1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏Nov 21, 2013.

1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    درود
    این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
    لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
    با تشکر

آخرین ویرایش: ‏Sep 30, 2015
    mikelwar, ps3_360_wii, J. Constantine و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Iman
    Drive club
    +: گرافیک عالی،گیم پلی جذاب و درگیر کننده،اب و هوای داینامیک
    -: محتوای کم
    بازی گرافیک فوق العاده ای داره قطرات باران که روی ماشین و جاده فرود میاد واقعا دیدنیه.خودرو ها و پیست ها در بهترین حالت طراحی شدن.چرخش اب و هوا عالی انجام میشه.گیم پلی بازی چیزی بین شبیه ساز و ارکید هست ولی بیشتر سمت شبیه ساز متمایله:D و تونسته بالانس خوبی ایجاد کنه
    مشکل اصلی بازی محتوای بسیار کم بازیه.شما با خرید بازی اصلی فقط نصف بازی رو در اختیار دارید و بقیش رو باید با DLC خریداری کنید.

امتیاز کلی 7/5 از 10

rezab, s.1, spiderman2007 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    The Last Guradian

پست قبلی دلیل این که دارم دیر نظر می‌دم راجع به بازی‌ها رو که توضیح دادم :D علاوه بر اون با لفظ «استاد» برای سازنده‌ها انقدر مشکل دارم که سر این بازی گفتم بی خیال بابا استادشون هم که سیفون رو نکشید با این متا و بعد این همه سال :D
    TF2 رو با TLG عوض کردیم و همون شب استارت خورد. بازی گنگ و عجیب غریب و تا حد زیادی یادآور فضای Dark Souls هاست. اولش با خودم گفتم عجب غلطی کردم بازی استادُ خریدما، این همه بازی خب :D
    رفته رفته داشت خوشم میومد. چیزی که برای بابام هم صدق می‌کنه همین موضوع بود. اولش گفت این شر و ور چیه خریدی، اواخر می‌گفت باید بری اونجا وایستی «ترینهو» رو صدا کنی :| :D دلیل این ترینهو گفتنش هم این بود که اولین بار که پسره، تریکو رو صدا کرد بابای ما هم یه چیزی شنید و تا آخرش هم قبول نکرد اسمش اون بنده خدا تریکو ـه :D بگذریم :D
    کار به جایی رسید که می‌گفتم تو رو خدا تموم نشو! تو رو جون بچت الان اتفاق بدی نیوفته! تریکو که اولش به نظرم یه موجود مسخره با هوش مصنوعی افتضاح بود رو تو ذهن خودم Pet خونمون تصور می‌کردم :D
    داستان فوق ساده ـس! به قول محبوب قلب‌ها، داستان مقواس :D اما روایت خارق العادس! خارق العاده هم برای توصیف روایت داستان کمه! داستانی که کلا نصف صفحه هم دیالوگ نداره و کلش به زبون ژاپنی گفته می‌شه به قدری درگیر کننده و عجیبه که می‌تونه TLG رو یکی از قدرتمندترین‌های تاریخ در زمینه داستان کنه! نمی‌دونم چی کار کردن، شاید خودشون هم ندونن ولی نتیجه غیر قابل وصف هست. اواخر بازی کار به جایی می‌رسه که دیگه کور می‌شید؛ عیب و ایراد دیده نمی‌شه. گرافیک از همیشه چشم نواز تره، رفتارهای تریکو و حرف گوش نکردناش از همیشه قابل هضم تره!
    در آخر به همه پیشنهاد می‌شه.
    با مشکلات ریز درشت دوربین و افت فریم، کماکان TLG یکی از عجیب‌ترین آثار هنری تاریخ هست.

9.5 از 10

spiderman2007, S0lid Snake, SHANSER و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    raf,750x1000,075,t,fafafa-ca443f4786.u1.jpg

10/10:The Last Guardian
    قبل اینکه بازی رو بخرم اصلا و ابدا صحبت بچه ها مبنی بر اینکه یه بازی کاملا متفاوته و هیچ عنوانی مثل این وجود نداره رو قبول نداشتم،پیش خودم فکر میکردم از روی جوگیری و... دارن این صحبتها رو میکنن.( عناوین قبلی آقای اودا رو بازی نکرده بودم)
    ولی الان بعد اتمام بازی تمام حرفاتونو با پوست و گوشت و استخونم درک میکنم و فهمیدمش.
    این بازی مثل هیچکدوم از بازی هایی که انجام دادین نیست،نمیدونم دقیقا حسمو نسبت به بازی بیان کنم ولی اینو خوب میدونم،The Last Guardian یه تجربه بی نظیره که احتمالا تا آخر نسل نظیرشو پیدا نخواهید کرد(مگر اینکه خود آقای اودا دوباره یه بازی جدید بسازه)
    موسیقی های بازی هروقت نواخته میشدن روح آدمو سیراب میکردن ولی افسوس من از این هست چرا تعدادشون کم بود؟چرا نباید بیشتر نواخته میشدن؟
    به هر حال بازی از دید من بدون شک نمره کامل میگیره.بازی اگر مشکلاتی هم داشته اینقدر منو غرق خودش کرد که یا اصلا متوجه مشکلات نشدم یا اگرم متوجه میشدم برام ملموس نبود،و اهمییتی نداشت.

آخرین ویرایش: ‏Mar 18, 2017
    Oakenshield, ALBERT W3SKER, S0lid Snake و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    خب تصمیم گرفتم بعد از تجدید نظری که روی امتیازها داشتم از این به بعد در این تاپیک بیشتر فعال باشم :D

Uncharted 4

آخرین عنوان از مجموعه آنچارتد و ماجراجویی های نیتن دریک. برخلاف نسخه های قبلی این بازی به سمت واقع گرایی تمایل بیشتری داشت تا به سمت فانتزی. داستان خوب و شخصیت پردازی عالی، گرافیک خیره کننده، گیم پلی جذاب و بخش چند نفره هیجانی و موسیقی شنیدنی همه از نکات مثبت این بازی هستند. به دلیل وجود بخش چنده نفره جذاب در بازی و همچنین تروفی های مناسب بازی ارزش تکرار بالایی دارد. گیم پلی بعضا تکراری و خسته کننده در برخی مراحل از نمات منفی این بازی است. در نهایت آنچارتد 4 عنوانی زیبا است که به خوبی توانسته است به ماجراجویی‌دریک پایان دهد.

Soheil, s.1, spiderman2007 و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

Horizon Zero Dawn:
    یه انحصاری‌ خیلی خوب برای دوستان سخت پسند :)) این بازی در درجه‌ی اول یه داستان خیلی عمیق و فوق‌العاده داره که برای فهمیدن کامل داستان تعدادی دیتا پوینت توی محیط بازی هست که وقتی اون‌ها رو پیدا کنید و گوش بدید (که البته نیاز به یه دانش انگلیسی خوب داره!) عمق داستان رو متوجه میشید بازی تو داستان کم نداره همینطور توی المان های ماجراجویی خیلی خوب کار کرده و دنیای بسیار زیبا و پر جزئیاتی داره به همراه یه سیستم مبارزات بی نقص با دشمنان متنوع، در حقیقت 26 نوع روبات مختلف توی بازی هست که بسیار پر جزئیات و خوب کار شدن هر کدوم نقطه‌ ضعف مخصوص خودشون رو دارند و هوش مصنوعیشون عالیه اما در مورد دشمنای انسانی هوش مصنوعی ضعیف یکم تو ذوق میزنه. چهره ها عالی کار شدن حالت های صورت ایلوی به همراه صداگذاری فوق‌العادش کاملا احساساتش رو منتقل میکنه و البته بازی از موسیقی متن هم چیزی کم نداره. یه سیستم کرفتینگ ساده و کاربردی به همراه چند تا المان کوچیک نقش آفرینی و ماموریت های فرعی‌ای که خیلی کم تکراری میشن و در نهایت از بهترین بازی های این نسل و حتی از بهترین بازی های تاریخ صنعت گیم.
    این نوشته از تجربه‌ی 35 ساعته‌ی من از این بازی بود.
    امتیازی‌هم که بهش میدم 9.5/10

spiderman2007, Oakenshield, S0lid Snake و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    Mohammad

DOOM:9.5/10
    از هر لحاظ با یه عنوان سطح بالا رو به رو خواهید بود.
    گیم پلی دیوانه وار بازی به بهترین شکل ممکن آدرنالین خونتونو میبره بالا.
    این بازی هیجان گیمر رو به بهترین وجه ممکن ارضا میکنه.
    از لحاظ گرافیک با اینکه با یه عنوان 60 فریم رو به رو هستیم ولی بازم گرافیک در سطح خوبی قرار داره.طراحی موجودات و مخصوصا باسها عالی و بدون نقص هستن.(حالا که صحبت از باس شد باید بگم باس های این بازی فوق العاده طراحی شدن و کلمه باس رو برای خیلی از سازندگان معنی میکنن،صد حیف که تعدادشون خیلی کم هست)طراحی محیط ها و لوکیشن ها بسیار زیبا صورت گرفته.
    از لحاظ موسیقی بازی فوق العاده عمل کرده.موسیقی های متال فوق العاده بازی کاملا در راستای اکشن بسیار هیجان انگیز بازی نواخته میشن.
    داستان بازی هم اصلا و ابدا انتظار نداشتم تا این حد خوب باشه.درسته موضوع داستان کلیشه ای هست ولی بازی تا آخر اونو جدی میگیره و سطح خوبشو حفظ میکنه.
    بازی به نظر من دو مشکل داره که البته خیلیم مهم نیستن.اول لودینگ های بازی هست که بعد هر بار کشته شدن شخصیت بازی چند ثانیه ای از وقت بازیو میگیرن و باعث میشن از هیجان بازی کاسته بشه.
    دومین مشکل هم خسته کننده شدن روند بازی هست که فقط وقتی خودشو نشون میده که بازی رو در طول روز بیش از 3 ساعت بازی کنی.یعنی اگر روزی 2 چپتر از بازیو تموم کنی بازی اصلا خسته کننده نمیشه و سطح خوبشو حفظ میکنه.خود من روزی بیشتر از 2 یا نهایتا 3 چپتر بازی نمیکردم همینم باعث میشد همیشه شوق و ذوق کافیو برای ادامه بازی داشته باشم.
    در روزگاری که بیشتر بازیها مهمترین رسالتشونو که همون سرگرم کننده بودن هست از دست دادن عنوانی مثل Doom فقط و فقط برای سرگرم کردن شما ساخته شده.پس بهش احترام بگذارید و حتما بازیش کنید.

s.1, stanley, spiderman2007 و 14 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    مراد حلیمی
    Nier Automata 8.5

در همون ابتدا باید بگم که برای تجربه و نقد کامل بازی باید ۴ یا ۵ بار بازی رو تموم کنید چرا که هر دفعه که بازی رو از اول میرین داستان بازی ادامه پیدا می کنه و هر دفعه بازی کردن به نوعی یه چپتر جدید هستش.

نکات مثبت :

1. بازی المانهای مختلفی داره و اینا رو خوب ترکیب کرده ، از rpg گرفته (مهارتهای کرکتر ، خرید و فروش ، کرفتینگ ، ماموریتای فرعی و ....) تا هک اند اسلش و مینی گیم های پر تعداد هک کردن و البته پرواز با ربات
    2. این المانها متنوع چیده شده و با یک بازی صرفا هک اند اسلش روبرو نیستیم(سبک و مکانیک گیم پلی در خدمت روایت داستانه و هر لحظه یه سبک و مثه بایونتا مثلا هک اند اسلش خالص نیس)
    3. داستان بازی خیلی عالیه و روایت واقعا عالی داره...کارگردان بازی در این قسمت هنر خودشو به رخ کشیده مخصوصا با ادامه دار کردن بازی با چند بار بازی کردنش و اتفاقات مختلف و غافلگیر کننده ای که بارها تو بازی اتفاق می افته
    4. کرکترای بازی قابل لمس ، باورپذیر و خوب ساخته و پرداخته شدن و شما رو با خودشون همراه می کنن مخصوصا اینکه چند کرکتر قابل بازی وجود دارن و اینا قدرتها و کارکرد متفاوتی دارن
    5. مبارزات هک اند اسلش بازی عالیه و نوآوریهای خیلی خوبی داره ، درسته به اندازه بزرگان این سبک هاردکور نیس و لیستی از کمبو جلوتون نمیذاره ولی تنوع بالای سلاحا و ابزار آلاتی که دارین و کلی آپگرید برای شخصیت و سرعت باور نکردنی مبارزات ، مبارزات رو در سطح خیلی بالایی نگهمیداره
    6. گرافیک هنری بازی خیلی خوب و گرافیک فنی هم در اکثر موارد قابل قبول(مخصوصا با توجه به ۶۰ فریم بودن بازی که انصافا هم روون)
    7. از موسیقی بازی هر چی بگم کم .....بی نظیر موسیقی این بازی ، خیلی سخت میشه بازی رو پیدا کرد که تو چند سال اخیر موسیقی به این زیبایی داشته باشه و با قلب و روح آدم بازی کنه
    8. طراحی مراحل در قسمت ماموریتای اصلی خاص ، متنوع و تحسین برانگیزن . مخصوصا وقتی که شما با سه کرکتر قابل بازی مواجهید و داستانی دارین که طی چهار پنج بار بازی کردن روایت میشه.....در نتیجه به نوعی طراحی مراحل چیده شده که تا از مبارزه خسته میشید سوار ربات میشد ، تا از ربات سواری خسته میشید بازی شما رو به هک کردن سوق میده ، تا از هک کردن خسته میشن یه اتفاق احساسی تو بازی اتفاق می افتاده و همینطور بازی در مقاطع مختلف دو بعدی سه بعدی زاویه از بالا و ...... میشه و در کل طراوتش رو به معنی واقعی حفظ می کنه
    9. باس های بازی عالی هستن و سختی خوبی دارن.....
    10. ماموریت های فرعی بازی اونقدری قوی کار نشدن ولی برای یه بازی شبه rpg کفایت می کنن و گهگاهی نکات جالبی از داستان رو ارایه میدن و البته آیتم های ارزشمندی رو از انجامش به دست میارین.

نکات منفی :

1. دنیای شبه open world یا semi open world بازی نسبتا خالی هست و چیز زیادی برای گشت و گذار توش نیس....یه جورایی به نظر میرسه سازنده بخاطر تب اپن ورلدی که این روزا همه رو فرا گرفته و یجورایی همه سازنده ها رو مجبور کرده برن سمتش مجبور به اینکار شدن ولی احتمالا به دلیل محدودیت مالی یا هر دلیل دیگه ای نتیجه جالب نشده و به نظر دنیای خطی تر میتونست بهتر جواب بده
    2. تنوع دشمنان در بازی کم هست که این رو هم با وجود فلسفه داستانی بازی میشه به محدودیت مالی ربط داد(شاید) ، اکثر دشمنان بازی رباتهایی یک شکل ولی در جثه و فرمهای مختلف با ابزارهای مختلف برای حمله هستن
    3. چند بار بازی کردن بازی جالب هست ولی در بار دوم که بازیه بار اول از دیدگاه کرکتری که قابلیت اصلیش هک کردن ادامه پیدا می کنه که عملا قدرت مبارزه پایینی داره شاید برای عده ای خسته کننده باشه(که البته در دفعات بعد با تعویض پشت سر هم کرکترها تعادل نسبتا خوبی برقرار میشه)

در کل Nier Automata تجربه خاص و دلنشینی هست که اگر اون یکی دو تا ایراد رو هم نداشت حتما یکی از بازیهای ماندگار صنعت میشد....
    این بازی اونقدر نکات مثبتش نوآورانه و خاص هستش که حتما ارزش تجربه رو داره و تجربه ای فوق العادس.(مدت زمان ۴ بار بازی با انجام ۳۰ درصد ماموریتای فرعی حدود ۳۲ ساعت بود که تو ۵۰ ساعت فک کنم همه چیز بازی رو بشه کامل کرد)

.

آخرین ویرایش: ‏Mar 23, 2017
    cloud _ strife, tempest, s.1 و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

NIOH:5/10
    من اين بازيو تا رسيدن به BOSS مرحله اول در پشت بام زندان بيشتر نرفتم يعني نتونستم كه بيشتر برم.علتش هم سختي مفرط بازي..همونطور كه قبلا هم گفتم من تجربه بازيهاي سري دارك سولز و بلاد بورن رو نداشتم و هيچ ديدي نسبت به سبك و درجه سختي اين قبيل بازيا نداشتم و شايد بهتر بود قبل از خريد Nioh بيشتر در موردش آمار ميگرفتم..خلاصه كه درجه سختي وحشتناك بازي برام غير قابل تحمل شد و البته فيزيك نا اميد كننده بازي كه كاراكتر ها يكسره تو درو ديوار بودن كه نسبت به امتيازايي كه سايتها بهش داده بودن توقعم خيلي بيشتر از چيزي بود كه تو بازي ميديدم..هر چند كه نبايد از سيستم مبارزه خيلي خوب بازي كه نسخه پيشرفته شده نينجا گيدن سيگما هست گذشت..در هر حال عمر اين بازي براي من فقط ٤ ساعت بود.

10. کاربر سایت

نام:
    محمد
    بعد از مدت ها وقت شد بازی کنم و چه بازیهای خوبی رو از دست داده بودم.
    deus ex:mankind devided:7
    به نظرم بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی افت داشت و اون جذابیت نسخه قبلی رو برام نداشت اصلا. باس فایت که اصلا نداشت٬گرافیک هم نمیدونم چرا به نظرم افت داشته تا پیشرفت.داستان هم خیلی ضعیف بود و اصلا راضی کننده نبود.

9:Beyound:two souls
    بسیار زیبا٬بعد از mgs4 بازی نبود که اینقدر منو پای کنسول نگه داره. داستان عالی٬روایت جذاب. تنها مشکل بازی کنترل بود که بعضی مواقع ادم سر گیجه میگرفت و نیاز به ازمون و خطا داشت.کلا به نظرم کوانتیک دریم از معدود شرکت هایی هستش که حضورش تو این صنعت بارقه امیدیه برای ادم هایی مثل من که دیگه دوست ندارند بازیهای تکرای و داستان های مسخره تحمل کنند.

8.5:rise of tombe rider
    بازی خیلی خوشساخت و زیبا بود. انصافا پر از جزپیات و ارزش تکرار بالا. ولی گاهی فکر میکردم دارم انچارتد بازی میکنم. به نظر من تومب رایدر باید یه خورده به اصلیت خودش یعنی معماهای باحال و سختش برگرده. یخورده زیادی اکشن بود بازی به نظرم که با ذات داستان و... نیمخونه. در کل من بازی رو خیلی دوست داشتم با وجود اینکه داستان باز کلیشه ا و ابکی بود ولی محیط بازی واقعا ادمو به کنکاش و ادامه باز ترغیب میکنه.

spiderman2007 و ALBERT W3SKER این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    ahmad
    horizon zero down
    9.5/10
    بازی رو پلات کردم و خیلی با بازی حال کردم.
    بر خلاف باری های هم سبک گیم پلی خیلی روون بود.
    گرافیک بازی فوق العاده بود.
    من به ندرت افت فرم دیدم تو بازی دیدم.
    اون نیم نمره هم بخاطر چند تا باگی که تو بازی برخورد کردم و مجبور شدم reset کنم هست، وگرنه بازی حقش 10 هست.
    طراحی مراحل اصلی و فرعی خیلی خوبه و فقط بعضی از فرعی ها ممکنه خسته کننده بشه.
    سیستم کرفتیگ هم ساده و کاربردی هست.
    حتی جمع اوری کالکتیبل ها هم برای من جذاب بود، یه سری کالکتیبل هست که مثلا میری بالای یه ساختمان و خرابه های پایین رو نگاه میکنی و وقتی کالکتیبل فعال میشه میتونی ببینی قبل از تخریب اینجا چی بوده.
    در کل پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید حیفه.
    ماشین ها خیلی خوب طراحی شدند هر کدام نقاط ضعفی دارند، مثلا میتونی اسلحه اش رو جدا کنی، برداری و علیه خودش استفاده کنی

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

Octienne, rezab, stanley و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

The Last Guardian

چند سال بود که قرار بود بیاد و از اومدنش هم خوشحالیم. من نظر خودم رو در مورد این بازی میگم بدون در نظر گرفتن اینکه سازنده کیه، سابقش چی بوده و ازین حرفا. به عنوان یه بازیباز معمولی.

اگر وقت زیادی ندارید، حوصله و اعصاب ور رفتن با کنترل بدقلق و گاهاً عذاب آور بازی، انجام یک سری اعمال تکراری و یه اتمسفر مونوتون و سرعت خیلی آروم بازی رو ندارید سراغ Last Guardian نرید. به نظرم بهتره وقتی سراغش برید که هیچ بازی خوبی برای تموم کردن وجود نداره. بزارینش برای روزهای بلند تابستون شاید بهتر باشه. البته همه ی اینها رو گفتم نه به این دلیل که بازی چیزی برای ارائه نداره بلکه چون اینها همه موانعیه برای لذت بردن بیشتر از تجربه TLG. نیازی به گفتن هم نیست بازی ارزش تکرار هم نداره.
    اگه هیچ کدوم ازین موانع براتون مهم نبود، اونوقت احتمالش زیاده که رابطه ی Trico و پسر بچه طوری جذبتون کنه که برای لحظاتی هر چند کوتاه چیزی رو تجربه کنید که توی کمتر بازی پیدا میشه.این بازی هم مثل باقی بازی های Ueda شما رو وارد دنیایی میکنه که درش قهرمان داستان و رابطش با یک موجود دیگه هسته ی اصلی بازیه. در نتیجه هر چیزی هم که بخواد توی دریافت ما از کیفیت این رابطه اختلال ایجاد کنه حتی الامکان کنار گذاشته میشه. خب طبیعیه که یک چیزی رو بدست میارید و چند تا چیز رو هم از دست میدید.

تجربم از بازی رو اگه بخوام با نمره مشخص کنم-چون رسم تاپیک همینه ظاهرا- فکر کنم 7/10 براش مناسب باشه. یه تجربه که به نسبت کیو کیوهای متداول و همیشگی بازی های رایانه ای میشه گفت خاص محسوب میشه. اما برای به دست آوردن این تجربه صبر و حوصله، زمان و اعصاب راحت هم لازمه.

این نمره ها و نظرات ما که قرار نیست بره تو متا :D تازشم طرف وسط فیلم از سینما پا میشه میره بیرون یا کتاب رو نصفه رها میکنه و میگه فیلم یا کتاب خوبی نبود. خودش هم که گفته. نظرشه دیگه. یکی از بازی خیلی سخت و challenging خوشش نمیاد، یا فضای بازی رو نمی تونه تحمل کنه. به نظرم زیادی سخت میگیری

آخرین ویرایش: ‏Mar 27, 2017
    James Bond, aHFDLHSADLAKSD و ALBERT W3SKER این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوست عزیز نظر شخصیشو می خواد بگه بره تاپیک بازی بگه من این بازی با روحیات من سازگار نیست تازه جناب رفته همین کار رو هم کرده اومدنش اینجا دیگه چیه من نمیدونم همون طرفی که تو میگی رفته سینما وقتی فیلم رو نصفه ول میکنه ازش بپرسن چطور بود میگه من فیلم رو کامل ندیدم نمیتونم نظر بدم تو برو نگاه کن شاید خوشت اومد اگه بگه چرته بهش میگن کامل دیدیش که میگی چرته؟:| طرف هنوز مرحله زندان بازی رو رد نکرده میگه شخصیتا تو دیوارن:| مثل این میمونه یه سریال 10 قسمتی رو هنوز نصفه های قسمت اول رو ندیدی بگی شخصیت پردازیش تو دیواره:|

Octienne و Masta_killa این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    میثم
    ببینید نقد کردن و امتیاز دادن مختص منتقدی هست که تو یه سایت معتبر داره کار میکنه و برای ارتباط با مخاطب هاش از اینجور عبارت ها مثل اگر وقت زیادی ندارید یا سراغش نرید و...استفاده میکنه .
    قاعدتا شما یا من اصلا صلاحیت اینو نداریم که بخواییم برای بقیه تصمیم بگیریم،چون هر کسی بسته به شرایط شخصیتیش میتونه با یه بازی کلی ارتباط برقرار کنه و کلی هم ازش لذت ببره.

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

اینجا چه خبره؟ چرا هر کسی حرف میزنه یا حرف تو دهنش میزارید یا براش محدودیت تعیین می کنید؟ کی برای بقیه تصمیم گرفت؟ کی اصلا از صلاحیت حرف زد؟
    بنده هر چیزی دلم بخواد میگم. میخوان گوش کنن می خوان گوش نکنن. یک جوری صحبت می کنید انگار چارچوب Review و نظر دادن و نقد کردن و هر چیز دیگه ای رو شما تعیین می کنید.
    از دست شما فن بوی ها آدم نمی دونه سر به کدوم بیابونی بزاره. اگه سونی میدونست Guardian هایی مثل شما رو داره هیچ وقت Last Guardian رو منتشر نمی کرد :|

Octienne, NaRiiMaN, James Bond و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    میثم
    پستت رو بخون خودت داری میگی اگر حوصله ندارید یااینکه اگه بازی خوبی ندارید بازیش نکنید.
    شما بیا بر اساس تجربه خودت این بازی رو با استفاده از کلمه نظر شخصی نقد کن.به هیچکس هم ربط نداره.
    اینجوری یکی مثل من که از بازی کلی لذت برده به شعورش توهین نمیشه
    هیچ فن بازی هم در کار نیست الکی شلوغش نکن.

آخرین ویرایش: ‏Mar 27, 2017

این صفحه را به اشتراک بگذارید