خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
جایی هست از سامسونگهای پنل VA داشته باشه؟
الان یک ماهه میخام tv اتاقو ارتقاع بدم ازین سری سامسونگ mu7000با پنل va جایی پیدا نکردم
همه هم مونتاژ ایران که ips هست و فقط انحصاری ایران ِ دارن!! قیمتا هم که قربونش برم... گفتم بازیهای جدیدو hdr بزنم مخصوصا GOW ولی نشد همشونم با tv قبلیم تموم کردم :|

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
دوستان سلام
میخوام ps3 کپی خور بگیرم و بازی های قدیمی رو روی اون بازی کنم
چون سیستم ندارم و به لطف انویدیا هم تا 1 سال حداقل سیستم نخواهم داشت
الان مشکل من :
تلویزیون بنده LG B7 هست
از هر نظر عالیه ولی تو up - scaling هیچ تلویزیونی درست برام کار نکرده
میخوام یدونه Full HD بگیرم
الان تو بازار چی از همه بهتره ؟
سایز هم الان B7 من 55 هست منتها این جدیده رو میخوام اگه بشه کوچیکتر بگیرم که رو میز جا بشه
نمیدونم 32 گیر میاد یا نه
تو خونه یدونه سامسونگ سری ES 8880 دارم عااااااالیه
تو حتی 1080p ها از B7 هم سرتره
رنگ مشکیش هم عالیه
نمیدونم چیزی تو این حد سایز کم میتونم پیدا کنم یا نه ؟
ممنونم از لطفتون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
43mu7970 , 7980 خروجی صدای RCA یا همون ۲ فیش آنالوگ برای اتصال به اسپیکر دارن ؟

آپدیت! :

خب این سری خروجی انالوگ نداره یعنی علاوه بره هزینه حدود 3 تومن برای تی وی +1500 هم باید برای سیستم صوتی که ورودی اپتیکال داشته باشه هزینه کنید!

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
درود

آپدیت! :

خب این سری خروجی انالوگ نداره یعنی علاوه بره هزینه حدود 3 تومن برای تی وی +1500 هم باید برای سیستم صوتی که ورودی اپتیکال داشته باشه هزینه کنید!
مگر با خروجی انالوگ و هدفون انتطار سیستم صوتی دارید.!!!!؟
سیستم صوتی متاسفانه هزینه زیادی طلب میکنه که با این اوضاع دلار از فکرش بیاید بیرون
البته دوستان فقط به تصویر توجه میکنن و صدا رو بیخیال شدن که اشتباه بزرگی مرتکب میشن.از نظر خودم که یک سیستم سینمایی پیشرفته دارم نصف لذت فیلم و گیم به صدای با کیفیته

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مگر با خروجی انالوگ و هدفون انتطار سیستم صوتی دارید.!!!!؟
سیستم صوتی متاسفانه هزینه زیادی طلب میکنه که با این اوضاع دلار از فکرش بیاید بیرون
البته دوستان فقط به تصویر توجه میکنن و صدا رو بیخیال شدن که اشتباه بزرگی مرتکب میشن.از نظر خودم که یک سیستم سینمایی پیشرفته دارم نصف لذت فیلم و گیم به صدای با کیفیته

الان از همون خروجی انالوگ tv 1080 که دارم وصل کردم به اسپیکرام صدا دارم ولی بخام ارتقاع بدم به 7980 عملا اسپیکرایی که دارم بی مصرف میشه اسپیکر روی tv هم که فایده ای نداره در نتیجه باید اسپیکر با ورودی اپتیکال بگیرم که بالای ۱ تومن میره روش!
حالا اسپیکر 5 کاناله با ورودی اپتیکال چی پیشنهاد میدید؟ دیجی یه مدل داره حدود ۱۲۰۰ خوبه همونو بگیرم یا بیخیال بشم!؟
میخاستم با نهایت ۳ تومن تمومش کنم اما اینطوری رسید به ۵ تومن :|

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
درود

آپدیت! :

اشتباهت همینجاست،به سیستم‌صوتی با اپتیکال نیازی نداری،یه سیستم‌صوتی بگیر که با hdmi و arc سازگار باشه،صدا رو‌با hdmi میگیری.منم‌سره این‌موضوع خیلی‌قاطی‌بودم‌مخصوصا که هوم‌تیتر‌سونی‌دارم و فکر میکردم‌نمیتونم ازش‌سود ببرم‌دیگه.ولی با hdmi اوکی شد و‌فوق‌راضیم
اگرم فقط اسپیکر انالوگ داری‌متاسفانه نمیشه کاری کرد به‌اسپیکر خود‌تی‌وی‌بسنده کن

• Like
Reactions: nihilnigritude

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان سلام
میخوام ps3 کپی خور بگیرم و بازی های قدیمی رو روی اون بازی کنم
چون سیستم ندارم و به لطف انویدیا هم تا 1 سال حداقل سیستم نخواهم داشت
الان مشکل من :
تلویزیون بنده LG B7 هست
از هر نظر عالیه ولی تو up - scaling هیچ تلویزیونی درست برام کار نکرده
میخوام یدونه Full HD بگیرم
الان تو بازار چی از همه بهتره ؟
سایز هم الان B7 من 55 هست منتها این جدیده رو میخوام اگه بشه کوچیکتر بگیرم که رو میز جا بشه
نمیدونم 32 گیر میاد یا نه
تو خونه یدونه سامسونگ سری ES 8880 دارم عااااااالیه
تو حتی 1080p ها از B7 هم سرتره
رنگ مشکیش هم عالیه
نمیدونم چیزی تو این حد سایز کم میتونم پیدا کنم یا نه ؟
ممنونم از لطفتون
داداش شما یه مانیتور بگیر یا یه تی‌وی ۷۲۰ پی.روی‌تی‌وی‌۷۲۰ فکر کنم راضی تر باشی چون لامصب ps3 بیشتر جاها 720 نیتیو هم‌نیست بازیهاش

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اسپیکر یا هوم تیتری که دالبی پرولوجیک هست میتونه صدا واقعی 5.1 پخش کنه یا یک شبیه سازی از استریو هست؟
برای داشتن صدای ۵.۱ واقعی باید اسپیکر یا هوم تیتر حداقل چه سیستمی یا ورژنی از دالبی داشته باشه؟

تاپیک سیستم صوتی بسکه سوتو کوره همینجا پرسیدم!

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اسپیکر یا هوم تیتری که دالبی پرولوجیک هست میتونه صدا واقعی 5.1 پخش کنه یا یک شبیه سازی از استریو هست؟
برای داشتن صدای ۵.۱ واقعی باید اسپیکر یا هوم تیتر حداقل چه سیستمی یا ورژنی از دالبی داشته باشه؟

تاپیک سیستم صوتی بسکه سوتو کوره همینجا پرسیدم!
الان dts 5.1 از فشردگی کمتری نسبت به dolby برخورداره.البته با کابل نوری.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
الان dts 5.1 از فشردگی کمتری نسبت به dolby برخورداره.البته با کابل نوری.
عزیز سوال من چیز دیگه ای بود
هوم تیترهایی که تو بازار از قبل بوده و هست و ورودی صدای اپتیکال دارن امکان پخش صدای واقعی 5.1 دارن یا یک شبیه سازی صدای فراگیر از استریو هستن؟
مدل مورد نظرم samsung ht-c345 هست که تولید چند سال پیشه و در مشخصاتش فقط به دالبی پرولوجیک۲ اشاره کردن ، اینطوری که از تعریف دالبی پرولوجیک۲ دستگیرم شده اینه که یک سیستم شبیه سازی صدای فراگیر از صدای استریو هست... توی دیجیکالا مشخصات این مدل موجوده اگر امکانش هست بیینید

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان عزیز تا ۴ تومن برا گیم چی پیشنهاد میدید؟؟ سایز مهم نیست ... ولی ترجیحا سایز کوچک
بعد اینکه تلوزیون گارانتی دار تا ۴ تومن پنل VA از سامسونگ چیزی گیر میاد؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عزیز سوال من چیز دیگه ای بود
هوم تیترهایی که تو بازار از قبل بوده و هست و ورودی صدای اپتیکال دارن امکان پخش صدای واقعی 5.1 دارن یا یک شبیه سازی صدای فراگیر از استریو هستن؟
مدل مورد نظرم samsung ht-c345 هست که تولید چند سال پیشه و در مشخصاتش فقط به دالبی پرولوجیک۲ اشاره کردن ، اینطوری که از تعریف دالبی پرولوجیک۲ دستگیرم شده اینه که یک سیستم شبیه سازی صدای فراگیر از صدای استریو هست... توی دیجیکالا مشخصات این مدل موجوده اگر امکانش هست بیینید
حتی اگه 5.1 واقعی پخش کنه ارزش نداره چون مونتاژه شما اسمشو تو گوگل سرچ کنی هیچ سایت خارجی نداره این مدل رو!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر