همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
دوستان استور 10دلار جایزه داده.به نظرتون ارزش داره tomb raider definite edition بگیرم؟قیمتش 5دلاره.
این 10 دلار الان وارد حسابم شده.تاریخ انقضا داره؟

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
دوستان استور 10دلار جایزه داده.به نظرتون ارزش داره tomb raider definite edition بگیرم؟قیمتش 5دلاره.
این 10 دلار الان وارد حسابم شده.تاریخ انقضا داره؟
بله تاریخ انقضا داره که داخل پیامش مینویسه تا کیه . بهترین موقع هم بهت رسیده از شانست یه سری بازی عالی حراج خورده 5 دلار شده همین تامب رایدر که میگی ارزش داره فکر کنم حدود 20 30 دلار باشه در شرایط عادی و اینکه قطعا ارزش داره

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
بله تاریخ انقضا داره که داخل پیامش مینویسه تا کیه . بهترین موقع هم بهت رسیده از شانست یه سری بازی عالی حراج خورده 5 دلار شده همین تامب رایدر که میگی ارزش داره فکر کنم حدود 20 30 دلار باشه در شرایط عادی و اینکه قطعا ارزش داره
ممنون.شما میدونید کدوم بازیا 5دلار یا حداکثر ده دلار شده؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

kamyabhoshyardel

کاربر سایت
Jan 21, 2017
3
سلام ببخشید من امشب دیدم که تو پلی استور واچ داگز 2 دمو رو گذاشته برا دانلود بعد که زدم دانلود شه نسخه کامل برام داره دانلود میشه 26 گیگ حجمش هست حالا من دانلود کنم واقعا نسخه کامل هست یا نه ؟

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
ممنون.شما میدونید کدوم بازیا 5دلار یا حداکثر ده دلار شده؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
توی استور که برید یه بخش جدید اومده به اسم flash sale که همه بازی هاش زیر 5 دلاره البته فکر کنم تا نهایت پس فردا این حراج باشه

• Like
Reactions: immunology

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام ببخشید من امشب دیدم که تو پلی استور واچ داگز 2 دمو رو گذاشته برا دانلود بعد که زدم دانلود شه نسخه کامل برام داره دانلود میشه 26 گیگ حجمش هست حالا من دانلود کنم واقعا نسخه کامل هست یا نه ؟
خیر همون دمو هست که اگه پول بدی کامل میشه

Sent from my E6633 using Tapatalk

kamyabhoshyardel

کاربر سایت
Jan 21, 2017
3
خیر همون دمو هست که اگه پول بدی کامل میشه

مطمئنی چون حجم 27 گیگ تو دانلود منیجر بعد اصلا کنارش نزده دمو فقط نوشته واچ داگز 2
بازی ماینکرفت هم همینطور شد دمو زدم کامل دانلود شده مولتی پلیر هم بازی کردم باهاش

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
مطمئنی چون حجم 27 گیگ تو دانلود منیجر بعد اصلا کنارش نزده دمو فقط نوشته واچ داگز 2
بازی ماینکرفت هم همینطور شد دمو زدم کامل دانلود شده مولتی پلیر هم بازی کردم باهاش
اره
چون منم درایو کلاپ کلا دانلود کردم ولی بیشتر محتواش قفل بود بعد اگه بخریش باز میشه و ادامه همون دمو رو میری

kamyabhoshyardel

کاربر سایت
Jan 21, 2017
3
حالا من یه امتحان میکنم چون بازی ماینکرفت هم همینطور شد حالا اگه اینم شانسی مثل ماینکرفت بشه به شما هم میگم برید دانلود کنید فقط یه سوال الان من واچ رو دانلود کنم تو خود بازی میزنه دمو هست یا تریال یا نه نسخه محدود مثلا بیشتر امکانات قفلن ؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان استور از طريق كامپيوتر واسه شما همه بازي ها را نشون ميده؟

الان چند روزه كه بعضي بازي ها و بيشتر اونايي كه رده بندي سنيشون مثبت هجده هستش تو استور نيستن و وقتي هم اسمشونو جستجو ميكنم اصلا ميگه وجود نداره. مثلا DOOM يا Watch Dogs را اصلا پيداشون نميكنه

نكته جالبش اينجاست كه از طريق كنسول هيچ مشكلي نيست و همه بازي ها را ميشه ديد.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان استور از طريق كامپيوتر واسه شما همه بازي ها را نشون ميده؟

الان چند روزه كه بعضي بازي ها و بيشتر اونايي كه رده بندي سنيشون مثبت هجده هستش تو استور نيستن و وقتي هم اسمشونو جستجو ميكنم اصلا ميگه وجود نداره. مثلا DOOM يا Watch Dogs را اصلا پيداشون نميكنه

نكته جالبش اينجاست كه از طريق كنسول هيچ مشكلي نيست و همه بازي ها را ميشه ديد.
الان چک کردم مشکلی نبود

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
الان چک کردم مشکلی نبود

واقعا مشكل عجيبيه.

تازه همين الان متوجه شدم كه اگه وقتي از طريق كامپيوتر ميخوام وارد استور بشم، Sign In كنم همه بازي ها را نشون ميده، ولي اگه بدون اطلاعات وارد بشم دوباره بازي ها نشون داده نميشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر