همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
سلام دوستان
دوست من 1 اکانت با بازی قانونی داره و 2 تا اکانت هکی که توش چند بازی هستش
سوالش این بود که وقتی با اکانته خودش که قانونی هستش انلاین بشه اون 2 تا اکانت هکی هم همزمان انلاین میشن (برای احتمال قفل شدن بازیها پرسیده)
یا نه با هر اکانتی انلاین شی فقط اون اکانت با بازیاش چک میشه و 2 تا اکانت دیگه افلاین میمونن

و سوال بعدی تو این اکانت هکی ها اگر بازی قفل بشه اکانت جدید که باید بگیریم دیتا بازی رو هم دوباره باید بریزیم یا نمیخواد دیگه با همون دیتای قبلی که نصب شده کار میکنه

vojood

کاربر سایت
Apr 6, 2017
2
برای تایید دو مرحله ای شماره موبایل می خواد . با توجه به اینکه کشور ایران توی لیست نیست و پیش شمارشم (0098) نیست ، شما چطور تایید دو مرحله ای رو انجام دادید ؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام
من میتونم اکانت دوستم رو که کلی بازیه پلاس داره بگیرم و روی کنسولم بازیاش رو انجام بدم؟ من اصلا آنلاین نمیشم، فقط بعضی وقتا که آپدیت کنسول میاد آنلاین میشم تا آپدیت انجام بشه
ضمنا دوستم اکثرا آنلاینه و نکته دیگه اینکه باید با اکانت خودم بازی کنم یا با همون پروفایل دوستم؟ (برای ثبت تروفیها منظورمه)
ممنون

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
برای تایید دو مرحله ای شماره موبایل می خواد . با توجه به اینکه کشور ایران توی لیست نیست و پیش شمارشم (0098) نیست ، شما چطور تایید دو مرحله ای رو انجام دادید ؟
من دقیق یادم نیست چی زدم ولی فکر کنم پیش شماره رو +98 قید کردم.

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
سلام
اين كه اكانتي كه ميسازي واسه كدوم كشور باشه، تو سرعت و كيفيت آنلاين بازي كردن تاثيري داره؟
چجوري ميشه با سرور هاي اروپا فقط بازي كرد؟
ممنون

shadoman

کاربر سایت
Sep 27, 2012
332
نام
رحیم
داداشهای گل که میخوان دو مرحله ای را انجام بدن چون کشورمون تحریمه شما نمیتوانید شماره مبایل بدید
ولی مشکل نیست شما تمام مراحل ساخت اکانتتونو برید
بعد با کامپیوتر وارد سایت پلیستیشن شید و لوگین شید و از اونجا میتونید کشور ایران و شماره تلفنتونو بدید راحت

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام دوستان من بازی loadout رو دانلود کردم ولی یه مشکلی هست
اینکه داخل بازی ریجن سرور بازی رو امریکای شمالی میزنه خودش که خوب برای ایران اصلا پینگ مناسبی نمیده
لطفا راهنمایی کنید که راهی هست تغییرش داد ؟ اصلا سرور دیگه داره این بازی ؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام
من میتونم اکانت دوستم رو که کلی بازیه پلاس داره بگیرم و روی کنسولم بازیاش رو انجام بدم؟ من اصلا آنلاین نمیشم، فقط بعضی وقتا که آپدیت کنسول میاد آنلاین میشم تا آپدیت انجام بشه
ضمنا دوستم اکثرا آنلاینه و نکته دیگه اینکه باید با اکانت خودم بازی کنم یا با همون پروفایل دوستم؟ (برای ثبت تروفیها منظورمه)
ممنون
سوال سخت بود یا دوستان وقت نمیکنن جواب بدن؟

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
سوال سخت بود یا دوستان وقت نمیکنن جواب بدن؟
مشکلی نداره میتونی خیلی راحت share کنی و توی اکانت خودت افلاین یا انلاین بازی کنی کلا برا ظرفیت 2 که برای شما میشه مشکلی نیست ولی دوستت فک کنم هر وقت بخواد بازی های دیجیتالیشو بازی کنه باید اینترنتش روشن باشه و گرنه قفل میشه .

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام ایمیل منو هک کردن تو psn نمیتونم sign in بشم چکار باید بکنم ؟
پسوردتون هم عوض کردن؟
موقع ساخت ایمیل یه recovery email هم ازتون میگیرن اگه به اون ایمیل دسترسی دارید ریکاوری کنید
درغیر این صورت باید با پشتیبانی صحبت کنید شاید کمکتون کنن
+همیشه تایید دو مرحله ای فعال کنید پسورد خالی هیچ امنیتی نداره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بله حتی شماره موبایل رو هم عوض کردن از کجا میتونم با پشتیبانی صحبت کنم میشه لینکی چیزی بدین
از چه سرویسی استفاده میکنید؟
اگه جیمیل هست فک نکنم بشه به راحتی با پشتیبانی تماس گرفت
اطلاع زیادی ندارم چون تابحال به مشکل نخوردم ولی فکر کنم تنها راه استفاده از gmail help forum هست اونجا شاید بتونن کمکتون کنن (شایدم راه مستقیمی مثل ایمیل زدن باشه ولی اطلاع ندارم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر