اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه
دوستان لطف کنن وقتی خبر میزارن ترجمش به فارسی رو هم بزارن چون همه انگلیسیشون فول نیست

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یک صفحه برید عقب آخرین پستش من توضیح دادم

Iriez شخصی که در زمینه Xbox360 هم نام آشنا هست اشاراتی به یافته ای کرده که منجر به هک Xbox One می شه
tydye81 هم اون رو تایید کرده

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
هنوز مملکت ما درگیر هک شدن کنسول ایکس باکس وان هستش !به جای اینکه از بازی کردن لذت ببرن و ... چندین و چندسال وای میسن تا کنسول هک بشه! :))
چنان از اورجینال بازی کردن تابو ساختن بازیبازامون که فکر میکنن که یک ادمی که وضعش مرفح باشه میتونه بازی اوریج بگیره! اما کارگرشم که همتون بر مبنای حقوقش میسنجید ایکس باکس وان داره و بازی های اوریج میگیره! ولی بعضی از افراد فکر میکنن بازی اوریج گرفتی بعدش یکی دیگه میگیری اما نه اینطور نیست میتونی بازیتو تعویض کنی و کلی روش سرمایه گذاری کنی یا حتی بازی ها رو اجاره کنید حتی خود آمریکاییشم اجاره میکنه!
بهتره دوستان واسه این نسل مخصوصا ایکس باکس وان فکر هک شدن نباشید چه از من بپرسید چه از دوستان دیگرم اونها هم فهمیدن فضای وان چیه و بهتره با این نوع بازی کردن خودتون سازگار کنید و از جوانیتون 100% لذت ببرید!

آخرین ویرایش:

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
سلام
من تو یه سایت دیدم بازی cod gost را واسه دانلود گذاشته بود و نوشته بود که این بازی هک شده و قابل اجراست
ایا صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041

48677750243305008537.gif

- - -ویرایش - - -

سلام
من تو یه سایت دیدم بازی cod gost را واسه دانلود گذاشته بود و نوشته بود که این بازی هک شده و قابل اجراست
ایا صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا کنسول هک نشه که حالا حالا ها نمیشه هیچ بازی رو نمیشه دانلود و اجرا کرد

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
تو همین لینکی که دادید نوشته:
به تازگی Team Xecuter که سابقه ی بسیار بالایی در هک کنسول های مایکروسافت دارد(Xbox و Xbox360 توسط این گروه هک شده بودند) توانسته است اولین بازی Xbox One با نام Call Of Duty Ghosts را به صورت کامل هک کند.حالا ما هم تصمیم گرفیتم این بازی رو در سایت قرار بدیم. باتوجه به اینکه هنوز کنسول XBOXONE هک نشده احتمال داره این بکاپ بازی در موقعه ای که کنسول هک شد قابل اجرا نباشه اما باز احتمال اجرا شدن هم داره. از این به بعد هر بازیی که برای کنسولهای PS4 و XBOXONE لیک بشه در سایت قرار خواهد گرفت. به امید اون روزی که این دو کنسول بخصوص PS4 هک بشند.
نتیجه اینکه شما الان دان میکنید اما باید برای استفاده ازش صبر کنید تا کنسول هک بشه.:)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
فرض کن یه نفر 2 سال وایسه تا کنسول هک شه با این وضعیت که بازی ها دارن تقریبا همشون دارن رو به آنلاین شدن میرن و فک نکنم تا حداقل 2 سال دیگه کسی بتونه هک آنلاین بازی کنه

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
کمکم داریم به هک شدن ایکس باکس نزدیک میشیم
سایت XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES دو بازی tomb raider و ryse رو واسه دانلود گذاشته!
اگر بتونن که این کارو کنن که گل کاشتن اما یه مسئله ای میمونه که میشه با کنسول آنلاین بازی کرد یا نه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

jetstream_sam

کاربر سایت
Feb 5, 2014
5
نام
بهروز
چه عجب یکی حرفی که ما چندین سال هست داریم میزنیم رو بهش اعتقاد داره ...
من هم از همون اول به این موضوع اعتقاد داشتم عزیز.. مطمئنم ماکرو سافت اگه بخواد میتونه کاری کنه کنسولش غیر قابل نفوذ بشه.. ولی نمیاد اینجوری هم بازی نفروشه هم کنسول.. با سیاست های الآنش حداقل کنسولش به فروش میره..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر