همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
آقا این استور us خستمون کرد از بس need for speed و این call off رو گذاشت واسه تخفیف چشه این
به سوال این استور uk یعنی مال بریتانیا بازیهاش سانسور شدس؟ آخه به بازی رو میبینی تو استور us حجمش زده 42 گیگ تو استور uk میبینی نوشته 39 گیگ این سوال پیش مباد نکته بازی های گه از استور ukبخریم سانسور باشن بعضی جاهاش؟ مگه فقط سانسور نیست تو استور عربی

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
من فقط resogun رو چون پلاس دارم خریدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

آقا این استور us خستمون کرد از بس need for speed و این call off رو گذاشت واسه تخفیف چشه این
به سوال این استور uk یعنی مال بریتانیا بازیهاش سانسور شدس؟ آخه به بازی رو میبینی تو استور us حجمش زده 42 گیگ تو استور uk میبینی نوشته 39 گیگ این سوال پیش مباد نکته بازی های گه از استور ukبخریم سانسور باشن بعضی جاهاش؟ مگه فقط سانسور نیست تو استور عربی
نه هیچ سانسوری وجود نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
ریجن اکانتم 1 هست ریجن بازی 2. باید بسازم یه اکانت ریجن 2 ? اگه بسازم اوکی میشه? ریجن 2 فرقی نداره کدوم کشور رو انتخاب کنم ? مثلا اروپایی باشه یا خاورمیانه? الان برا ساخت اکانت جدید پول می خواد استور پلی استیشن? یا مجانی هست هنوز?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ریجن اکانتم 1 هست ریجن بازی 2. باید بسازم یه اکانت ریجن 2 ? اگه بسازم اوکی میشه? ریجن 2 فرقی نداره کدوم کشور رو انتخاب کنم ? مثلا اروپایی باشه یا خاورمیانه? الان برا ساخت اکانت جدید پول می خواد استور پلی استیشن? یا مجانی هست هنوز?

آره باید اکانت ریجن 2 بسازی که میشه کشورهای اروپایی، بهتره انگلیس بسازی

نه مجانیه

• Like
Reactions: raiden1

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
ساختم. اروپا رو هم قبول نکرد . روی بازی ریجن رو 2 زده .اما عربی نوشته . ریجن 2 امارات بسازم? یا فرقی نداره اروپایی با عربیش? رو اروپا نیاورد . رو امارات به نظرت بیاره ?

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
کسی میدونه تخفیفات جمعه سیاه ازکی شروع میشه؟ و شامل نسخه های دیجیتالی هم میشه یا نه
زمانش هنوز مشخص نیست (من جایی ندیدم که زده باشه) ولی آره شامل بازی های دیجیتال میشه و معمولا تخفیف های خوبی هم می زنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر