اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به نظرت فقط پولدارا کنسولای نسل جدید رو میخرن...!؟
یه چیزی که خیلیا اشتباه میکنن اینه که میگن برای اون وره آبیا 60 دلار دادن به بازی پوله زیادی نیست براشون در حالی که اینجوری نیست. الان حساب کنید کنسولی که 400 دلاره یک هفتمِ پوله کنسول رو میدن به بازی یعنی 60 دلار پس زیادم ارزون نیست حتی تو کشورهای دیگه. چیزی که ما رو تو ایران اذیت میکنه اینه که نمی تونیم کنسول رو بخریم و همراهش یه دونه بازی بخریم! یعنی موقع خرید کنسول باید حداقل 5-6 تا بازی بخریم و البته فرداشم بریم یه 4-5 تا دیگه بخریم!

نه خیر من نگفتم که برای اونور آبیا 60 دلاره زیاده، من گفتم اونجوری که شما فکر میکنید 60دلار برای اونور آبیا ارزونم نیست. منظور هم از اون ور آبیا، آمریکا نیست! ادبیات شمام بسیاره ضعیفه و مطمئناً تو مدرسه غیر انتفاعی درس میخونید برا همین 20 دادن بهتون!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

خودتون قضاوت کنید

پس فکر کنم منظورتون اونور آبهای کارون یعنی کشور دوست و همسایه عراق بوده؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
صحبت های Ashkan84رو باید قاب کرد.... ;)

به شخصه لذت بردم...:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تاریخی تر از این بحث تویه این تاپیک نبود خدایش:| ... الان کلی از اخبار هک کنسول باخبر شدیم/:)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
به نظر من X1 رو C4 هک میکنه ، فعلا هم سکوت اختیار کردن ! :|

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تاریخی تر از این بحث تویه این تاپیک نبود خدایش:| ... الان کلی از اخبار هک کنسول باخبر شدیم/:)
والا ما هی میخواستیم چیزی نگیم ایشون هی یه چیزی میگفت نمیشد چیزی نگی !!!
البته هرچند از اخبار هک باخبر نشدی ولی اخبار اقتصادی و جغرافیایی دسته اولی گیرت اومد :d

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
راستی بچه ها امتحان کردید ببینید اگه از دیسک بازی کپی بگیرید بندازید روی کنسول کار میکنه یا نه؟

آخه روی دیسک بازی نوشته: Do not make illegal copies
اگه غیرقابل کپی شدن یا کپی خوندنه پس چرا اینو نوشته؟

پ.ن: مدیونید اگه فکر کنید کسی بهم این روش رو گفته! خودم فکر کردم.

همچنین مدیونید اگه فکر کنید مایکروسافت عقلش رسیده باشه و این روش رو بسته باشه!

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
اقا تو این سایتی که گذاشتم یه خبرایه لطفا رسیدگی کنید!!!!!!!!!#:-s:-/

XBOX One Mods

Banner-2.png

Banner-1.png

آخرین ویرایش:

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
اقا تو این سایتی که گذاشتم یه خبرایه لطفا رسیدگی کنید!!!!!!!!!#:-s:-/

XBOX One Mods

Banner-2.png

Banner-1.png
XBOX One Mods � Downloads
اینجا نوشته یه مودی رو دانلود کنید بریزید روی فلش مموری وصل کنید به XBOX بعد یه چیزی از 0 تا 100 شروع میکنه به نصب شدن بعد MarketPlace هک میشه به این صورت که بازیهای پولی رو میتونید مجانی دانلود کنید و حتی آنلاین هم بازی کنید!!

البته وقتی وارد صفحه دانلود میشه سایتش از اوناییه که دست به سرت میکنه و آخرش هم فایل رو بهت نمیده.

به نظرم Fake هستش!

به هر حال هرکی تونست دانلود کنه و هرکی جرأت داره انجام بده! من که جرأتشو ندارم!:shrewd:

آخرین ویرایش:

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
خودتون قضاوت کنید

پس فکر کنم منظورتون اونور آبهای کارون یعنی کشور دوست و همسایه عراق بوده؟

آقا من تسلیم! حرفم رو پس میگیرم ، 60 دلار پول دادن به بازی فقط تو ایران پول زیادیه، و تو خارج از ایران و اونور آبیا حتی آبهای کارون ;;) پول ناچیزی هست(حتی میشه گفت پولی نیست) اینم اضافه کنم که این تریلرهایی که قبل از ریلیز بازی ها منتشر میشه کشکه و همه میرن 60 دلار میدن به بازی اگه خوششون اومد بازی میکن اگر هم که نه میندازن اونور ، 60 دلار هم برای یه دونه بازی چندر غازم نیست. الان فکر کنم درست شد. ;) بحث رو هم کشش ندیم و دوستان میتونن خودشون قضاوت کنن.

صحبت های Ashkan84رو باید قاب کرد....
yahoo_3.gif

به شخصه لذت بردم...
yahoo_4.gif

میتونید قاب کنید! دوشواریم نداره.:d

آخرین ویرایش:

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
کسانی که علاقه مند هستن که اطلاع رسانی بکنین لطفا این سایت ها رو پیگیر بشن و اگه خبری شد اینجا بزارن :
اخبار گروه TX برای هک کنسول
اخبار مربوط به C4Eva و هک درایو
اخبار گروه های متفرقه

دقت بکنین که این سه تا سایت اخبار بی خود نمیزارن.

این برای چندمین بار :
لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا
بحث های بی مورد توی این تاپیک نکنین
صد تا تاپیک دیگه هست که میتونین نظر شخصی / بحث کارشناسی / قیمت گذاری و غیره رو توش مطرح بکنین
ولی این تاپیک جاش نیست
ضمنا همه لطفا ها رو هم دستی تایپ کردم فکر نکنین کپی پست هست پس لطفا رعایت بکنین

Salar-94

کاربر سایت
Apr 18, 2014
7
من اصلا امیدی ندارم هک بشه اگه هم هک شد نمیشه انلاین شد

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
Iriez شخصی که در زمینه Xbox360 هم نام آشنا هست اشاراتی به یافته ای کرده که منجر به هک Xbox One می شه
tydye81 هم اون رو تایید کرده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر