1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏Nov 21, 2013.

1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    درود
    این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
    لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
    با تشکر

آخرین ویرایش: ‏Sep 30, 2015
    mikelwar, ps3_360_wii, J. Constantine و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

حساب بازی هاش از دستم در رفته:-?? در اولین فرصت بتونم بازیش میکنم:D

3. کاربر سایت

نام:
    رضا
    گیم اف ترونز تل تیل همه چیزش تو ذوق میزنه.......گرافیک و گیم پلی اول از همه که راحت نمره بازی نصف میشه اما در مقابل اگه تصمیم گیریهای بازیرو تو نمره بیارم واقعا از لحاظ داستانی جالب میشه اگرچه شخصیتها روح ندارن و ذره ای احساس تو صورتشون دیده نمیشه ولی بنظرم به دیدن عواقب دردناک تصمیماتمون می ارزه

نمره من به بازی 7 هستش

fifa13 و voldmort این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    Battlefield 1
    یکی از بهترین شوتر هایی بود که بازی کردم
    نکات مثبت
    مولتی پلیر فوق العاده
    داستان عالی اما کوتاه که با توجه به مولتی
    محور بودنش نکته منفی به حساب نمیاد
    مخفی کاری بجا و عالی
    شخصیت پردازی قوی مثل blackburn
    محتویات عالی
    گرافیک خیره کننده
    نکات منفی
    -------
    نمره کل 9.5

ALBERT W3SKER, stanley, voldmort و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    ali
    Need for Speed

تجربه ی لذت بخشی بود
    موسیقی و صدا گذاری بی نظیر بود.برای عناوین این چنینی حکم مرگ و زندگیه که توی این بخش یعنی موسیقی متن هیچ کم کاری انجام نشه که الحق عالی کار شده بود.
    وقتی پشت فرمان بودین و پا روی پدال فرضا یه لامبورگینی میگذاشتین و آون غورش رو میشنیدین همه چیزو باور میکردین که اره الان باید با 350 از خط عبور کنید :D
    گرافیک بازی در خور نسل هشتم هست و کاملا راضی کننده بود

داستان بازی و الخصوص آون تماس های تلفنی پشت فرمان و گفتگو با رفقا و جشن های بعد پیروزی و آون کات سین ها در کنار یه سری شخصیت cute حس خیلی خوبی بهم انتقال میداد.
    بخش آنلاین خیلی باحالی داشت من ماشینو گپ ماشین پلیس در آورده بودم میرفتم دنبال یه سری noob که داشتن پرسه میزدن تو شهر یواش می‌چسبیدم بهشون اونا میدیدن با 120 تا جیم میزدن :D
    در کل بخش انلاین خیلی مهیج و راضی کننده بود
    برخلاف منتقدان که نظرشون کاملا محترمه من شدیدا به دوستانی که پلاس دارن پیشنهاد میدم بازی رو تجربه کنید.

8.5/10

6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    تو داری بازی رو بعد از اپدیت بازی میکنی زمان لانچ با اون هندلینگ بولشت بازی میکردی الان حرفت این نبود

Arios 22 این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    ali
    شما مشکلی داری که من با اپدیت بازی کردم و خوشم اومده؟
    90درصد بازی ها در ابتدا هزارتا مشکل داشتن و بعد تند تند اپدیت دادن مشکلشون حل شده اینم رو اونا:-"

MOHSEN 007 و reza_cowboy این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    سهراب
    Game of Thrones: A telltale non-sense

Visuals: 4
    Story: 2
    Gamplay: -1
    Audio: 8

overall: 2.6

به معنی واژه: خسته کننده، بی ربط، بنجل: این بازی شاید بهترین نمونه سوءاستفاده افراد بی استعداد از طرفداران صنعت گیمینگ و Entertainment باشه.

nihilnigritude, Morg0th و voldmort این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    حسین
    من مشکلی با بازی کردن تو ندارم یا این که از چه بازیی خوشت میاد یا نمیاد خودمم هم تو روز لانچ و هم روزی که اپدیت براش اومد بازیش کردم
    تو گفتی برخلاف منتقدا که با بازی حال نکردن منم گفتم جریان اینه وگرنه این بازی ارث پدرشون رو نخورده که بهش متایه زرد دادن
    الان تو درایو کلاب رو قبل اپدیت بازی میکردی میومدی اینجا میکوبیدیش که حتی بازی تغییر اب و هوایی نداره ولی بعد از اپدیت قربون صدقش میرفتی کمم ندیدم از این مورد
    فقط خواستم بگم جریان چیه که کوبوندنش البته فقط سر این جریان هم نبود ولی اصلی ترین موردش بود

10. کاربر سایت

نام:
    ali
    همون درایور کلاب رو بدون اپدیت کردن بازی کردم چون 16 گیگ اپدیت داشت و باهاش مشکلی هم نداشتم و بدون اپدیت تمامش کردم و راضی بودم(سال بعدش تازه نت گرفتم چون دوسش داشتم اپدیت کردم)
    برو تو پروفایلم مشخصه کی بازیش کردم
    اونموقع کلا نت هم نداشتتم و همه بازی هارو بدون اپدیت مجبوری بازی کردم
    شاخ شاخشون مافیا3 هست که همه نقد بد کردن بهش من بدون اپدیت همون روز اول که اومد بازی کردم و کلی هم با داستانش حال کردم
    قرار نیست سر چهارتا لگ و...تمام بازی رو زیر سوال ببرم
    اره کاره منتقد اسمش روشه پول میگیره نقد میکنه حالا چه بازی کرده باشه چه نه ولی من با دلم بازی میکنم و گیر بیخود نمیدم و سعی میکنم با تنها تفریحی که واسم هست(بازی)حال کنم
    کلا چه تو فیلم دیدن چه بازی نقدها زیاد واسم مهم نیستن سعی میکنم خودم شخصا تجربه کنم و شرایط رو بسنجم
    الانم احتمالا حرف شما درسته که قبل اپدیت مشکلات داشته ولی در کل من مستقیم اپدیت کردم کهخ انلاین هم بازی کنم و کاملا رضایت بخش بود:)

mahicho, MOHSEN 007 و Milad_HW این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    Ali
    prey

بازی دو روز پیش تموم کردم و سعی میکنم توضیح کوچیکی برای هر بخش بدم

داستان:نقطه قوت بازی همین بخش.بخشی که کاملا مشخص اهمیت زیادی برای سازنده داشته و واقعا خوب کار شده افت و خیز داستان و مرموز بودن تا انتهای بازی با شما همرا وخیلی وقت ها شمارو غافلگیر میکنه.همچنین شخصیت پردازی خوبی برای برخی شخصیت ها انجام شده اما نه برای شخصیت اصلی بازی با توجه به صامت بودن شخصیت اول بازی و برخی اتفاقات داستانی مسلما نباید شخصیت پردازیه قوی همچون corrvo attano در بازی dishonored دیگر بازی موفق arkane توقع داشته باشید اما همچنان در این بازی ممکن با شیوه تاثیر گذاری تصمیمات شما در پایان بازی مشکل داشته باشید البته حداقل مثل dishonored که تعداد کشتن دشمنان در پایان بازی تاثیر میگذارد روبرو نیستید
    86/100

گیم پلی:در ابتدا مطمئنا احساس میکنید شخصیت بازی و کنترل آن چقدر کنده و با وجود این دشمنان سریع من تکه و پاره خواهم شد!! که با شیوه اپگرید کردن شخصیت اصلی روبرو میشید و بله باید آپگرید mobility انجام بدید تا تازه کنترل و نرمی کار با شخصیت اول به حالت استاندارد برگرده.گیم پلی بازی از اون بازی ها است که هرچی جلوتر بروید بهتر و پخته تر میشه و سلاح ها و قدرت های جدید در اختیارتان میگذارد همچنین بازی برای شما حق انتخابی قائل است تا شما به نحوه ای که دوست دارید مراحل را پشت سر بگذارید.در ادامه مراحل فرعی بازی بیشتر و بیشتر میشوند که واقعا جذاب و خوب طراحی شدن و مثل اغلب بازی های یوبیسافت مراحل فرعی سطح پایینی را شاهد نیستید بلکه آرکان به این موضوع اهمیت زیادی داده و حتی برخی از این مراحل در پایان بازی نیز تاثیر میگذارند
    85/100

صدا و موسیقی:میرسیم به بخشی که واقعا منو آزار داد.در اغلب بازی ها این بخش نقطه قوت اما نه در این بازی.در این بازی شدیدا صدا و موسیقی انبالانس هست و تا به حال نشده بود برای یه بازی اینقدر با کنترل ور برم و صدا رو کم و زیاد کنم چرا که موسیقی بازی لحظه ای اروم و در صورتی که با دشمنی برخورد میکردید شدیدا تند و زیاد میشد
    اصولا زمانی که میمیک(نوعی دشمن در بازی)به شما حمله میکرد و غافلگیرتان میکرد موسییقی بازی نیز همانند میمیکی دیگر به جون شما می افتاد
    در زمانی که دشمنی به سمت شما می امد اصولا بازی موسیقی میزد و شما اگه اون دشمن نمی دیدید با این موسیقی به وجودش پی میبردید اما حتی در این مورد هم موسیقی بازی خوب عمل نکرده و به اشتباه خیلی زمان ها به صدا در می آمد.شاید تنها نقطه قوت بازی در این بخش موسیقی متن باشه که میشه گفت خوب بود در قسمت های دیگر مثل صدا های اسلجه ها بازی در حد استاندارد یا ضعیف ظاهر شده
    71/100

گرافیک:بازی های آرکان معمولا گرافیک قوی ندارن مخصوصا اگر بازی rpg باشه اما این بازی در طراحی هنری مراحل و برخی ساختار ها و فیزیک کلی بازی خوب بوده اما طراحی قوی مراحل و talos 1 نقطه قوت این بخش است مخصوصا طراحی arboretum. اگر از برخی دیر لود شدن بافت ها و برخی باگ ها بگزریم میرسیم به فریز کردن که بازی برای من 4 بار پیش اومد فریز کنه و مجبور به خروج از بازی و شروع مجدد شدم در کل گرافیک بازی قابل تحمل و باگ های خیلی داغونی نداره(بر خلافه نسخه pc)
    78/100

نتیجه:یه بازی خوب (فقط خوب)و شوتری متفاوت که پیشنهاد میشه اگه سلیقتون به موارد ذکر شده میخوره تهیه کنید اما اگر توقع شاهکاری دیگر همانند dishonored را از arkane دارید سخت در اشتباهید

نمره کل(جمع نمرات بالا تقسیم بر چهار):80/100

voldmort, blechh و mondas این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    حسین
    منم درایوکلاب رو زمانی که اولین اپدیت براش اومد قبلش تمومش کرده بودم یعنی در این حد روانیش بودم
    بحث من این نیست که تو با بازی حال میکنی یا نه(شاید از متنی که برات شت کردم فکر کردی دارم درمورد نقدت صحبت میکنم در صورتی که منظورم همون قسمت منتقدها بود که نوشتی) کلا بحثم رو این بود که اکثریت منتقدها به جز چندتاشون که دیوانه تشریف دارن مشکلاتی از بازی رو میگن که بقیه منتقدها میگن
    بحث نقد کردن یک بازی و حال کردن باهاش یه چیزه نمره دادن هر منتقد هم یه بحث دیگه
    یه منتقد ممکنه تمام مشکلاتی که بازی رو بگه ولی نمره 8 رو بده یکی هم ممکنه همون مشکلات رو بگه نمره 5 رو بده
    همون درایوکلاب رو من روانیش بودم مخصوصا اون موقع که گرافیکش رو من هضم نمیکردم ولی منکر مشکلاتی که منتقدایه گیم اسپات و ign گرفتن نمیشدم چون واقعا بازی این مشکلات رو داشت حالا اون نمره ای که به بازی دادن به خودشون و سلیقشون برمیگرده نمره ای که منم دادم بر میگرده به سلیقه خودم
    میدونی جریان اینه که اکثریت گیمر ها به نمره سایت ها نگاه میکنند و زمانی که بازی میکنند میگن این منتقده هیچی نمیفهمیده و فلان
    البته باید سایت متا یه قانونی بذاره بر اساس نسبت متن نقد به نمره ای که میدن چون طرف میاد کلا تو متن نقدش ازبازی تعریف میکنه بعد 8 میده که قابل هضم نیست برعکسشم هست

13. کاربر سایت

نام:
    ali
    حسین جان میدونم بحثت سر نظر من نیست ما قبلا هم صحبت سر بازی های دیگه یادمه داشتیم
    ولی خب یه چیزی که متاسفانه بین بچه های این تاپیک داره رواج پیدا میکنه دخالت تو نظرات بقیس(شما رو عرض نمیکنم میدونید منظورم چیه دقیقا)
    یادمه ماکان یه حرف خیلی خوبی زد یه سری راجب این قضیه که سایرین دخالت بی جا میکنن و جو رو متشنج میکنن و فرق یه نظر و نقد رو نمیفهمن و بیخود به بچه ها گیر میدن و باعث میشن فعالیت ها کم بشه
    حرفش کاملا درسته چون امثال من نویی که یه گیمر بیشتر نیستم میام نظر شخصی میدم و خیلی فرق میکنه با نقد!
    اگر کسی نقد کرد اره همه میتونن بیان ریپلی کنن و دلیل بخوان اما واسه نظر تهش میشه جنجال عین صفحات گذشته!
    من همینجور که خودتنم میشناسی بازی ها رو از دم تیغ میگذرونم تو پروفایل مشخصه رحم نمیکنم بهشون
    الان میتونم بگم نیدفور اسپید مشکلش اینه که تعداد ماشین ها کمه ولی خب انقدر خوب شده و همه چیز سرجاش بود که دیگه چشم پوشی کردم و نگفتم
    در هر صورت به خودتم پیشنهاد میکنم تا نرسیدن پی بک برگردی مجدد بازیش کنی:D

FERYGAMER و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    فرشاد
    Uncharted 1 7.5
    Uncharted 2 9.5
    Uncharted 3 9
    Last of us 9
    Left behind 7
    Uncharted 4 9.2

به ترتیبی که بازی کردم امتیاز دادم

farhad_fr2, voldmort, vaan 2 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    horizon zero dawn
    graphics: 9
    story :8.5
    gameplay 8.5
    overall: 8.5

NaViiDii و voldmort این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    The last of us
    نمیدونم قبلا امتیاز داده بودم یا نه ولی به هرحال:-"
    داستان: 10/10 عالی بود هر چی بگم کمه :D
    گیم پلی : 9.5 برادر 10 برا من فقط بخاطر سرعت کم (که از خصوصیات این سبکه) ولی بعضی وقتا اعصابم.... میکنه 9.5

گرافیک : 10یادمه وقتی برای اولین بار عکسای محیطش زمان ps3 دیدم چطوری شدم:o:eek:

نمره کل: 10:Angel:

voldmort و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید