خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsenh

کاربر سایت
Sep 18, 2011
73
ببخشید یه سوال دیگه اون SAMSUNG KS9500 اون چطور
چون خودم یه دونه SAMSUNG KS8500 تصویرش عالی بهتر B6 هست اگه این سوال هم جواب بدید ممنون
که من ارزش داره KS8500 بفروشم یه دونه B6 یا همون خیلی بهتر SAMSUNG KS8500

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
چون خودم یه دونه SAMSUNG KS8500 تصویرش عالی بهتر B6 هست اگه این سوال هم جواب بدید ممنون

تنها ضعف oled ها نسبت به led ها همون روشناییی کمشون هستش.در باقی موارد oled ها سر ترند.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

در تکمیل صحبتهای آقا محسن باید عرض کنم اولدها مشکل Burn In هم دارن که قبل از اون فقط در تلویزیون های CRT یا لوله کاتدی دیده میشد و میتونه در تجربه گیمینگ اثر منفی بزاره.
البته نمیدونم در مدل های جدید این مشکل تا چه حد رفع شده.
مورد دیگه هم HDR هست که یجورایی آینده گیم محسوب میشه و سری ۹ سونی طبق سایتای معتبر خیلی سرتر از اولد هاست.

پ.ن:عزیز به امید خدا تی وی رو که گرفتی شیرینی بچه های فروم فراموش نشه:D
بندگان خدا کلی راهنماییت کردن!

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من سامسونگ 40 اينج مدل 5850 فول اچ دى خريدم که قيمتش 1500 مناسبه البته من فت و اسليم دارم نميتونم واسه کسايى که پرو دارند پيشنهاد کنم ولى قيمتش مناسبه و صداى اسپيکر زيادى داره به طورى که بى نياز از اسپيکر و خروجى اپتيکال کنسول ميشيد.

mohsenh

کاربر سایت
Sep 18, 2011
73
باشه

ولی رفتم جایی دیدم B6 نورش کم بود و زیاد هم مالی نبود
SAMSUNG KS8500 خیلی بهتر که دارم از لحاظ نور و کیفیت تصویر اصلا قابل مقایسه نیست نه اصلا نمیفروشم
خیلی بهتر SAMSUNG KS8500

از شما هم خیلی ممنون لطف کردید وقت شما ها را هم گرفتیم ببخشید

Last edited by a moderator:

Shirin1

کاربر سایت
Jul 19, 2017
4
باشه

ولی رفتم جایی دیدم B6 نورش کم بود و زیاد هم مالی نبود
SAMSUNG KS8500 خیلی بهتر که دارم از لحاظ نور و کیفیت تصویر اصلا قابل مقایسه نیست نه اصلا نمیفروشم
خیلی بهتر SAMSUNG KS8500

از شما هم خیلی ممنون لطف کردید وقت شما ها را هم گرفتیم ببخشید
من هم مثل شما فکر میکردم ولی تو یه فروشگاه b6 رو کنار تی و ی های دیگه دیدم بنظرم تصویرش بهتر بود و خریدم.

مزایاش رنگ فوق العاده خوب و مشکی خوبشه و وقتی به تصویرش عادت کنید بقیه تی وی ها بنظرتون میاد یه لایه مه مانند روشون هست از دیگر مزایاش منوی راحت و نسبتا کامل و روونه. با زیرنویس هیچ مشکلی نداشته تا حالا و کنترل برای فیلم خیلی عالیه و دکمه ای عقب جلو استاپ و تنظیم عقب و جلو بردن زیرنویس روی تصویر روی کنتل وجود داره و خوبم کار میکنه
یکی از مزیای دیگش که بنظرم خیلی مهمه زاویه دیدشه که عالیه و از هر زایه ای که نگاه کنید کوچکترین تفاوتی دیده نمیشه الیته مشخصا وسعت دید کمتره در تمام تی وی ها

اون جزئیات در سایه ها هم وقتی دقت کردم مشکل خاصی نداره مثل ال ای دی های خوب تو بازاره یکم نور صفحه زیاد بشه خوب میشه ولی نور اگر خیلی زیاد بشه همون حالت مه ایجاد میشه. میشه بینا بین تنظیم کرد. روشنایی صفحه خوبه گاهی کنتراست و نور صفحه زیاد باشه حتی چشم رو میزنه

فور کی رو عالی پخش میکنه فول اچ دی هم نسبتا عالی کیفیتهای پایین هم فکر میکنم مثل بقیه تی وی ها زیاد خوب نباشه البته شبکه های استانی رو به راحتی گرفته و کیفیت قابل قبولی هم داره

یه مشکلی که وجود داره موشن فلو هست که من زیاد دقت میکنم فکر میکنم بقیه تی وی ها رو هم دقت کنم این مشکل رو دارن حالا نمیدونم شاید مشکل از ضبط فیلم و یا پخش هم باشه به صورت آدمها دقت میکنم وقتی بی حرکت هستن تمام جزئیات عالیه منافذ پوست رو هم به خوبی نمایش میده ولی به محض حرکت صورت جزئیات ریز دیده نمیشه اینو به عنوان سوال از دوستان میپرسم آیا توی تی وی های دیگه هم همینطوره؟؟؟؟؟؟

من سریال گات رو تو لپ تاپم که وایو هست و صفحه عالیی داره و چندتا تی وی سال 2015 و 16 دیگه مقایسه کردم با اختلاف بهتر بود با اینکه این سریال صحنه های کم نور زیادی داره میتونم بگم پنجاه درصد از لپ تاپ خودم تصویر بهتر بود

بنظرم اگر میخواهید با دقت زیاد تی وی انتخاب کنید یک یا چند کلیپ یا فیلمی که صحنه های کم نور و پر نور توش هست و توش حرکات سریع دوربین هست رو رو فلش داشته باشین و چک کنید
یکی از دموهای سونی که تو فروشگاهها دیده بودم تو این دیدم با اختلاف تو این تی وی بهتره البته همونطور که میدونید تی وی های جدید سونی موجود نیست و منظورم تی وی های موجود سونیه مثل x930d و مدلهای موجود دیگه هست

خودم دوست داشتم x930e رو هم ببینم بعد انتخاب کنم ولی تو تهران موجود نبود در کل از خریدم راضیم

راستی میبخشید خیلی از چیزهایی که گفتم در پاسخ به شما نبود جهت اطلاع بود فقط

فقط خواستم جهت کمک به دوستان بخصوص دوستانی که قبلا لطف داشتن اینها رو بگم شاید تو انتخاب تی وی بهشون کمک کنه

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
نمیدونم یک مرتبه چه اتفاقی افتاد 500- 600 تومن امد روی تلویزیون سونی x900e!!!!!؟؟؟با این قیمت اصلا نمیصرفه خریدش.دیدن تقاضا برای این تلویزیون زیاده گفتن بزار گرونش،کنیم.!!!!!همون samsung ks8500 رو بگیریم انگار بهتره.5150 قیمتش.فقط یک مقدار تاری تصویرش به سونی،نمیرسه در،باقی موارد هم سطح 900e هستش.

• Like
Reactions: arsenalmom

mehran1350

کاربر سایت
Aug 28, 2017
3
سلام دوستان من میخواستم تلویزیون 55 اینچ فورکی تا سقف 6 تومن یه کم کمتر یا بیشتر از بانه تهیه کنم. بیشتر برای تماشای فیلم فول اچ دی و همچنین تماشای مسابقات فوتبال از شبکه فورکی و گیمینگ مد نظرم هستش؛ اولویت بیشتر برام تصاویر با کیفیت در کنار خروجی صدای قابل قبول هستش. نظرتون راجع به سامسونگ ks9500 چیه؟ با تشکر و سپاس

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
نمیدونم یک مرتبه چه اتفاقی افتاد 500- 600 تومن امد روی تلویزیون سونی x900e!!!!!؟؟؟با این قیمت اصلا نمیصرفه خریدش.دیدن تقاضا برای این تلویزیون زیاده گفتن بزار گرونش،کنیم.!!!!!همون samsung ks8500 رو بگیریم انگار بهتره.5150 قیمتش.فقط یک مقدار تاری تصویرش به سونی،نمیرسه در،باقی موارد هم سطح 900e هستش.
دلارم یکم گرون شده

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
سلام دوستان من میخواستم تلویزیون 55 اینچ فورکی تا سقف 6 تومن یه کم کمتر یا بیشتر از بانه تهیه کنم. بیشتر برای تماشای فیلم فول اچ دی و همچنین تماشای مسابقات فوتبال از شبکه فورکی و گیمینگ مد نظرم هستش؛ اولویت بیشتر برام تصاویر با کیفیت در کنار خروجی صدای قابل قبول هستش. نظرتون راجع به سامسونگ ks9500 چیه؟ با تشکر و سپاس
گزینه خوبی هست ولی با بودجه شما قطعا سونی x930e یا x900e انتخاب بهتری هست
بازم تاکید میکنم ks9500 هم گزینه خوبیه و پرچم داره سامسونگ بوده پارسال ، ولی هر دو مدل سونی موشن قوی تری دارن که برای دیدن فوتبال و صحنه های اکشن با فریم های سریع مناسب ترن
البته x930e نسبت به x900e اینپوت لگش کمتره و برای بازی مناسب تره
و همچنین برایتنس و کنتراست x930e نسبت به x900e بالاتره
فقط حواست به قیمت ها باشه که بعضی جاها x930e و x900e رو گرون میفروشن و سوءاستفاده میکنن
خواستی حدود قیمت ها رو تو pv بهت میگم

آخرین ویرایش:

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
بازم تاکید میکنم ks9500 هم گزینه خوبیه و پرچم داره سامسونگ بوده پارسال ، ولی سونی موشن قوی تری داره که برای دیدن فوتبال و صحنه هاب اکشن با فریم های سریع مناسب تره
عزیز بهترین انتخاب تا ۲.۵م برا گیم چی میتونه باشه؟
استفاده هم همون پلی ۴ و فیفا و انلاین

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

mehran1350

کاربر سایت
Aug 28, 2017
3
بازم تاکید میکنم ks9500 هم گزینه خوبیه و پرچم داره سامسونگ بوده پارسال ، ولی هر دو مدل سونی موشن قوی تری دارن که برای دیدن فوتبال و صحنه های اکشن با فریم های سریع مناسب ترن
و همچنین برایتنس و کنتراست x930e نسبت به x900e بالاتره
فقط حواست به قیمت ها باشه که بعضی جاها x930e و x900e رو گرون میفروشن و سوءاستفاده میکنن
خواستی حدود قیمت ها رو تو pv بهت میگم
ممنون میشم حدود قیمت رو بهم بگی تشکر از راهنمایی ت

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
عزیز بهترین انتخاب تا ۲.۵م برا گیم چی میتونه باشه؟
استفاده هم همون پلی ۴ و فیفا و انلاین

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
خودم lg uj752v گرفتم
اینپوت لگش واقعا پایینه حدود 11 تا 12 میلی ثانیه و خیلی گزینه خوبیه برای بازی های انلاین من که بتل 1 همیشه بازی میکنم خیلی راضیم لگ و تاخیر به هیچ عنوان نداره
HDR مناسبی داره
این مدل به خاطر تکنولوژی نانوسل تو زوایا کیفیت خوبی داره
کنتراست تصویر مناسب
ولی خب نکات منفی هم داره
غلظت مشکی ضعیف
موشن متوسط تو فیلم ها ولی تو حالت گیم مود هیچ مشکلی نداره
image flicker (لرزش تصویر) ضعیف ولی خب تو حالت گیم مد برطرف میشه
تمام tv ها حتی پرچم دارها و oled ها هم ضعف دارن و هیچ کدوم 100 در 100 عالی نیستن باید با توجه به بودجه انتخاب کنی
کلا این tv بدرد بازی میخوره و بودجه کم راضیت میکنه
مدل 43 حدود 1900 و مدل 49 هم حدود بودجه شماست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر