خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
دوستان لطفا و حتما 49 اینچ معرفی کنید و اینکه حالا سونی هم نبود مشکلی نیست یه چیزی باشه تو بازار موجود باشه چون مدلهای 49 سونی اصلا تو بازار ایران پیدا نمیشه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوستان لطفا و حتما 49 اینچ معرفی کنید و اینکه حالا سونی هم نبود مشکلی نیست یه چیزی باشه تو بازار موجود باشه چون مدلهای 49 سونی اصلا تو بازار ایران پیدا نمیشه

اگر با 50 به مشکل نمیخورید سامسونگ ku7000 هست 2600 تومن، حیطه رنگ وسیع و کنتراست عالی داره، نور و موشنشم متوسطه، لگشم 20 میلی ثانیه اس.

سایز 49 هم داره منتهی منحنی هست بقیمت 3500 تومن.

در مقایسه با x800e، کنتراست ku7000 از x800e خیلی بیشتره (چون پنل va هست) که فاکتور مهمی در HDR هست بنابراین hdr بهتری از x800e خواهد داشت. لگشم از سونی 10 میلی ثانیه کمتره و قیمتشم خیلی بهتره.

در عوض سونی موشن خیلی نرمتر و بهتری داره و نورشم بهتره و برخلاف سامسونگ، در حالت گیم مود کیفیتش افت نخواهد کرد.

حالا بسته به اینکه کدوم موارد براتون مهمتره انتخاب با خودتون.

• Like
Reactions: arsenalmom

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
سلام دوستان یه تلویزیون ال ای دی فول اچ دی ۳۲ اینچ میخاستم ترجیحا هیچ امکاناتی مث ۳بعدی رابط هوشمند دیجیتال... امثال اینها نداشته باشه که ارزونتر دربیاد فقط مخصوص ps4میخام خودم سامسونگ مدل32J5880 مد نظرمه
ممنون میشم راهنماییم کنین اگه سایتی واسه بررسی tv میشناسی معرفی کنین (مثلا تو زمینه موبایل mobil.ir سایت خوبیه برای تحقیق) ببخشید طولانی شد ممنون
R303e Sony

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز اگر کیفیت تصویر برات مهمه تو سایز های 49 چیز خوبی گیرت نمیاد.
اکثر مدلهای خوب از 55 شروع میشن.
میتونی lg برداری ولی پنلهاشون کیفیت ندارن.
من سامسونگ ku7970 رو پیشنهاد میدم.قیمتش با گارانتی سام سرویس 3 میلیون در میاد ولی hdr ضعیفی داره وموشن فلو قابل قبول.
شما گفتی 5 میلیون من اون مدل ها رو پیشنهاد دادم.

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام
بین این دو مدل کدوم پیشنهاد میشه؟ 43X8000E و 43X8000D

اگه کسی فروشگاه معتبری تو تهران میشناسه ک این تی وی ها رو ب قیمت بانه داره لطفا خصوصی کنه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام
بین این دو مدل کدوم پیشنهاد میشه؟ 43X8000E و 43X8000D

اگه کسی فروشگاه معتبری تو تهران میشناسه ک این تی وی ها رو ب قیمت بانه داره لطفا خصوصی کنه

من خودم‌‌ دو مدل تست کردم به جرئت بگم به جز سال تولید با هم هیچ فرق چشمگیری ندارن پنلD یه خورده از‌ بغل زاویه‌ دید اذیت میکنه چون پنل VAداره ولی کنتراس بهتری داره
ولی پنل Eهمون ipsهست مشکل زاویه دید نداره
هر دوشون کیفیت خوبی دارن فرق خاصی ندارن

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rhett butler

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
یکی از دوستان گفته بود b7 گرفته.خواستم ببینم نظرش چیه در موردش
سلام
من نمیدونم کس دیگه ای هم گرفته یا نه
من که خیلی راضیم
فعلا کنسول ندارم که تستش کنم
ولی دمو ها رو که تماشا میکنم واقعا رضایت بخشه
مخصوصا دمو های مربوط به اولد دیوانه کننده است
به pc هم وصلش کردم منتها متاسفانه کارت آنبورد هست واسه همین تو pc نمیتونم HDR یا DV رو تماشا کنم ولی تو همین حالت SDR هم عالی هست
البته بلوری پلیر OPPO UDP-203 رو خریدم که به محض رسیدن تست میکنم و نظرم در مورد تماشای فیلم رو میگم اینجا

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من مانیتور va نداشتم که مقایسه کنم،فقط میدونم کنتراستش خیلی بهتره.(خودم مدل sd595 سامسونگ دارم)
زمان پاسخگوییشون هم هر دو تا 5 میلی ثانیه هست
برادر ممنونم ... نگفتی تهران کجا میتونم مدلای مانیتور ها رو باهم از نزدیک ببینم و مقایسه کنم ... متشکر

• Like
Reactions: Jack cooper

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
رفقای عزیز تجربه GT SPORT روی تی وی 4K سونی X8500D خارق العادس
معنی واقعی 4K HDR رو میتونید حس کنید

سر HDR بازی های Middle Earth shadow of war و fifa 18 و Hitman که تو دو مدل x800d و ku7000 تست کردم و افتضاح و خراب بود و تصویر washed میشد خیلی از HDR نا امید شدم، اما الان ممنون خوشحالم کردی.

کلا جز تو بازی هرایزن من از HDR خیری ندیدم.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام
من نمیدونم کس دیگه ای هم گرفته یا نه
من که خیلی راضیم
فعلا کنسول ندارم که تستش کنم
ولی دمو ها رو که تماشا میکنم واقعا رضایت بخشه
مخصوصا دمو های مربوط به اولد دیوانه کننده است
به pc هم وصلش کردم منتها متاسفانه کارت آنبورد هست واسه همین تو pc نمیتونم HDR یا DV رو تماشا کنم ولی تو همین حالت SDR هم عالی هست
البته بلوری پلیر OPPO UDP-203 رو خریدم که به محض رسیدن تست میکنم و نظرم در مورد تماشای فیلم رو میگم اینجا

اتفاقا منم پریشب تو نمایشگاه b6 رو دیدم..واقعا تصویرش عالی بود..رنگ مشکی فوق العاده بود و همینطور روشنی تصویر..

رفقای عزیز تجربه GT SPORT روی تی وی 4K سونی X8500D خارق العادس
معنی واقعی 4K HDR رو میتونید حس کنید

دوست عزیز کلیپ زیر هم hdr فوق العاده ای داره..اگر علاقمندی دان کن و لذت ببر...

Samsung x RedBull: See the Unexpected HDR - DigiLuck

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر