خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
محض اطلاع دوستان پلاسماها بالاترین کیفیت ممکن رو در بین نمایشگرها دارن.هم از نظر کیفیت رنگ و تصویر و هم میزان پاسخدهی که واسه گیمرا بهترین گزینه هستش(نسبت به led ها هم خیلی ارزونه).فقط وزنشون زیاده و گرمای بیشتری تولید میکنه(جون میده واسه زمستون)و یکم هم ماندگاری تصویر که در مقابل کیفیتش به حساب نمیاد.اولین انتخاب هم پلاسماهای پاناسونیکه و بعدشم ال جی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
محض اطلاع دوستان پلاسماها بالاترین کیفیت ممکن رو در بین نمایشگرها دارن.هم از نظر کیفیت رنگ و تصویر و هم میزان پاسخدهی که واسه گیمرا بهترین گزینه هستش(نسبت به led ها هم خیلی ارزونه).فقط وزنشون زیاده و گرمای بیشتری تولید میکنه(جون میده واسه زمستون)و یکم هم ماندگاری تصویر که در مقابل کیفیتش به حساب نمیاد.اولین انتخاب هم پلاسماهای پاناسونیکه و بعدشم ال جی

پلاسما طبق تجربه من برای بازی خوب نیست و خودم vt30 پانا دارم و تو بازیهایی که نقشه و hud ثابت دارن مثل gta یا اسیسان کرید جیگره ادم خون میشه چون بجاموندگی تصویر ایجاد میشه و باور کنید من gta v رو با حذف رادار بردم و بعضی وقتا مجبوری روشنش میکردم چون نمیشد مراحل اصلی بازی رو بدون رادار برد و رادارش هم تازه رو حالت bilps بود و اون گرماش هم چون اتاق من کوچیکه تو تابستون میشد عین سونا و البته زمستونا خوبه و کیفیت تصویر با اینکه عالی هست ولی همون مشکل بجاموندگی تصویر دهنه ادمو سرویس میکنه خصوصا تو بازیها که اکثرا تصویر ثابت مثل نقشه و تعداد تیر و جان و غیره داره و اگرم بیخیالش بشی بورنینگ به وجود میاد و جای تصویر میمونه مثل خودم که پارسال گفتم چیزه لقش و اسیسان کرید رو با نقشه یا همون راداراش تا تهش بردم و جای نقشه تا کلی وقت ثبت شده بود پایین تی وی و با کلی زحمت تونستم بورنینگش رو رفع کنم و منی که عادت داشتم همیشه ریز بازی رو در بیارم و کلی الکی دوره خودم بچرخم باید سریع بازی رو میبردم تا این مشکل لعنتی کمتر پیش بیاد و بعضی بازیها هم که اصلا تنظیم حذف hud یا همون نقشه و جان و ... ندارن:| و البته مدلهای جدیدتر طبق معمول میگن کمتره ولی بنظرم اصلا نمیارزه و همون lcd یا led با اینکه کیفیت تصویرش پایینتره یا همون پاسخ دهیش که کمتره بازم بیشتر میصرفه و من که از وقتی این تی وی رو خریدم حین بازی همیشه بخشی از حواسم به مشکل بورنینگ بوده
s%20(177).gif

به غیر از مشکل فوق مشکل براینتس پایین هم داره و هر چی هم برایتنس رو ببری بالاتر همون مشکل کذایی بجاموندگی بیشتر میشه
Facepalm.png

آخرین ویرایش:

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
ممنون از راهنماييتون اين مدلى كه معرفى كردين wifi داره؟ يعنى به نظر شما كيفيتش از F8880 سامسونگ بهتره؟

عزيز ديگه WiFi يه آپشن ضروريه.كيفيتش هم بهترينه برو YouTube فيلمهاش و كارايى هاش رو ببين.

- - -ویرایش - - -

دوستان میخوام یه TV بگیرم بودجه هم 26000000 چی پشنهاد میدید؟برای PS4

اگه منظورت تومنه
SONY 4K 55X900A

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
ما یه 3D Display Sony داریم, خیلی هم عالیه ... یکه :d

برار من الان klv-40V400A سونی دارم موندم برم چیزی بگیرم که 3D ساپورت باشه بعدا به مشکل برنخورم یا نه همین خوبه نظر شوما چیست انگار من خاک مرده دارم کسی جواب نمیده :D

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
برار من الان klv-40V400A سونی دارم موندم برم چیزی بگیرم که 3D ساپورت باشه بعدا به مشکل برنخورم یا نه همین خوبه نظر شوما چیست انگار من خاک مرده دارم کسی جواب نمیده :D
دلم کباب شد :d به نظر من فعلا بیخیال 3D باش چون هنوز به تکامل نرسیده٬ هروقت سری Ultra HD قیمتش پایین اومد اونوقت 3D بخر... اگه هم مایه داری همون سونی اولترا ۶۵ اینچی که دوستمون صفحه قبل معرفی کرد رو بخر که آخرشه٬ بانه میدن ۲۴ میلیون:-o ولی به نظر من همون که داری خوبه

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
عزيز ديگه WiFi يه آپشن ضروريه.كيفيتش هم بهترينه برو YouTube فيلمهاش و كارايى هاش رو ببين.

- - -ویرایش - - -

اگه منظورت تومنه
SONY 4K 55X900A

:d
تومن نیست دوستان الان بخوام بانه بگیرم تو قیمت خیلی تفاوت دارن؟

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام من samsung px23720 هست بازی های کامپیوترو خیلی خوب با کیفیت نشون میده اما ماله پی اس 3 رو بد حالا من باید بگیرم یا ps4 حل شده ؟

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
اقایون تلیویزیون سونی ال جی یا پاناسونیک کدومش ؟
اونایی که مخصوص گیمه بالاخره خوبه یا نه هر کی یه چی میگه لطفا راهنمایی کنید

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن

خب جواب بنده خدا هم بدین دیگه. عزیز نگران نباش منم مثل خودتم. :|
من به نظرم همین PS3 هم بازیای 3D عالی ای دارن. Uncharted 3 و Killzone 3 و God of War Origins Collection و Resistance 3 و GT5 و ..... واقعا هم خودم لذت بردم از بازی کردنشون به صورت 3 بعدی. من یه چیزایی شنیده بودم میگفتن آشغاله و اصلا خوب نیست و از این چرندیات. البته طرف با 3بعدیه مارشال تست کرده بودا.=))
چند وقت پیش رفتیم یه W804 سونی گرفتیم که 3D هم هست. 42" خریدیم ولی 47 و فکر کنم 55 هم داره. عالیه. هم برای فیلم هم برای بازی. تازه خوبیش اینه که دیگه خودشم انواع فایل ها رو پخش میکنه و هر نوع هاردی چه FAT و چه NTFS رو میخونه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سلام .
دوستان میخواستم تلویزیون سونی بخرم بالاخره بعد از چقدر سرچ کردن یک مدل پیدا کردم که بدردم میخوره تو سایت Sony.co.ir که مثلا نمایندگیه سونیه . اینجا :
KDL-46W904A : سری W900A : (LED & LCD) براویا HD تلویزیون : سونی ایران
زنگ زدم نمایندگی سونی تو شهرمون میگه این مدل شرکتیش هنوز نیومده و بدون گارانتیش اگه بخوای باید فردا زنگ بزنی قیمت بدم بهت .
بعد تو این سایت های اینترنتی ـه بانه مارکت و بانه کوفت و این چیزا گشتم دیدم قیمتش هست و همه زدن 5400 ...
تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت سونیLED 3D ESMART SONY 46W904::3D سه بعدی::سونی::تلویزیون LED::صوتی و تصویری::فروشگاه آنلاین بانـه خرید
تو اینترنت هم سرچ کردم یه تلفنی چیزی پیدا کنم از یه فروشگاه سونی تو تهران یه چیزی پیدا شد به نام هالکو سونی :D
زنگ زدم طرف میگه با گارانتیش موجود داریم 7500 :|
الان میخوام ببینم یعنی فرق بی گارانتی و با گارانتی انقدر زیاده یا این فروشگاه تهرانیه قیمت پرت داده بهم ؟
میشه یه تلفنی چیزی از یه فروشگاه سونی درست حسابی تو تهران برام بزارید زنگ بزنم .
در ضمن بدون گارانتی با گارانتی چه فرقی داره تو این بازار ما . چون معمولا گارانتی ها هم هیچ غلطی نمیکنن و همه چیز رو میندازن گردن خریدار .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر