خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
سلام دوستان.این تلویزیون واسه ps4 روی fhd مناسبه یا به فکر یه تلویزیون یا مانیتور دیگه باشم؟
46F6350AM SAMSUNG TV
Full hd
200hz
3d
46 inch
این تلویزیونو واقعا گرون خریدم.با پول همین میشد یه 4k hdr گرفت ولی حیف اطلاعاتم چند سال پیش خیلی کم بود.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
الان این واقعا مشکله یا باید درستش کنم
این مشکل تقریبا داخل تمام ledها کم وبیش هست.معمولا زمانی که یک بکگراند سیاه داخل اتاق تاریک بزاری روی تلویزیون مشکل مشخص میشه.ولی داخل اتاق روشن نیاید اینقدر تابلو باشه
پست قبلی توضیح دادم.یک مقدار به پنل فشار وارد کنید شاید مشکلتون حل بشه.
مشکل احتمالا از درست جفت وجور نشدن فریم هستش
چند تا از دوستان هم x800d دارن.با اونها مقایسه کن

ص
نشت نور توی 95 درصد تلویزیون های led وجود داره.مشکلی نیست.مگر این که حاد باشه.یه عکس بگیرین بدین چک کنیمش.
تمام led ها اینطور نیستن.سامسونگ از این نظر بهترینه.من خودم ku 6300 دارم داخل اتاق تماما تاریک اصلا نشت نور نداره.از این نظر فوق العاده هستش

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Cr3diT0r

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
دوستان کسانی که x8000d دارن البته 43 اینچ یه عکس بگیرن بفرستن از داخل یوتوب ببینم مال اونها همینجوریه عکس مال من تو صفحه ی قبل هست 622

خداییش تلویزیون خوبیه ولی این نشت نور تو ذوق میزنه

یه چیز دیگه کسی تونسته اپدیت کنه این تلویزیونو مال من که ارور میده ولی با چیز شکن فکر کنم بشه اندروید 7 که فعلا مال هنگ کنگ هست کسی میدونه برای کل اسیا کی میاد

Last edited by a moderator:

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
دوستان lg la 8600 3d چطوره؟؟

ممنون ميشم سريع جواب بدين .
تلویزیون بدی نیست ولییی برای گیم:
رنگ ها به شدت اغراق آمیز و غیز طبیعی نمایش داده میشن.
240 هرتز هست ولی نیست.یعنی با تکنیک های مختلف شبیه 240 هرتز شده و حرکت های سریع یه مقدار بلور و تار میشن.
اینپوت لگ حدود 45 ms و با تنظیمات زیاد 50 ms و با تنظیمات کم در حد 38 ms میشه رسوندش.

• Like
Reactions: kamil_ps3

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام دوستان.این تلویزیون واسه ps4 روی fhd مناسبه یا به فکر یه تلویزیون یا مانیتور دیگه باشم؟
46F6350AM SAMSUNG TV
Full hd
200hz
3d
46 inch
این تلویزیونو واقعا گرون خریدم.با پول همین میشد یه 4k hdr گرفت ولی حیف اطلاعاتم چند سال پیش خیلی کم بود.
اون موقعی که این تی وی عرضه شد اصلا اچ دی آر مثل الان رواج نیافته بود. 4k هم همچنین.
در زمان خودش خیلی تی وی خوبه بوده. الان هم اگر pro نداری به نظر من تی وی خوبیه. ملت هم ازش راضین تو سایت های مختلف. پول الکی خرج نکن.
کسی میتونه یه تی وی پیشنهاد بده؟
اطلاعات زیادی ندارم :-"
تنها استفاده ای که میکنم هم بازی با کنسول و استفاده از سرویس های استریم ویدئو مثل crunchyroll و funimation با خود کنسول هست
رنج قیمت دوروبر 2~2.5 باشه و اندازش هم 55 اینچ
توی سایتی که یکی از دوستان بالا گفته بود سرچ کردم ارزونترین مدل 55LF550T بود تفاوتش نسبت به مدل هایی مثل 55LH600V توی چیه؟ چه مدلی پیشنهاد میدید؟
به نظر من اگر میخوای TV بخری و حدود 2.5 خرج کنی، یه مدل 4k با قابلیت hdr بردار.
7970 سامسونگ بگیر 50 اینچ حدود 2800 هست. 2500 هم گیر میاد بگردی.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
یه چیز دیگه کسی تونسته اپدیت کنه این تلویزیونو مال من که ارور میده ولی با چیز شکن فکر کنم بشه اندروید 7 که فعلا مال هنگ کنگ هست کسی میدونه برای کل اسیا کی میاد
از اینجا بگیر انزیپ کن خوده فایلو با فش بزن تی وی.
support:download detail:615920:System Software Update for Asia Pacific

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
به نظر من اگر میخوای TV بخری و حدود 2.5 خرج کنی، یه مدل 4k با قابلیت hdr بردار.
7970 سامسونگ بگیر 50 اینچ حدود 2800 هست. 2500 هم گیر میاد بگردی.

:-?
4k برام کاربردی نداره بیشتر سایز بزرگ مد نظرم هست چون الان دوتا تی وی با سایز چهل و خورده ای اینچ دارم (البته fhd) بین مدلای 55 اینج چه تی وی پیشنهاد میدید؟

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
4k برام کاربردی نداره بیشتر سایز بزرگ مد نظرم هست چون الان دوتا تی وی با سایز چهل و خورده ای اینچ دارم (البته fhd) بین مدلای 55 اینج چه تی وی پیشنهاد میدید؟
حقیقتش من اطلاعات زیادی در مورد fhd ها ندارم. فقط این مدل از ال جی که گذاشتی زیاد جالب نبودن نقدهاش. الان بیشتر تمرکز سایت ها و نقدها بر روی مدل های جدیدتر و 4k هست. به نظر من شما برو فروشگاه یا این پاساژهایی که نمایندگی اکثر شرکت ها رو دارن. برو داخل نمایندگی ال جی، سامسونگ، ت سی ال، سونی، ایکس ویژن و...
ببین کدوم یک از اینا به نظرت مطلوب تره و تصویر دلچسب تری داره. حداقل من در شرایط تو بودم این کار رو میکردم. چون الان همه جا تمرکز روی مدل های جدید و 4k هست، همینطور که توی این صفحات آخر این تاپیک میبینی. دوستان هم اگر تجربه ای دارن میتونن راهنمایی کنن.

• Like
Reactions: zilyzal

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

در سایزهای بالا دیگه بعد ارزان شدن 4k ها اصلا 1080p خریدن عاقلانه نیست چرا که dpi شما 2 برابر افزایش پیدا می کنه که خیلی در کیفیت تاثیر داره در سایز 55 full hd حتی در فاصله های متوسط هم پیکسل ها کاملا قابل مشاهده هستن اما 4k تا 30 سانت چیزی مشخص نیست نگران 4k هم نباشید الان دیگه همه ی سری های جدید 1080p به خوبی به 4k اپ اسکیل می کنن.

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان ببخشید یه سوالی داشتم .دیدم اینجا بچه ها درباره تلویزیون سررشته دارن بپرسم.یه تلویزیون سایز 43 اینچ میخواستم...برای بازی نمیخوام. سه بعدی هم نمیخوام.فقط کیفیت تصویر خوبی برای دیدن فیلم و شبکه های م...واره داشته باشه.با تشکر از راهنماییتون

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان ببخشید یه سوالی داشتم .دیدم اینجا بچه ها درباره تلویزیون سررشته دارن بپرسم.یه تلویزیون سایز 43 اینچ میخواستم...برای بازی نمیخوام. سه بعدی هم نمیخوام.فقط کیفیت تصویر خوبی برای دیدن فیلم و شبکه های م...واره داشته باشه.با تشکر از راهنماییتون
Sony 43 X800D
قيمت ٢٨٠٠ تا ٣

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: khatibzadeh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر