خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
شما راجب تاریخ عرضه حرف بزن
این چیه؟
سایت سلام بابا منبعتونه؟
دوستمونsnakoدرست میگن
من دیگه حرفی ندارم با شما نمیشه منطقی حرف زد
موافقم..اینجور بحثها به جایی نمیرسه..
شما منابع مارو قبول نداری و منم مال شمارو..
موفق باشی..

دوستانی که دنبال دانلود planet earth 2 4k hdr هستند..امروز قسمت 5 و6 هم روی تورنت قرار گرفت.میتونید دان کنید و لذت ببرید...

Last edited by a moderator:

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
کاشکی یاد بگیری تو بحثهایی که به شما ربطی نداره نیایی ونظرات مسخره ارائه ندی..
تو بحث قبلی که جوابی نداشتی بدی..حالا اومدی تو بحث من و یک دوست دیگه داری دخالت میکنی...
البته درکت میکنم..
شما قپی میای توش میمونی به من ربطی نداره عزیزم
این لینک چیه گذاشتی؟ تو خوبی گلم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

خدا این اعتماد بنفسو از شما نگیره
خود ساپورت سونی هم بیاد بگه شما زیربار نمیری

• Like
Reactions: eeeeee

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
شما قپی میای توش میمونی به من ربطی نداره عزیزم
این لینک چیه گذاشتی؟ تو خوبی گلم

داداش شما اون بحث قبلی که گفتی تی وی 60 هرتز با 120 هرتز فرقی نداره رو از نظر علمی ثابت کن بعد بیا تو این بحث..

• Like
Reactions: Jack cooper

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
داداش شما اون بحث قبلی که گفتی تی وی 60 هرتز با 120 هرتز فرقی نداره رو از نظر علمی ثابت کن بعد بیا تو این بحث..
داری قاطی میکنی
ما راجب کنتراست و اچ دی ار بحث کردیم
شما مشکلت اینه این تلویزیونو کلی میبینی
شما جواب یه سوال ساده رو نمیدی(تاریخ ورود محصول) بعد چجوری من با شما وارد بحثای تخصصی بشم؟
اون بارم هیچی برا گفتن نداشتی اسمون ریسمون بافتی، چیزی بت نگفتم فک کردی خبریه
حتما 850 چون 50 تا شماره بیشتر داره بهتره
من برای ps4 گفتم 800 بهتره
شما میای میگی نه این 120 هرتزه
خب بقیه مواردشم ببین
الانم اونور کم اوردی میای بند یچیز دیگه میشی

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
x800d یکی از دوستان دارن وقتی گذاشتم توی حالت گیم خیلی افت کرد کیفیت تصویر ایا میشه تلویزیون رو دستکاری کرد از طریق سیتینگ و کیفیت اون رو در حدی بالا ببریم که مثله حالت خارج از گیم بشه مثلا اگه اشتباه نکنم یه حالت داشت پویا نوشته شده بود روی اون حالت خیلی کیفیت خوب بود ولی اینپوت لگ بالا میرفت میخوام بدونم توی حالت گیم مود میشه کیفیت رو به اون حد برسونی یا نه.ممنون از شما
داداشم راجع ب گيم مد انشاالله تي وي رو گرفتي من خودم يه كاليبره بهت ميگم انجام بدي تا از تصوير لذت ببري .و نتوني ب حالت غير گيم مد هم نگاه كني . خودمم X850D دارم

راجع ب تصوير ViVid يا همون پويا گول نخور . تو اين حالت برايتنس ميچسبه آخر همچنين رنگها اغراق آميز ميشه . شما ب پوست صورت نگاه كني ميبيني صورتي متمايل ب قرمز هست . و اين طبيعي نيست .رنگهاي طبيعي مد نظر داشته باش

ضمنا اينپوت اينپوت لگ هم برا 4K GAME MODE عالي شده و اصلا نگرانش نباش . ولي 4K HDR دست نخورده . ك اونم باز آپديت ميدن درست ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

djpifpaf

کاربر سایت
Sep 20, 2006
10
دوست عزیز پولتو برسون به ۳ تومن و یدونه sony x8000d بخر..مطمئن باش پشیمون نمیشی

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
عزیز بودجم برای خرید تلویزیون 2 تومان بود که بعد جستجو تو فروم مدل w650D رو زیاد دیدم تو پیشنهادات تو این رنج قیمت!
بهترین گزینه همین ؟

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
داداشم راجع ب گيم مد انشاالله تي وي رو گرفتي من خودم يه كاليبره بهت ميگم انجام بدي تا از تصوير لذت ببري .و نتوني ب حالت غير گيم مد هم نگاه كني . خودمم X850D دارم

راجع ب تصوير ViVid يا همون پويا گول نخور . تو اين حالت برايتنس ميچسبه آخر همچنين رنگها اغراق آميز ميشه . شما ب پوست صورت نگاه كني ميبيني صورتي متمايل ب قرمز هست . و اين طبيعي نيست .رنگهاي طبيعي مد نظر داشته باش

ضمنا اينپوت اينپوت لگ هم برا 4K GAME MODE عالي شده و اصلا نگرانش نباش . ولي 4K HDR دست نخورده . ك اونم باز آپديت ميدن درست ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه اتفاقی افتاده که به احتمال زیاد x800d رو بگیرم.راستش رو بخوای با اون حالت پویا حال میکنم میخوام بدونم توی حالت گیم مود میشه در اون حد بشه یا نه. راه نداره

آخرین ویرایش:

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
140
نام
EHSAN
کاشکی یاد بگیری تو بحثهایی که به شما ربطی نداره نیایی ونظرات مسخره ارائه ندی..
تو بحث قبلی که جوابی نداشتی بدی..حالا اومدی تو بحث من و یک دوست دیگه داری دخالت میکنی...
البته درکت میکنم..
این چه ادبیاتیه شما داری؟چه طرز حرف زدنه
چاله میدون نیست دادا
نظر بقیه هم محترمه

عزیز بودجم برای خرید تلویزیون 2 تومان بود که بعد جستجو تو فروم مدل w650D رو زیاد دیدم تو پیشنهادات تو این رنج قیمت!
بهترین گزینه همین ؟

تو این رنج به شدت پیشنهاد می‌شه

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بهترین گزینه همین ؟
دوست عزیز من این مدل رو از نزدیک ندیدم که بخوام راجبش نظر بدم..ولی سری w سونی سری خیلی خوبی هست و قطعا کارتو راه میندازه..
البته با 2 تومن تی وی 4k hdr از برندهای دیگه هم میتونی بخری که اونا هم نسبت به قیمتشون خوب هستن..

این چه ادبیاتیه شما داری؟چه طرز حرف زدنه
چاله میدون نیست دادا
نظر بقیه هم محترمه
دوست عزیز نظر بقیه قطعا محترمه..
ولی وقتی دو نفر دارن با هم بحث میکنن و یکی بیاد مزه پرونی و لوس بازی کنه اصلا رسم ادب نیست و باید جوابشو مثل خودش داد..
تازه خیلی خودمو کنترل کردم که درست جوابشو بدم..

• Like

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
140
نام
EHSAN
دوست عزیز نظر بقیه قطعا محترمه..
ولی وقتی دو نفر دارن با هم بحث میکنن و یکی بیاد مزه پرونی و لوس بازی کنه اصلا رسم ادب نیست و باید جوابشو مثل خودش داد..
تازه خیلی خودمو کنترل کردم که درست جوابشو بدم..
این حرفا رو ول کن
شما رو حرفت ک گفتی قدیمی تره به من لینک ندادی
لینکی هم ک براتون گذاشتم از سایت معتبریه و توش ذکر شده حتی قسمت متنشو براتون گذاشتم
اما شما لینک فروشگاه وطنی میزاری ک توش تارخ ریلیز نداره
اگه لینکی داری ک حرفتو ثابت کنه بسم ا... وگرنه شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن فایده نداره

بهترین گزینه همین ؟
راستی این مدلم یه نگاه بکن uh651 lg

• Like
Reactions: Xenon360 and snoko

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
این حرفا رو ول کن
شما رو حرفت ک گفتی قدیمی تره به من لینک ندادی
لینکی هم ک براتون گذاشتم از سایت معتبریه و توش ذکر شده حتی قسمت متنشو براتون گذاشتم
اما شما لینک فروشگاه وطنی میزاری ک توش تارخ ریلیز نداره
اگه لینکی داری ک حرفتو ثابت کنه بسم ا... وگرنه شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن فایده نداره
دوست عزیز تو همین لینکی که گذاشتم تاریخ هر مدل رو زده...اگه با دقت ببینی حتمن متوجه میشی..

• Like

eeeeee

کاربر سایت
Mar 10, 2008
140
نام
EHSAN
دوست عزیز تو همین لینکی که گذاشتم تاریخ هر مدل رو زده...اگه با دقت ببینی حتمن متوجه میشی..
سخت در اشتباهی خودتو اذیت نکن
تیویX800d ماله اواسط 2016 است نه ماله 2015
سری d ماله 2016 است

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: snoko

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
دوستان بحث بیخود نکنید،فقط تجربیاتتون رو بگید تصمیم با بقیه هست.تا اینجا که من از x800d استفاده کردم واسه گیم عالیه.کیفیت تصویرش عالیه،hdr هم بعضی بازیا خوبه،زاویه دیدش بده و واسه یه تلویزیون خونگی اصلا به کار نمیاد ولی من چون فقط گرفتم واسه گیم اصلا برام عیب محسوب نمیشه.لگ و مگ و تاخیر و این چیزا تا حالا ندیدم ازش.رو حالت استاندارد گذاشتمش و motion و بقیه چیزایی رو که رو cpu فشار میاره رو هم آف کردم و تا فقط ps4 pro وضیفه خودش رو بکنه.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
لینک تورنت قسمتهای 5 و 6 planet earth 2 4k..
دوستانی که میخوان کیفیت 4k hdr واقعی رو ببینن حتمن یکی از قسمتهاشو دان کنند و لذت ببرن..
واقعا علاوه بر کیفیت در موضاعاتی که در مورد طبیعت نمایش میده شاهکار هست..

Planet Earth II S01E05-06 HEVC 2160p UHD 360° BluRay HDR DTSHD5.1-DDR Download

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر