خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
این سایز hd و fhd تفاوت ملموسی نداره زیاد درگیرش نباش کنترست و چیزای دیگش مهمتره
سامسونگ مدل 22 و 26 اینچ hd داشت
خودم تو اتاق خواب 26 سامسونگ دارم تا 1080i ساپورت میکنه و یه 46 1080p هم دارم ترجیح میدم بیشتر با 26 hd بازی کنم!
X.Vision XS2240 فعلا اینو مد نظر دارم
اگه کسی داره بگه راضی هست؟

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
سلام و روز خوش به همه دوستان و اساتید گران قدر ...
خواستم یه راهنمایی بفرمایید که برای خرید Tv سایز 55 با بودجه 2.5 الی 3 تومان ..
نوع مصرف : برای پدر و مادر است و بیشترین کاربرد جهت دیدن شبکه های ماهواره میباشد لذا بدلیل سن بالای آنها سایز رو 55 پسند شده ، در باقی موارد روشنایی TV کیفیت صدا مد نظر است ..
با تجربه دوستان چه برندی و چه مدلی رو پیشنهاد می دهید ..
پیشاپیش ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
نوع مصرف : برای پدر و مادر است و بیشترین کاربرد جهت دیدن شبکه های ماهواره میباشد لذا بدلیل سن بالای آنها سایز رو 55 پسند شده ، در باقی موارد روشنایی TV کیفیت صدا مد نظر است ..
پیشاپیش ممنون

سونی 55W650D

از سلام بابا میتونی بگیری 3.100

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بچه ها توی سایز کوچیک حتی ۲۰ اینچ هم تفاوت بسن hd و fhd کاملا ملموسه مخصوصا مانیتور! اصلا اچ‌دی‌رو از رهنتون خارج‌کنین.
برای سایز بزرگ تی‌وی و استفاده خانوادگی برین سمت lg Ips tv ها،هم امکاناتش هم زاویه دیدش بیتشتر به کار میاد اینجا.یه تی‌وی خوب مثل uj752v.

• Like
Reactions: nimaazmayesh

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان قصد خريد يه مانيتور خوب براي بازي با ps4 دارم بودجه هم ٥٠٠ هزار تومن حالا سوالم اينه با اين بودجه مانيتور خوب گير مياد يا بودجمو بيشتر كنم چه مدلايي پيشنهاد ميديد بين ٢٤ تا ٢٦ اينچ باشه مرسي از راهنمايي اساتيد عزيز

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خدواکیلی قیمته تی وی تو کشورایه دیگه چقدر پایینه تلوزیونیی که اونجا 1000 دلار هست رو اینجا میدن 6 ، 7 ملیون . اخه خداوکیلی چقدر زور داره بعد تازه مونتاژه ایرانم هست حالا خودتون حساب کنید مونتاژ کردنه اینا چه شکلیه . واقعا زورشون زیاده هیچی هم نمیشه گفت ادم از بانه هم بخواد بخره یه لنگش رو هواست

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان قصد خريد يه مانيتور خوب براي بازي با ps4 دارم بودجه هم ٥٠٠ هزار تومن حالا سوالم اينه با اين بودجه مانيتور خوب گير مياد يا بودجمو بيشتر كنم چه مدلايي پيشنهاد ميديد بين ٢٤ تا ٢٦ اينچ باشه مرسي از راهنمايي اساتيد عزيز
تا 500 تومن این مدل BENQ GW2270H

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
l
پیشاپیش ممنون
سلام
من 55ku7000 رو پیشنهاد میکنم
حدود 3.1 تا 3.2 میلیون هست فکر کنم

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
سونی 55W650D

از سلام بابا میتونی بگیری 3.100
سلام ممنون از راهنماییتون ..خونه چون بزرگه و نورگیر زیاد داره اصولا محیط روشن است برای همین مدلی میخوام که روشنایی صفحه زیاد باشه و یه نکته اینکه چون پذیرایی به صورت ال است ، تلویزیون دقیقا بین این ال قرار کرفته روی دیوار یعنی از چند زاویه میشه دید ...باز مدل نظر دوستان است ؟؟
ممنون

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام ممنون از راهنماییتون ..خونه چون بزرگه و نورگیر زیاد داره اصولا محیط روشن است برای همین مدلی میخوام که روشنایی صفحه زیاد باشه و یه نکته اینکه چون پذیرایی به صورت ال است ، تلویزیون دقیقا بین این ال قرار کرفته روی دیوار یعنی از چند زاویه میشه دید ...باز مدل نظر دوستان است ؟؟
ممنون
Lg sj8000 series
Ips بگیر

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ips هستش
نسخه d پنل va
فکر کنم برعکس گفتی
سری 8500d پنلش ips هستش
مدل x8500e سایز 65 تو سایت رتینگز بررسی کرده گفته va هستش
و سایز 75 پنلش ips
حالا سایز 55 ش رو نمیدونم از چه پنلی استفاده کرده!!؟؟
دوستان کسی این مدل رو داره به ما بگه.؟؟؟

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر