خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
چرا نوشته ها و زیرنویس بازی ها تو تلویزیون ریز و فوق العاده بد کیفیت است؟" در صورتی که هر وقتی به مانیتور معمولی 5-6 سال پیش وصل میکنم زیرنویس ها تو بازی ها خیلی قشنگ و پرجزئیات و خوانا میشن؟ مشکل از چیه خیلی رفته رو اعصابم!!
تلویزیونت چیه؟
اگر lg هست مثل uj 750 و‌پایینتر همینه و مکشل اساسیشون هست.ریز بودنش‌چون تی وی‌ هست و‌سایز بزرگ،بد کیفیتی برای تنطیمات غلط تلویزیونت هست.
من اول باید بدونم‌تی ویت چیه ولی در هر‌صورت توی‌استفاده عادی شارپنس‌رو ۰ بکن٫یا تلویزیونت رو‌ بزار روی‌مد pc روی‌این‌مد شارپنس رو‌ بذار ۵۰ ببین او‌کی‌میشه یا نه.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
تلویزیونت چیه؟
اگر lg هست مثل uj 750 و‌پایینتر همینه و مکشل اساسیشون هست.ریز بودنش‌چون تی وی‌ هست و‌سایز بزرگ،بد کیفیتی برای تنطیمات غلط تلویزیونت هست.
من اول باید بدونم‌تی ویت چیه ولی در هر‌صورت توی‌استفاده عادی شارپنس‌رو ۰ بکن٫یا تلویزیونت رو‌ بزار روی‌مد pc روی‌این‌مد شارپنس رو‌ بذار ۵۰ ببین او‌کی‌میشه یا نه.
پاناسونیک هست، مال خونه هست، تازه پدرم خریده، منم که سیستم نداشتم ps4 رو بردم روش، زیرنویس ها بشدت ریز و بدکیفیت هستن داغونم کرده، مخصوصا من 90 درصد داستان بازی ها رو از زیر نویس هاشون میفهمم :-(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: R.I.P

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام
بچه ها فرق این pc RGB با standard تو تنظیمات ویدیو چیه؟
کدوم بهتره؟
بعد من رفرش ریت مانیتورم ۲۴۰ هرتزه
این گزینه ۵۰ هرتز روشن بزارم یا خاموش کنم

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
پاناسونیک هست، مال خونه هست، تازه پدرم خریده، منم که سیستم نداشتم ps4 رو بردم روش، زیرنویس ها بشدت ریز و بدکیفیت هستن داغونم کرده، مخصوصا من 90 درصد داستان بازی ها رو از زیر نویس هاشون میفهمم :-(

• Like
Reactions: Paradise Lost

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان
بنده تو بازی god of war نور صفحه نمایش تلویزیونم تو کم و زیاد میشه.میخواستم بدونم بازی god of war اینجوریه.???
کسان دیگری همچین مشکلی داشتن یا خیر.
تو حالت sdr هم همچین مشکلی هستش تو بازی god of war.

• Like
Reactions: Jack cooper

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
بنده تو بازی god of war نور صفحه نمایش تلویزیونم تو کم و زیاد میشه.میخواستم بدونم بازی god of war اینجوریه.???
تو 6450 من كه اينجوري نبود

• Like
Reactions: mohsen2012

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
سلام دوستان
در sdr نمیدونم اما برای من هم اینطوری میشه بازی رو حالت HDR اجرا میشه و تصاویری که نور روشن دارن کم میکنه و جاهایی که روشنه رو تاریکتر ، از خصوصیات HDR اینه .
تلویزیون من LG هست.
برای شما تمام صفحه بازی اجرا میشه ؟

وقتی تی وی میفهمه بازی HDR ساپورت میکنه میره رو حالت HDR اما کیفیت تصویر کم میشه. انگار تاریک میشه. راه حلی داره ؟
لازم به ذکر است وقتی میذارم رو حالت game mode اما وقتی تصویر رو حالت استاندارد میذارم روشنایی زیادی داره و رنگ ها غنی هستن.

Last edited by a moderator:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
وقتی تی وی میفهمه بازی HDR ساپورت میکنه میره رو حالت HDR اما کیفیت تصویر کم میشه. انگار تاریک میشه. راه حلی داره ؟
لازم به ذکر است وقتی میذارم رو حالت game mode اما وقتی تصویر رو حالت استاندارد میذارم روشنایی زیادی داره و رنگ ها غنی هستن.
مدل دقیق تلویزنت چیه.؟؟
من تو فیلم های hdr همچین مشکلی ندارم ولی اولین بازی که گرفتم تست کنم همین god بود.مدل lg b7 هستش.شایدم به خاطر سیستم abl اولد ها هستش.باید ببینم مشکل دقیقا چیه؟؟
دوستانی که god بازی کردن لطفا بگن همچین موردی داشتن یا نه.ممنون

• Like
Reactions: Daniel4u

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
مدل دقیق تلویزنت چیه.؟؟
من تو فیلم های hdr همچین مشکلی ندارم ولی اولین بازی که گرفتم تست کنم همین god بود.مدل lg b7 هستش.شایدم به خاطر سیستم abl اولد ها هستش.باید ببینم مشکل دقیقا چیه؟؟
دوستانی که god بازی کردن لطفا بگن همچین موردی داشتن یا نه.ممنون

مدل اینه LG 49UJ66000GI 4K HDR
اینم لینک مشخصاتش مشخصات، قیمت و خرید تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 49UJ66000GI سایز 49 اینچ
تلویزیون های LG عمدتا اگر کالیبره نشن توی بازی له ان، الاخصوص HDR اشون که فاجعست

در خصوص کالیره کردن من تو اینترنت خیلی گشتم و اکثرا در خصوص اینکه گرما و سرما رنگ ، وضوح و ... رو کم و زیاد کنیم نوشته بود که من هم همین کارا رو کردم
یبار در شبکه ها
یبار هم در بازی در حالت HDR و در حالت تصویر Game Mode و بار دیگر هم بدون HDR
طوری رنگ ها و شفافیت ها رو تنظیم کردم که هماهنگ استارندارد بشه و خوشرنگ بشه. کمی بهتر شد . اما در بازی فیفا و پی اس 18 کاملا تصویر بی روح و تاریکه . اما میذارم رو حالت استاندارد HDR خوب میشه اما Game Mode HDR داغونه

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مدل اینه LG 49UJ66000GI 4K HDR
اینم لینک مشخصاتش مشخصات، قیمت و خرید تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 49UJ66000GI سایز 49 اینچ

در خصوص کالیره کردن من تو اینترنت خیلی گشتم و اکثرا در خصوص اینکه گرما و سرما رنگ ، وضوح و ... رو کم و زیاد کنیم نوشته بود که من هم همین کارا رو کردم
یبار در شبکه ها
یبار هم در بازی در حالت HDR و در حالت تصویر Game Mode و بار دیگر هم بدون HDR
طوری رنگ ها و شفافیت ها رو تنظیم کردم که هماهنگ استارندارد بشه و خوشرنگ بشه. کمی بهتر شد . اما در بازی فیفا و پی اس 18 کاملا تصویر بی روح و تاریکه . اما میذارم رو حالت استاندارد HDR خوب میشه اما Game Mode HDR داغونه
الان بازی thev last of us remastred رو تست hdr کردم.اون بازی مشکلی نداشت ولی god of wat مدام از یک صحنه به صحنه دیگه نور کم و زیاد میشه!!شاید خود بازی این شکلیه.یادمه تو تریلر معرفی بازی هم اونجا که تو جنگل بود نور همین طور تغییر میکرد.

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
الان بازی thev last of us remastred رو تست hdr کردم.اون بازی مشکلی نداشت ولی god of wat مدام از یک صحنه به صحنه دیگه نور کم و زیاد میشه!!شاید خود بازی این شکلیه.یادمه تو تریلر معرفی بازی هم اونجا که تو جنگل بود نور همین طور تغییر میکرد.

نه من تا اخرشم با hdr رفتم اصلا همچین مشکلی رو نداشتم احتمالا به خاطر abl کوفتی هست.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مثلا یک لحظه که به اسمون نگاه نیکنی نور کم میشه.
حالا باید انچارتد 4 رو هم تست کنم.ولی جایی ندیدم تو سایتها همچین مشکلی رو گزارش کنن
تو فیلم ها هم من همجین مشکلی ندیدم

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر