Dragon Age: Inquisition | Xbox 360

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
دوستان دیسک 2 این بازی که در واقع دیسک بازی کردن هستش گزینه نصب و Install نداره فقط از روی درایو اجرا میشه !!! چیکار باید کرد؟ پدر درایو در میاد !!

omid86t

کاربر سایت
Dec 14, 2014
1
يعني مزخرفترين بازي بود كه تا حالا ديدم،گرافيك در حد بازي هاي ٢٠٠٨،گيم پلي مسخره،كاراكتراي زشت و بي ريخت،،،
وقتي جي تي اي v رو با اون گرافيك و گيم پلي با اين مقايسه ميكني دلت ميخواد دي وي دي اينو خورد كني،،،
rockstar بي نظيره،،،اين آشغالا رو بازي نكنيد

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
يعني مزخرفترين بازي بود كه تا حالا ديدم،گرافيك در حد بازي هاي ٢٠٠٨،گيم پلي مسخره،كاراكتراي زشت و بي ريخت،،،
وقتي جي تي اي v رو با اون گرافيك و گيم پلي با اين مقايسه ميكني دلت ميخواد دي وي دي اينو خورد كني،،،
rockstar بي نظيره،،،اين آشغالا رو بازي نكنيد
واقعا انقدر بد؟ پس چجوری شده بهترین بازی سال؟ نکنه پول دادن :d

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان نسخه 360 اصلا خوب نیست گرافیک بازی رزولوشن تکسچرها و کلا تمام نکات گرافیکی خیلی ناجورن به نظره من اگه دسترسی به نسل بعد ندارین بهتره اصلا بازیش نکنین سر ولفنشتاین هم من این تجربه رو کردم ولی باز سرم به سنگ نخورد

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
خدا وكيلي چي ساختن عاليه حرف نداره تنها مشكل بازي بعضي از تكچرهاست غير از اون واقعا عالي داستان توپ گيمپلي عالي ماموريتها همه عالي و ... ميگن 200ساعت گيم پلي داره من كه فقط ميشنهاي اصلي رو دارم ميرم تا اينجا 22 ساعت شده گمونم 40ساعت بشه تا كامل بشه
براي كسايي كه مثل من كنسول نسل 8 ندارن ي همچين بازي واقعا كيف ميده من كه كلي حال ميكنم باش واقعا حقشه بهترين بازي سال شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر