همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین .
1- من یه اکانت قانونی فیفا 17 ریجن 1 خریداری کردم و کنسولم هم ریجن 1 هست دیتای بازی هم ریجن 1 بازی رو اجرا کردم 2 روز لایو رایگان بهم داد و قبول کردم و وصل شد اما سوالم اینه وقتی میخاد به سرور وصل بشه با توجه به پینگ به سرور های مختلف که داره سرور رو انتخاب میکنه یا با توجه به ریجن ؟ مثلا چون ریجن من 1 هست همیشه به سرور های امریکا یا افرادی که ریجن 1 دارند وصل میشه ؟ یا خیر با توجه به پینگ من به که به اروپا 90 هست ولی به امریکا 300 به اروپل وصل میشه و ربطی اصلا به ریجن نداره .
2-الان من ریجن 1 هستم دوستم ریجن 2 هست میتنیم باهم فیفا انلاین بازی کنیم ؟
3- این اکانت های هکی که بسیار الان زیاد شده اونایی استفاده کردن چجوره هست ایا فقط اکانت بن میشه یا احتمال بن شدن خود کنسول هم هست ؟
4- با توچه به سوال بالا من بازی رو قانونی خریداری کردم به نظرتون فقط یه پلاس 1 سال هکی بخرم و بازی قانونیمو باهاش لایو بازی کنم توصیه میکنید یا خیر ؟ در صورت لو رفتن کنسول بن میشه یا فقط لایو غیر فعال میشه ؟

نه اینطوری نیست، میگرده نزدیک ترین سرور بهتون رو پیدا میکنه، ققط بعضی از بازی ها زیجن لاک دارن، مثل Mortal Combat که اگه دیسک ریجن 2 بگیری به سرورهای اروپار وصل میشی در صورتی که اگه ریجن 1 بگیری بع سرور آمریکا

بازهایی این مدلی انگشت شمارن

marijuainy

کاربر سایت
Apr 25, 2017
9
نه اینطوری نیست، میگرده نزدیک ترین سرور بهتون رو پیدا میکنه، ققط بعضی از بازی ها زیجن لاک دارن، مثل Mortal Combat که اگه دیسک ریجن 2 بگیری به سرورهای اروپار وصل میشی در صورتی که اگه ریجن 1 بگیری بع سرور آمریکا

بازهایی این مدلی انگشت شمارن

باش خیلی ممنون از پاسختون میتونید بهم بگین په بازی هایی ریجنشون لاک هست از کجا میشه تشخیص داد که بازی ریجنش لاک هست یا خیر ؟

Razor. Kh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
2
سلام دوستان, برای بازی Division باید اکانت خرید, من الان دارم بازی میکنم ولی گمونم همین دو روزه رایگانه, یارو میگفت فقط به اینترنت وصل باشی کافیه!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
باش خیلی ممنون از پاسختون میتونید بهم بگین په بازی هایی ریجنشون لاک هست از کجا میشه تشخیص داد که بازی ریجنش لاک هست یا خیر ؟

من فقط میدونم Mortal Kombat و PES (اگه اشتباه نکنم) اینطوریه، اصلا به اینش فکر نکن 95% بازیها اینطوری نیستن

• Like
Reactions: marijuainy

marijuainy

کاربر سایت
Apr 25, 2017
9
من فقط میدونم Mortal Kombat و PES (اگه اشتباه نکنم) اینطوریه، اصلا به اینش فکر نکن 95% بازیها اینطوری نیستن
خیلی ممنون الان خود شما ریجن 1 هستین درسته ؟ چه بازی هایی انلاین دارین و بدون مشکل لگ بازی میکنید ؟ من اکانت شمارو برسی کردم شما بازی فیفا 17 دارید تو بخش ultimate team وقتی find میدی قبل بازی latency رو نمایش میده برای شما چند خط هستش معمولا ؟ و در بازی لگ هست نیست ؟ و سوال اخر پینگ شما به اروپا و امریکا و ایران چند هستش ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خیلی ممنون الان خود شما ریجن 1 هستین درسته ؟ چه بازی هایی انلاین دارین و بدون مشکل لگ بازی میکنید ؟ من اکانت شمارو برسی کردم شما بازی فیفا 17 دارید تو بخش ultimate team وقتی find میدی قبل بازی latency رو نمایش میده برای شما چند خط هستش معمولا ؟ و در بازی لگ هست نیست ؟ و سوال اخر پینگ شما به اروپا و امریکا و ایران چند هستش ؟

آره اکانت ریجن 1 هست، خیلی از بازهای آنلاین رو من دارم وبازی میکنم همین حالا، همه بازهایی که توی پرفایل هست رو قسمت آنلاینش رو بازی کردم بدون مشکل

داخل آلتیمت فیفا معمولا 2 خط نارنجی هست ولی توی Season مشکلی نداره و بدون کوچکترین لگ میشه بازی کرد

ایران که 23 میزنه با آی پی 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هم 110-120 هست

• Like
Reactions: marijuainy

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
دوستان یه سوال .من یه اکانت ظرفیت دو از یه سایت خریدم بازی خریداری شده نسخه استاندارد بدون dlc هست میخواستم بدونم اگه من سیزن پس رو با "اکانت خودم" بخرم میتونم با اکانت ظرفیتی بازیش کنم؟ یا سیزن پس باید مستقیما با همون اکانت ظرفیتی که لایسنس بازی روشه خریداری بشه؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
درود.
دوستان کسی از داخل ایران تونسته از PS NOW استفاده کنه؟ من امروز رفتم سراغش. ولی متاسفانه میگه سرعتت کمه!:|خیلی عجیبه. چون تا اونجایی که من تحقیق کردم سونی گفته برای استفاده از این سیستم سرعت 5 مگ لازم دارید. در حالیکه سرعت دانلود من 1.5 مگ بر ثانیه هست. آپلود 600 و پینگ هم بین 50 تا 100.
ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه.

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان من تایید دو مرحله ای فعال کردم سیمکارتمم ایرانسل تا چند وقت پیش کد می فرستاد ولی الان نمی فرسته چیکار می تونم کنم وارد اکانتم شم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
درود.
دوستان کسی از داخل ایران تونسته از PS NOW استفاده کنه؟ من امروز رفتم سراغش. ولی متاسفانه میگه سرعتت کمه!:|خیلی عجیبه. چون تا اونجایی که من تحقیق کردم سونی گفته برای استفاده از این سیستم سرعت 5 مگ لازم دارید. در حالیکه سرعت دانلود من 1.5 مگ بر ثانیه هست. آپلود 600 و پینگ هم بین 50 تا 100.
ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه.
بله من روی کامپیوتر تست کردم فعلا در خاورمیانه قابل دسترس نیست

• Like
Reactions: u.s.a

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان به یه مشکل بزرگی برخوردم.
داشتم تو منوی کنسول میچرخیدم که یهو اکانتم ساین اوت شد خود به خود. خواستم ساین این بشم گفت که باید پسووردت رو عوض کنی. منم پسوورد رو عوض کردم از طریق لینک ایمیل و ... حالا که میخوام ساین این کنم باید به گوشیم کد فعال سازی رو بفرسته که نمیفرسته. از هیچ جایی دیگه هم نمیتونم ساین این بشم چون پسوردم رو عوض کردم. کد بکاپ هم ندارم.
چه مشکلی میتونه باشه؟
من احتمال دادم که اکانتم هک شده باشه ولی وقتی میخوام دوباره پسوورد رو عوض کنم چهار شماره اخر تلفن خودم رو میاره و مطمءن شدم که شماره هنوز شماره قبلیه. ولی واسم اس ام اس نمیاد. شما به این مشکل برنخوردید؟
کسی هست که بتونه با ساپورت سونی در این مورد صحبت کنه واسم؟ خیلی نگرانم

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان به یه مشکل بزرگی برخوردم.
داشتم تو منوی کنسول میچرخیدم که یهو اکانتم ساین اوت شد خود به خود. خواستم ساین این بشم گفت که باید پسووردت رو عوض کنی. منم پسوورد رو عوض کردم از طریق لینک ایمیل و ... حالا که میخوام ساین این کنم باید به گوشیم کد فعال سازی رو بفرسته که نمیفرسته. از هیچ جایی دیگه هم نمیتونم ساین این بشم چون پسوردم رو عوض کردم. کد بکاپ هم ندارم.
چه مشکلی میتونه باشه؟
من احتمال دادم که اکانتم هک شده باشه ولی وقتی میخوام دوباره پسوورد رو عوض کنم چهار شماره اخر تلفن خودم رو میاره و مطمءن شدم که شماره هنوز شماره قبلیه. ولی واسم اس ام اس نمیاد. شما به این مشکل برنخوردید؟
کسی هست که بتونه با ساپورت سونی در این مورد صحبت کنه واسم؟ خیلی نگرانم
منم همین مشکل دارم کد فعال سازی دیگه نمی فرسته احتمالا باید مشکل از اپراتور باشه از طریق اون باید پیگیری کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر