Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
عرضه Dragon Age: Inquisition تا 18 نوامبر برای آمریکا و 21 نوامبر برای اروپا تاخیر خورد
تتاریخ قبلی 7 اکتبر بود

Dragon Age: Inquisition delayed to Nov. 18 | Polygon

خوب شد عین BF، نرفت 2015! #:-s :d یکی از امید های GotYـه منه... البته اگر تا 18 نوابر، جایزه ها رو تقسیم نکرده باشن. :|

پ.ن: این تاخیره باعث تصمیم بگیرم یه بار دیگه سری رو برم تا سیوهام کامل و اون طوری که دوست دارم باشه. :d
توصیه می کنم تو این زمان باقی مونده، شما هم همین کار رو بکنید. :-"

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
پ.ن: این تاخیره باعث تصمیم بگیرم یه بار دیگه سری رو برم تا سیوهام کامل و اون طوری که دوست دارم باشه.

مگه میشه سیو ها به One انتقال داد؟ :-/

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
یکی از امید های GotYـه منه... البته اگر تا 18 نوابر، جایزه ها رو تقسیم نکرده باشن.

اینجاست که میگن مورچه چیه که... :D تا وقتی امثال بتمن و ویچر هستن کسی به این بازی فکر نمی کنه واسه بازی سال :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اینجاست که میگن مورچه چیه که... :D تا وقتی امثال بتمن و ویچر هستن کسی به این بازی فکر نمی کنه واسه بازی سال :D

این 2تا که رفتند 2015 چجوری میخواند با DA I رقابت کنند؟ :-/
البته اگه مثل فارکرای 3 نشه :D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
مگه میشه سیو ها به One انتقال داد؟ :-/
99.9 % میشه! :d اگر هم نشد یا نسخه های قبلی رو بازی نکرده بودید BioWare یه سیستم به وجود آورده که میشه انتخاب های موجود رو انجام بدید و به Inquisition انتقال بدید تا تاثیرش رو ببینید!
Dragon Age Keep

ولی با این حال بازم بازیای خوب زیاد هست شانس DA کلا کمه.
کجان این بازی ها؟ [2] :-/:d
وقتی ویچر بیاد کل بازی های نقش افرینی باید برن آب خوری
در اون حد نه دیگه. :|

البته من نه از DA: I خوشم میاد و نه بازیش می‌کنم ولی به نظرم شانسش کم نیست ...
:punish:

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
کجان این بازی ها ؟ :-/

پ.ن: البته من نه از DA: I خوشم میاد و نه بازیش می‌کنم ولی به نظرم شانسش کم نیست ...

امتیازات همین اپیزود اخری والکینگ دد رو دیدی ؟:-/ این یکیش :D هرچند دیگه باید خیلی خزبازی در بیارن بخوان این بازیو دوباره goty کنن.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
وقتی ویچر بیاد کل بازی های نقش افرینی باید برن آب خوری

هر وقت تاد هاوارد بازی بعدیش رو معرفی کرد، کل بازی‌های RPG باید برن غاز چرونی :-j :d !

امتیازات همین اپیزود اخری والکینگ دد رو دیدی ؟:-/ این یکیش :biggrin1: هرچند دیگه باید خیلی خزبازی در بیارن بخوان این بازیو دوباره goty کنن.

همین طور که خودت گفتی اگه منتقدها این بازی رو گوتی کنن، اعتبار گوتی و متا و .... کلاً برام از بین میره /:) 8-| !

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با بتل تاخیر خورد که ؟

پ.ن: من فکر کردم اینم مثل بتل 2015 میاد :|

ولی با این حال بازم بازیای خوب زیاد هست شانس DA کلا کمه.
اگه Bioware دوباره Dragon Age: Orgins تکرار کنه به احتمال 99% امسال یکی از نامزد های goty میشه
نمایش های بازی هم تا الان خیلی امیدوار کننده بودن

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کاری به 2015 رفتن ویچر ندارم,بتمن هم که هیچی.

• The Academy of Interactive Arts & Science's awarded Dragon Age as the "Role-Playing/Massively Multiplayer Game of the Year 2009"
  • At the 2009 Spike Video Game Awards, Dragon Age: Origins received the Best PC Game and Best RPG awards.
  • Dragon Age Origins was chosen as the PC Game of the Year, Best Xbox 360 RPG of the Year, Best Story of the Year, and Best PC Role-Playing Game of the Year by IGN.[103]
  • The game received Giant Bomb's Best PC Game of 2009 award.[104]
  • Dragon Age: Origins received the Game of the Year 2009 and RPG of the Year awards from U.S. PC Gamer.[105]
  • Dragon Age: Origins received the Game of the Year 2009 award from Spawn Kill.[106]
  • UFO Gamers awarded the game with both game of the year 2009 and best RPG of 2009 in its Golden Saucers Awards.[107]
  • Dragon Age: Origins received AbleGamers Foundation Most Accessibility Mainstream Game of 2009 [108] making it the most accessible game for gamers with disabilities for 2009.
In 2010, the game was included as one of the titles in the book 1001 Video Games You Must Play Before You Die.

پ.ن: البته من نه از DA: I خوشم میاد و نه بازیش می‌کنم ولی به نظرم شانسش کم نیست ...
b-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر