خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستانی که قصد خرید تی وی بی گارانتی دارن هر چه زودتر اقدام کنند،
به علت بسته شدن مرز از سمت کردستان بزودی شاهد کاهش جنس و‌گران شدن تی وی خواهیم بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

قضیه خرید tv داستانی شده برا من

امروز تصمیم عوض شد SONY X43 7000E رفت تو لیست با قیمت دو میلیون ۲۵۰

قیمتش که خوبه برا TV 4K /HDR

تا شب تصمیم رو میگیرم بخرم یا نه
تی وی خوبیه ولی سایز ۴۳ برای 4k توصیه نمیشه.سعی کن اینچ‌بالاتر بخری

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
قضیه خرید tv داستانی شده برا من

امروز تصمیم عوض شد SONY X43 7000E رفت تو لیست با قیمت دو میلیون ۲۵۰

قیمتش که خوبه برا TV 4K /HDR

تا شب تصمیم رو میگیرم بخرم یا نه
جناب این تلویزیون رو نکیر که بعدا پشیمون میشی!!
کیفیت تصویرش خیلی داغونه!!!
کنتراست بسیار ضعیف!!یکنواختی مشکی افتضاح(مشکل هاله نور)!!پنلش کاملا 8 بیتی هستش که این مورد واقعا تو مخه.موشن فلو متوسط!!
بازم بگم یا نه؟؟!!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
جناب این تلویزیون رو نکیر که بعدا پشیمون میشی!!
کیفیت تصویرش خیلی داغونه!!!
کنتراست بسیار ضعیف!!یکنواختی مشکی افتضاح(مشکل هاله نور)!!پنلش کاملا 8 بیتی هستش که این مورد واقعا تو مخه.موشن فلو متوسط!!
بازم بگم یا نه؟؟!!

چه مدلی توصیه میکنی که خوب باشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان عزیز
می خواستم نظرتون رو راجب به تلویزیون سونی 49 اینچ مدل 8000E بدونم ؟
در مقایسه با سامسونگ ku7970 سایز 50 کدوم بهتره و ارزش خرید بیشتری داره ؟
توی این رنج قیمتی 3800 چیز دیگه ای خوب هست هم ممنون میشم راهنمایی کنید ( اگر 55 اینچ خوب باشه خیلی بیشتر میپسندم تا 49 اینچ )
( استفاده برای بازی و شبکه شبکه های تلویزیونی )

اگر یک سایت خرید از بانه از که قیمت مناسبی هم داره و از اینایی که میان در محل چک میکنن و پول رو بهشون میدی و کاملا هم مطمئن هست ممنون میشم بهم معرفی کنید ( در پیغام خصوصی )

فقط یکم عجله دارم تا مرزه بانه بسته نشده زودتر راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان عزیز
می خواستم نظرتون رو راجب به تلویزیون سونی 49 اینچ مدل 8000E بدونم ؟
در مقایسه با سامسونگ ku7970 سایز 50 کدوم بهتره و ارزش خرید بیشتری داره ؟
توی این رنج قیمتی 3800 چیز دیگه ای خوب هست هم ممنون میشم راهنمایی کنید ( اگر 55 اینچ خوب باشه خیلی بیشتر میپسندم تا 49 اینچ )
( استفاده برای بازی و شبکه شبکه های تلویزیونی )

اگر یک سایت خرید از بانه از که قیمت مناسبی هم داره و از اینایی که میان در محل چک میکنن و پول رو بهشون میدی و کاملا هم مطمئن هست ممنون میشم بهم معرفی کنید ( در پیغام خصوصی )

فقط یکم عجله دارم تا مرزه بانه بسته نشده زودتر راهنمایی بفرمایید
سامسونگ ku7970 انتخاب بهتری هستش.
انتفاقا سایت رتینگز بین ku6300 و x800e رو مقایسه کرده و گفته ku6300 انتخاب بهتری هستش
کنتراست ku7970 عالیه وبا x 900e سونی که یکی از مدلهای تاپ تمسال سونی هست برابری میکنه!!!

• Like
Reactions: Jack cooper

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سامسونگ ku7970 انتخاب بهتری هستش.
انتفاقا سایت رتینگز بین ku6300 و x800e رو مقایسه کرده و گفته ku6300 انتخاب بهتری هستش
کنتراست ku7970 عالیه وبا x 900e سونی که یکی از مدلهای تاپ تمسال سونی هست برابری میکنه!!!
ممنون از راهنماییتون
فرق ku7990 و سری جدیدترش ku7975 توی چی هست و آیا خرید ku7975 با توجه به قیمت بالاترش توجیه داره ؟

لینک اون مقایسه دو مدلی که فرمودید هم لطف میکنید
ممنون از کمکتون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ممنون از راهنماییتون
فرق ku7990 و سری جدیدترش ku7975 توی چی هست و آیا خرید ku7975 با توجه به قیمت بالاترش توجیه داره ؟
رنگ ku7970 برای محتوای sdr بسیار خوب هستش ولی برای hdr رنگها عمیق نیست.حالا ku7975 این مشکل رنگها برای hdr رو رفع کرده.تنها تو عمق رنگ با هم تفاوت دارن.اگر محتوای sdr بیشتر نگاه میکنی ku7970 بردار ولی اگر بیشتر محتوایhdr والبته sdr نگاه میکنی 7975 رو بردار

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
رنگ ku7970 برای محتوای sdr بسیار خوب هستش ولی برای hdr رنگها عمیق نیست.حالا ku7975 این مشکل رنگها برای hdr رو رفع کرده.تنها تو عمق رنگ با هم تفاوت دارن.اگر محتوای sdr بیشتر نگاه میکنی ku7970 بردار ولی اگر بیشتر محتوایhdr والبته sdr نگاه میکنی 7975 رو بردار
از نظر HDR تفاوتشون خیلی زیاده یعنی HDR مدل 7970 متوسط و قابل قبول نیست ؟
چیزهایی که نگاه میکنم شبکه های تلویزیونی که مشخصه تکلیفش و همون هایی که اکثر ایرانی ها توخونشون نگاته میکنن ( بیشتر همون تماشای تلیوزیون شبکه های Sd و بعضی Hd )
بازی هم با ps4 pro میکنم ( نه خیلی زیاد )
بنظرتون یک 55ku7970 بردارم بهتر نیست تا یک 50ku7975 بردارم چون قیمت هاش نزدیک بهم در میاد ؟

از الجی چیزی در حد این مدل 7970 داریم که بهتر باشه با همین قیمت یا تمرکزم روی خرید همین مدل باشه ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شبکه های تلویزیونی که مشخصه تکلیفش ( بیشتر همون تماشای تلیوزیون شبکه های sd و بعضی hd های ایرانی )
بازی هم با ps4 pro میکنم ( نه خیلی زیاد )
بنظرتون یک 55ku7970 بردارم بهتر نیست تا یک 50ku7975 بردارم چون قیمت هاش نزدیک بهم در میاد ؟

از الجی چیزی در حد این مدل 7970 داریم که بهتر باشه با همین قیمت یا تمرکزم روی خرید همین مدل باشه ؟
ممنون
پس حتما همون ku7970 رو بردارین.هم سایزش بزرگتره و لذت بیشتری رو میبرین از تماشای فیلم و هم گارانتی داره وخیالتون راحته.من این تلویزیون رو دارم. هر سوالی داشتید میتونید بپرسید
سمت الجی نرو که کلا پشیمون میشی.پنلاشون قابل اطمینان نیست وممکنه مشکل پیش بیاد برات

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
پس حتما همون ku7970 رو بردارین.هم سایزش بزرگتره و لذت بیشتری رو میبرین از تماشای فیلم و هم گارانتی داره وخیالتون راحته.من این تلویزیون رو دارم. هر سوالی داشتید میتونید بپرسید
سمت الجی نرو که کلا پشیمون میشی.پنلاشون قابل اطمینان نیست وممکنه مشکل پیش بیاد برات
از نظر HDR تفاوتشون خیلی زیاده یعنی HDR مدل 7970 متوسط و قابل قبول نیست ؟

و بنظرتون سامسونگ رو با توجه به قیمتش با گارانتی سام سرویس همینجا تهیه کنم بهتره یا برم از بانه بگم بیارن ؟

از نظر ساخت و کیفیتی متفاوت هستن ؟

تفاوت قیمتش ارزش داره یا خیر؟

ممنون از پاسخت دوست عزیزم

در ضمن محبت کنی و نقاط ضعف و قوت اش رو از نظر شخصی خودتون بگید ممنون میشم
چون شما این تلویزیون رو داری بهتر از هرکس دیگه ای میشناسیدش

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
در ضمن محبت کنی و نقاط ضعف و قوت اش رو از نظر شخصی خودتون بگید ممنون میشم
چون شما این تلویزیون رو داری بهتر از هرکس دیگه ای میشناسیدش
سلام دوست عزیز منم دیروز این تلویزیونو گرفتم خیلی عالیه تو نمایش ۴کی واقعا به نسبت قیمتش فوقولعادست فقط تنها عیبش از نظر من upscale به ۴کی ضعیفه مثلا بازی درایو کلاب روی تلویزیون ۱۰۸۰ قبلیم که w800 سونی بود خیلی گرافیک بهتری داشت و کاملا شارپ و تمیز بود ولی روی ۷۹۷۰ به دلیل upscale به ۴کی همه چی مات و کدر میشه ولی بازیهایی مثل horizon کیفیت عالی دارند

• Like
Reactions: dooste.man83

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
درود دوستان خواستم ی راهنمایی من خودم x8000سونی گرفتم 43 اینج رو واقعا از همه لحاظ عالی هست قبلشش ی سامسونگ گرفته بودم سری 6 واقعا زمین تا اسمون با هم فرق دارن
خوش باشین
مبارک باشه انتخاب خوبی کردی
منم هشت ماهه این تی وی را دارم و واقعا از هر لحاظ ازش راضی هستم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
مبارک باشه انتخاب خوبی کردی
منم هشت ماهه این تی وی را دارم و واقعا از هر لحاظ ازش راضی هستم
درود دوستان خواستم ی راهنمایی من خودم x8000سونی گرفتم 43 اینج رو واقعا از همه لحاظ عالی هست قبلشش ی سامسونگ گرفته بودم سری 6 واقعا زمین تا اسمون با هم فرق دارن
خوش باشین

درود دوستان عزیز
کنتراستش مشکل نداره ؟ چون دیدم کنتراستش مشکی رو بیشتر سمت خاکستری نشون میده ...

در ضمن مشکل up scale و HDR رو نداره ؟

ممنون

دوستان این سایت سلام بابا از بانه دیدم قیمت هاش مناسب تر از بقیه سایت ها هست
معتبره ؟ کسی ازش خرید داشته ؟

من فاصله ام حداکثر 2 متر از تلویزیون هست آیا 49 اینچ اندازه ی مناسبی برام هست یا می تونم روی 55 اینچ هم فکر کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر