خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام.
دوستانی که سونی اندرویدی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید. روی تی وی های اندرویدی سونی میشه هر اپلیکیشن اندرویدی را نصب کرد یا خیر؟ چون تو یک فروم خارجی خوندم که روی این تی وی ها فقط اپلیکیشن هایی رو نصب کنید که خود تی وی پیشنهاد می ده. این جوری باشه خیلی محدود میشی(چون وقتی روی تی وی به گوگل پلی وصل میشی یکسری اپ محدود رو برات لیست می کنه و مثلا من نتونستم یک pdf reader پیدا کنم در حالیکه وقتی روی وب براوزر همین تی وی گوگل پلی را باز می کنی آپ ها کامل لیست می کنه ولی متاسفانه دستگاه اجازه نصب از اون طریق رو نمیده). چطور میشه این محدودیت را بر طرف کرد؟ میشه فایل های apk رو روی فلش ریخت و نصب کرد. تلویزیون قاط نمیزنه؟
با سپاس
اصلا به اینترنت متصل نشو هر برنامه یا بازی اندرویدی که میخوای با کامپیوتر دانلود بکن بریز تو فلش وصل بکن به USB تلویزیون و نصب بکن عین گوشی یا تبلت اندرویدی.یه موس هم بی سیم یا با سیم وصل کن به USB و حالشو ببر.اگر بتونی کنترل حسی یا حرکتی پیدا بکنی نور علی نور وگرنه به گوشی هم متصل میشه و کلی امکانات دیگه علاوه بر تاچ به تلویزیون اضافه میشه.
کلا تلویزیون اندرویدی هیچ محدودیتی نداره و استفاده از امکاناتش به خودت بستگی داره.با وب اُس ال.جی و تایزن سامسونگ زمین تا آسمون فرق داره.من حتی شبیه ساز میکرو و سگا رو روش نصب کردم و رام های این دوتا رو با فلش کپی کردم رو تلویزیون و دسته PS4 هم با بلوتوث وصل کردم به تلویزیون و بازی کردم.یا مثلا هر فرمت تصویری یا صوتی که پشتیبانی نشه رو میتونی برنامه اضافه بکنی و اجرا بکنی و...
البته همه اینا رو من روی سونی تست کردم توشیبا رو نمیدونم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داداش روي ps4 بنظرشما tv نهايت 60fps باشه نسبت به tv هايي كه فريم بيشتر support ميكنن از لحاظ فريم دهي توي بازيهاي 60fps فرق هست؟

بحث هرتز هست نه فریم کنسول های ضعیف و منسوخ 60 هرتز 60 فریم نمی تونن درست بدن چه برسه به 120 هرتز 120 فریم برای همین اصلا بالاتر از 60 هرتز ندارن حتی برای تست
باید چک کنید که 120 native می ده یا نه چون ممکنه tv 120 باشه اما نده اما از اونجایی که در حالت گیم موشن کار نمی کنه فقط bfi اهمیت پیدا می کنه که تا حدی تاثیر برای clear کردن داره در کل برای کنسول 60hz هم بخرید عالیه اما خوب 120 قطعا گزینه ی چرب تری هست اگر مشکل مانی ندارید.

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
اصلا به اینترنت متصل نشو هر برنامه یا بازی اندرویدی که میخوای با کامپیوتر دانلود بکن بریز تو فلش وصل بکن به USB تلویزیون و نصب بکن عین گوشی یا تبلت اندرویدی.یه موس هم بی سیم یا با سیم وصل کن به USB و حالشو ببر.اگر بتونی کنترل حسی یا حرکتی پیدا بکنی نور علی نور وگرنه به گوشی هم متصل میشه و کلی امکانات دیگه علاوه بر تاچ به تلویزیون اضافه میشه.
........
سلام.
ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان. برای کنترل تی وی ، از تولز Sony Video & SlideView روی گوشی اندرویدی استفاده می کنم. شما برنامه بهتری برای گوشی سراغ داری که امکانات بهتری بده برای کنترل تی وی.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام.بچه ها توی تنظیمات tv من وضوح تصویر رو گذاشتم روی 50 . خوب هست یا باید کمتر و یا بیشترش کنم؟؟؟
وضوح یا شارپنس شدت تیزی لبه های تصویره
ببین کدوم بیشتر به سلیقه ات نزدیکه
از کمه زیادش کن اگرم زیاده کمش کن
من خودم خیلی زیاد نمیکنم

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
سلام.بچه ها توی تنظیمات tv من وضوح تصویر رو گذاشتم روی 50 . خوب هست یا باید کمتر و یا بیشترش کنم؟؟؟

روی مد movie پیشنهاد میشه بذاری روی 0 و الا تصویر خراب میشه مخصوصا توی بازی ها که به خاطر مرز واضح تر بین اشیا رسما ایجاد aliasing بیشتر میکنه

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
وضوح یا شارپنس شدت تیزی لبه های تصویره
ببین کدوم بیشتر به سلیقه ات نزدیکه
از کمه زیادش کن اگرم زیاده کمش کن
من خودم خیلی زیاد نمیکنم

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
شما رو چند‌گذاشتی؟؟؟
روی مد movie پیشنهاد میشه بذاری روی 0 و الا تصویر خراب میشه مخصوصا توی بازی ها که به خاطر مرز واضح تر بین اشیا رسما ایجاد aliasing بیشتر میکنه
فیلم نمیخوام.فقط بازی.پس میزارم‌ روی ۲۰ که خودش پیش فرض گذاشته

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
شما رو چند‌گذاشتی؟؟؟

فیلم نمیخوام.فقط بازی.پس میزارم‌ روی ۲۰ که خودش پیش فرض گذاشته
اگه روی مد pc یا game هستی باید بذاری روی 50 که همون معادل 0 مد movie هست، یعنی تصویر نرمال تحویلت میده نه اور شارپه نه تار شده.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام.
ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان. برای کنترل تی وی ، از تولز Sony Video & SlideView روی گوشی اندرویدی استفاده می کنم. شما برنامه بهتری برای گوشی سراغ داری که امکانات بهتری بده برای کنترل تی وی.

درود منم منظورم همین اَپ بود .

• Like
Reactions: mahdi255

boshehrboys

کاربر سایت
May 11, 2018
13
سلام.
CETUSPLAY نصب کن عالی هست!!!

• Like
Reactions: mahdi255

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
کلا تلویزیون اندرویدی هیچ محدودیتی نداره و استفاده از امکاناتش به خودت بستگی داره.با وب اُس ال.جی و تایزن سامسونگ زمین تا آسمون فرق داره.من حتی شبیه ساز میکرو و سگا رو روش نصب کردم و رام های این دوتا رو با فلش کپی کردم رو تلویزیون و دسته PS4 هم با بلوتوث وصل کردم به تلویزیون و بازی کردم.یا مثلا هر فرمت تصویری یا صوتی که پشتیبانی نشه رو میتونی برنامه اضافه بکنی و اجرا بکنی و...
میشه یه توضیحی بدی که شبیه ساز سگا و میکرو رو از کجا گرفتی و چطور نصب کردی؟
من برنامه مدیریت فایل رو دارم و قبلا هم از فلش برنامه نصب کردم روی تی وی.
فقط میخوام ببینم که نصب اینها فرق داره و کار خاص دیگه ای هم باید بکنم! اگه یه توضیحی بدی ممنون میشم
و اینکه دسته رو هم چطوری با بلوتوث وصل کردی؟ دانگل بلوتوث داشتی؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اکثر سایت ها نقد وبررسی و خود سازنده های فیلم و بازی تایید میکنن که شارپنز باید روی 0 باشه.
اصلا این گزینه رو بیخیال شو.گند میزنه به تصویر.
درسته در نگاه اول تصویر یک مقدار تار میشه ولی در اصل تصویر طبیعی نشون داده میشه بودن هیچ گونه دستکاری روی کیفیت تصویر.چیزی که سازنده اثر مد نظرش بوده.

آخرین ویرایش:
  • Like

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
روز به روز دارم عاشق کیفیت تصویر b7 میشم.
امروز ویچر رو یک تست زدم پشمام ریخت!!!!هم مد hdr رو تست کردم هم sdr.تو همه موارد عالیه ولی hdr یک دنیای دیگست واقعا.
ویچر روبلافاصله از oled سوییچ کردم روی سامسونگ ku7970!!!بدون اغراق میگم واقعا تصویر اولد یک دنیای دیگست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر