خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
عزيزان ديگه مجبورم كردين پيشرفته ترين سيستم حال حاضر جهان رو براتون معرفى كنم كه اولين نفرى بودم كه تو جمهورى اينو يه نفر به درخواست خودم دو ماه بود بيعانه داده بودم تا تو لانچ اين مدل رو برام بياره و بالاخره ٢١ تيرماه بدستم رسيد و از آنموقع تاكنون محو تماشاى اون شدم.
مدل. SONY ULYRA HD 4K 55X900A
زيباترين TV كه براى PS4 و مخصوصاً فيلم هاى 4K ترشى خوابوندم.
قيمت براى من كلاً در اومد 25 تومن

دوست عزیز ، 4K رو برا بالاتر از 65 میگیرن.
55 و اولترا عملا کاربردی نداره.

من خودم دارم از این مانیتور استفاده میکنم مشکلی هم باهاش ندارم چند نفر دیگه هم میشناسم که همین مانیتور دارن مشکلی هم باهش ندارن .

کنتراست 2342 بیشتر از W2363D از طرف دیگه 2342 یک بدی که داره brightness کمتره حالا چطور یکی میشه بنجل خدا میدونه تازه تعداد پیکسل های 2342p 0.2652 x 0.2652 در حالی که برای W2363D 0.0884 x 0.2652 نمردیم تفاوت جنس بنجل متوجه شدیم .

نمیدونم این حرف ها رو از کجا میاری واقعا شاید از نظر کیفیت به سامسونگ نرسه که نمیرسه اما از نظر Pasive بودن و مدلی که شما مثال زدی خنده داره به خاطر اینکه هر کدام خوبی های نسبط به اون یکی دارن که نمیزاره هیچ کدام برتر از اون یکی باشه .:|

میگم بنجل به این خاطر هستش.
The good: The LG Flatron D2342P is an inexpensive way to get 3D on a PC monitor. The monitor showed little to no color tint inaccuracy and dark details can be easily seen in movies. Also, it displays 3D pictures well.
The bad: The D2342P's 3D performance in games includes plenty of ghosting and the 3D lacks depth in movies and games. Colors in games look drab, black looks more like medium gray, and the monitor has a flimsy build quality.
The bottom line: The LG Flatron D2342P offers inexpensive 3D, with disappointing performance.

میگم بنجل به خاطر اینه که تو پی تی همه نخریده داشتن ردش میکردن و همه یهو پول لازم شده بودن.

واقعا" اما چیزی که من دیدم اینطور نبود !!
پلاسما و led رو هر دو کنار هم من تست کردم کیفیت تصویر اون هم تو زیر خیلی نور پلاسما عالی بود !!
نمیدونم چرا میگن تو نور بد هست ؟ تازه از خیلیا شنیدم که led توی نور خوب نشون نمیده و همچنین اون بار که رفته بودم با دوستم چند مدل رو قیمت بگیریم کیفیت یکیش خوب نبود بعد مغازه دار چراغ ها رو کم کرد تا تصویر خوبی نشون داد تو نور زیاد رنگها مرده نضون داده میشد !!
پلاسما از نظر کیفیت که همیشه در بالا ترین رده tv های جهان هستن !!و همیشه هم پاناسونیک داخلشون هست

حسین جان ببین
شما باید پلاسمای تاپ رو با السیدی تاپ مقایسه کنی.
شما پلاسمای سامسونگ و سری 6 رو بزار کنار هم
همینطور پلاسمای پاناسونیک و سری 8 سامسونگ.
اینجوری میتونی نور رو مقایسه کنی.

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
بچه ها یه لطف میکنید اگر اطلاع دارید منو روشن کنید
تلویزیون های خود سونی که مخصوص گیم بود هر کی یه چی میگه دربارش یکی میگه اشغاله و زود به خرج میفته و به درد نخور
بعضی ها هم میگن نه تا حالا هیچ مشکلی نداشتن و خوبه بین این دو تا نظر زمین تا زیر زمین تفاوت هست میتونید تجربه ی واقعیتونو بگید ایا خریدش به صرفه هست ؟
720 p یا 1080 p ؟
در کل تلویزیون های سونی ، سامسوگ ، ال جی ، و پاناسونیک کدوم رو انتخاب میکنید از نظر دوام و کیفیت
فاکتور من دوام عمری محصوله با کیفیت بین این برند ها نظرتونو میخواستم
سپاس از لطفتون

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
من فیلم 4K زیاد دارما
میخوای برات بیارم با هم نگاه کنیم؟;)
عزيز اولاً قدمت روى چشم . دوماً اصلاً فيلمهاى 4K توى ديسك كه هنوز نيومده تازه اگر هم بعداً بياد اولين 4K پلير جهان PS4 هست كه اون هم يكماهه ديگه ميرسه دستم ولى بازهم بايد منتظر آپديت SONY باشيم تا PS4 خروجيش 2160P باشه و بعد از اون تو سايت PSN هم فيلمهاى 4K عرضه بشه.اگه تو فلش باشه كه اين TV فعلاً آپديت USB 3 نشده و هيچ دستگاهى بجز دستگاه SONY FMX-1 نميتونه پخش كنه.تازه اون هم دانلود از ويدئودانلودر sony هست.

- - -ویرایش - - -

اینو که زده ۴۰۰۰ دلار... یعنی دقیقا ۲ برابر قیمت خریدین!
اون موقع كه من گرفتم $5000 دلار بود بعدش تو لانچ گرفتم اولين 4K زير 84 اينچ بود كه به ايران و دوبى وارد شد همون موقع مغازه دارهاى جمهورى وقتى كيفيتش رو ديدن از من 30 تومن ميخواستن.ندادم.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز ، 4K رو برا بالاتر از 65 میگیرن.
55 و اولترا عملا کاربردی نداره.

عزيز شما اگه تو سايز هاى مختلف 4K و FULLHD رو ببينيد اونوقت متوجه منظور من ميشيد تازه اين TV كيفيتهاى FULLHD رو چنان رويايى نشون ميده كه محو تماشاش ميشم با اينكه قبلاً خودم مدل sony 65Hx925 و مدل sony 52LX900 رو داشتم (بهترين مدلهاى FULLHD) ولى تازه فهميدم FULLHD اسباب بازيه.

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
عزیزان من این مانیتور رو دارم :

سامسونگ S23B575V PLUS

نظرتون چیه؟من الان دارام باهاش با PS3 و WII U عین باقلوا بازی میکنم ! (البته به خاطر گرافیک ضعیف PS3 یعنی همون دندونه ها و رزولیشن بازی ها که تو PS3 اچ دی یعنی 720 هست گرافیک کمی پایینه ولی فوق العادست)
به نظرتون این PS4 روش جواب میده؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
ماشالا قیمتا تو ایران به شدت تخیلی شده ولی خوب برا بازی با ps4 باید یه تیوی خوب داشته باشه ادم :D

من یه 2013 F5300(F5570) smart led tv گرفتم 32 اینچ یک میلیون و 400 تلویزیون خوبیه کیفیتشم خوبه ولی این سایز و من برا اتاقم گرفتم خیلی مناسبه اما اگه کسی میخواد برا فاصله دور یا تو پذیرایی بازی کنه به زیر 42 فکر نکنه.

32-inch F5300 Series 5 Smart 100 CMR Full HD (1080p) LED TV - Samsung UK - OVERVIEW

آخرین ویرایش:

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
بچه ها یه لطف میکنید اگر اطلاع دارید منو روشن کنید
تلویزیون های خود سونی که مخصوص گیم بود هر کی یه چی میگه دربارش یکی میگه اشغاله و زود به خرج میفته و به درد نخور
بعضی ها هم میگن نه تا حالا هیچ مشکلی نداشتن و خوبه بین این دو تا نظر زمین تا زیر زمین تفاوت هست میتونید تجربه ی واقعیتونو بگید ایا خریدش به صرفه هست ؟
720 p یا 1080 p ؟
در کل تلویزیون های سونی ، سامسوگ ، ال جی ، و پاناسونیک کدوم رو انتخاب میکنید از نظر دوام و کیفیت
فاکتور من دوام عمری محصوله با کیفیت بین این برند ها نظرتونو میخواستم
سپاس از لطفتون

یکی هم جواب مویو بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر