مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
داداش منم تو بازی بلک اپس 3 مشکلاتی داشتم یکمی به کابل hdmi ور رفتم بهتر شد ولی بازم مشکلم پابرجا بود
ps4 زیاد تو کیفیت کنسول قوی عمل نکرده
یه فن خنک کننده حتما میخواد
اره چون رزولوشن بازیاش بالاست افت فریم زیاد داره،حالا من فک کردم مشکلم سخت افزاریه ولی فک نکنم مشکلی باشه،درباره فن خنک کننده هم هیچ تاثیری رو عملکرد کنسول تو بازی نداره فقط کنسولو خنک میکنه.

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
یه سوال مگه اسلیم نباید بیصدا باشه پس چرا از من خیلی اوقات صدای فن میره بالا!!
چه بازی هایی؟
بعضی ها مثل تلو یذره صدای فن رو میبره بالا که عادیه ولی اگر احساس میکنی غیر عادیه اگه گارانتی داری ببر نمایندگیش اگر نه هم بده دست یه تعمیر کار کاربلد و مطمئن.
اگه مشکل غیرعادی باشه احتمالا یا فنت کثیف شده یا پشت کنسولت فضای کافی نیست یا فنت یه مشکلی پیدا کرده.
:)

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
چه بازی هایی؟
بعضی ها مثل تلو یذره صدای فن رو میبره بالا که عادیه ولی اگر احساس میکنی غیر عادیه اگه گارانتی داری ببر نمایندگیش اگر نه هم بده دست یه تعمیر کار کاربلد و مطمئن.
اگه مشکل غیرعادی باشه احتمالا یا فنت کثیف شده یا پشت کنسولت فضای کافی نیست یا فنت یه مشکلی پیدا کرده.
:)
بازی مافیا 3
تو فیفا 17 خوبه
صدای فن برا دو دقیقه میره بالا خیلی زیاد میشه بعد میخوابه دوباره بعد 5 دقیقه میره بالا
و دوباره صدا کم میشه و بعد دوباره میره بالا

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
بازی مافیا 3
تو فیفا 17 خوبه
صدای فن برا دو دقیقه میره بالا خیلی زیاد میشه بعد میخوابه دوباره بعد 5 دقیقه میره بالا
و دوباره صدا کم میشه و بعد دوباره میره بالا
من تخصصی ندارم ولی این که توی فیفا خوبه و مافیا مشکل داره یعنی بازی هایی که سنگین تره مشکل داره که میتونم بگم عادیه.بازی های سنگین طبیعتا دما و نویز رو میبرن بالا ولی این که روند سینوسی داره یذره شک برانگیزه و بهتره پیش یه تعمیرکار ببرید.
زیاد نگران نباشید فکر نکنم چیز خاصی باشه.

• Like
Reactions: mohamad mehdi

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
»ن یه مشکلی دارم الان هر بازی میخوام چه بدون psx چه با ]psx دانلود کنیم شروع رو که میزنم بعدش دانلود رو متوقف میکنه

کسی میدونه مشکل از چی هستش تا حالا براش اتفاق افتاده که بتونه حلش کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
داداش من باز کردم کنسولو مشکل از این مورد نبود! همه چی سر جاش بود
عجیبه؟ آرمیچر چی ! چرخ دندها ! آن ۲ قطعه اصتوانه شکل با دست تست کن میچرخه با مقداری الکل تمیز کن .آخرین راه فرمت ریکاوری هارد کنسول است شاید باگی باشه .
اگر نتیخه نداد عوض کردن درایور است
موفق باشی .

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
سلام دوستان
کنسول اسلیم من
تو یکماه دو بار کرش کرده
یک بار در بازی مافیا 3 و یکبار در بازی هوی رین
میخواستم ببینم مشکلش جدیه!؟
(ارور ce 34878 داده)
کنسولم یک ترا ریجن دو هست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان
کنسول اسلیم من
تو یکماه دو بار کرش کرده
یک بار در بازی مافیا 3 و یکبار در بازی هوی رین
میخواستم ببینم مشکلش جدیه!؟
(ارور ce 34878 داده)
کنسولم یک ترا ریجن دو هست
نه داداش خیالت راحت طبیعیه و کرش برای همه در بعضی بازی ها میتونه پیش بیاد

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام دوستان
من یه کنسول پلی 4 جز سری اول دارم که جدیدا (2-3بار آخر که باهاش بازی کردم) دیسک رو وسط بازی بیرون میده و وقتی دوباره میدم تو,سریع پس میزنه و اگر بخوام دوباره بفرستم تو دیگه نمیذاره وارد بشه.
من اصلا جز دیسک بازی توش چیزی نذاشتم و خیلی هم ازش اتفاده نمیکنم(هفته ایی 6-7 ساعت)
پست اول تاپیک رو خوندم که مشکل آتو ایجکت رو زده بود که ربطی به مشکل من نداشت چون وقتی دستگاهه دیسک رو نمیذاره بذارم توش ,یه صدایی ویز ویز ,سی دی رامش میده.
ممنون میشم کمک کنید.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
نه داداش خیالت راحت طبیعیه و کرش برای همه در بعضی بازی ها میتونه پیش بیاد
برای من سر آنچارتد۴ فریرز کرده بود . نه دیسک بیرون میومد نه دستگاه خاموش میشد . این بودن که از پریز کشیدم بیرون .
اما بعدش مشکلی نبود . این چی طبیعیه ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
برای من سر آنچارتد۴ فریرز کرده بود . نه دیسک بیرون میومد نه دستگاه خاموش میشد . این بودن که از پریز کشیدم بیرون .
اما بعدش مشکلی نبود . این چی طبیعیه ؟
این مساله از سال 2014 تا الان که 2017 هست فقط 1 بار برای منم سر بازی رینبوسیکس پیش اومده ولی فقط همین 1 بار بود.فکر نکنم مشکل خاصی باشه

Saeed.AL.R

کاربر سایت
Sep 13, 2016
18
عجیبه؟ آرمیچر چی ! چرخ دندها ! آن ۲ قطعه اصتوانه شکل با دست تست کن میچرخه با مقداری الکل تمیز کن .آخرین راه فرمت ریکاوری هارد کنسول است شاید باگی باشه .
اگر نتیخه نداد عوض کردن درایور است
موفق باشی .
آرمیچر نمیدونم کدومه اگه میشه یه ذاهنمایی کن. اوناذم دیدم سر جاشه دیگه دست نزدم! نمیدونم والا حیفه کلا هاردو فرمت کنم چون توش بازی دارم!!!!! درایوم الان میشه پیدا کرد قیمتاش جوریه؟

سلام دوستان
من یه کنسول پلی 4 جز سری اول دارم که جدیدا (2-3بار آخر که باهاش بازی کردم) دیسک رو وسط بازی بیرون میده و وقتی دوباره میدم تو,سریع پس میزنه و اگر بخوام دوباره بفرستم تو دیگه نمیذاره وارد بشه.
من اصلا جز دیسک بازی توش چیزی نذاشتم و خیلی هم ازش اتفاده نمیکنم(هفته ایی 6-7 ساعت)
پست اول تاپیک رو خوندم که مشکل آتو ایجکت رو زده بود که ربطی به مشکل من نداشت چون وقتی دستگاهه دیسک رو نمیذاره بذارم توش ,یه صدایی ویز ویز ,سی دی رامش میده.
ممنون میشم کمک کنید.
داداش شما یبار از قصمت سیف مود کنسولتو آپدیت کن ایشالا حل بشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: THE CORRE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر