مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
سلام داداش.

براي منم اين پر شدن خود به خود هارد خيلي پيش مياد. فقط هم بعضي وقتا كه آنلاين ميشي اين اتفاق ميفته.

ولي مشكل خاصي نيست چون فضاي هارد را دوباره برميگردونه.
اها مرسي داداشم.راستي ي سوال دارم ازت,تو حالت عادی ک تو بازی نیستم همه چی عادیه فقط وقتی میرم تو بازی مولتی تسک میکنم مثلا ازاینور منو میخام (سریع) اسکرول کنم اونور برنامه و بازی هایی ك ازونور صفحه ميخام ببينم ايكونشون در حد نيم ثانیه ک میخان واسم بیان عکسشون دیر میاد البته (بدون لگ) میخاستم ببینم طبیعیه یا من زیادی حساسم.ممنونم ازت

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان دسته من اون آنالوگی که باهاش شخصیت هارو میشه حرکت داد مشکل پیدا کرده

برای مثال dishonored یا tomb raider بازی میکردم شخصیت بازی خودش آروم آروم میرفت عقب تا اینکه آنالوگو به جلو حرکت میدادم

میخواستم بدونم چه کنم؟ببرم نمایندگی یا گارانتی داره؟
البته فیفا17 که بازی میکنم مشکلی نداره

یه دسته دیگم هم دارم که سالم ولی توش مثل اینکه یه چیز کوچیک خورد شده دسته رو تکون میدم صدا میده کخ اونم نمیدونم چیه

اینم بگم که من خیلی خوب از دسته ها نگهداری میکنم نمیدونم چرا اینجوری شده
چند وقته دسته را داری
ممکن است کثیف شده برای من راه رفتنش کند شده بود با اسپری WD-40 تمیزش کردم و درست شد.
دسته دوم اگر کار میکنه که هیچ با آن بازی کن .

• Like
Reactions: Arios 22

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
امروز بعد اپدیت کنسول به 4.07 ، قبل بوت شدن چند لحظه صفحه برفکی شد بعد لوگوی PS اومد !
خواستم ببینم کنسولم مشکلی داره ؟

mohmadamir67

کاربر سایت
Sep 28, 2016
8
سلام خسته نباشید کنسولم به مشکل خورده دیسک رو که میخوام بزارم توش اصلا نمیکشتش داخل هیچ عکس العملی هم نشون نمیده دیسکم ی مقداری سخت میره تو البته اینم بگم که مطمعنم دیسک داخلش نیست چون من دوتا دیسک بیشتر ندارم اونا هم هر دو بیرونن
ممنون میشم کمکم کنید

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام خسته نباشید کنسولم به مشکل خورده دیسک رو که میخوام بزارم توش اصلا نمیکشتش داخل هیچ عکس العملی هم نشون نمیده دیسکم ی مقداری سخت میره تو البته اینم بگم که مطمعنم دیسک داخلش نیست چون من دوتا دیسک بیشتر ندارم اونا هم هر دو بیرونن
ممنون میشم کمکم کنید
دکمه اجکت رو بزنید تا مطمئن شید خالیه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اها مرسي داداشم.راستي ي سوال دارم ازت,تو حالت عادی ک تو بازی نیستم همه چی عادیه فقط وقتی میرم تو بازی مولتی تسک میکنم مثلا ازاینور منو میخام (سریع) اسکرول کنم اونور برنامه و بازی هایی ك ازونور صفحه ميخام ببينم ايكونشون در حد نيم ثانیه ک میخان واسم بیان عکسشون دیر میاد البته (بدون لگ) میخاستم ببینم طبیعیه یا من زیادی حساسم.ممنونم ازت

سلامي دوباره بر داداش خودمون

نه اين چيزا كاملا عاديه و بيشتر وقت ها هم به سرعت نت بستگي داره كه همه چي سريع تر لود بشه. مثلا براي خودم بعضي وقتا كه سرعت نت بده كلا تو منوي پلي استيشن هنگ ميكنه

در كل كنسولت هيچ مشكلي نداره و حالشو ببر:D

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
سلامي دوباره بر داداش خودمون

نه اين چيزا كاملا عاديه و بيشتر وقت ها هم به سرعت نت بستگي داره كه همه چي سريع تر لود بشه. مثلا براي خودم بعضي وقتا كه سرعت نت بده كلا تو منوي پلي استيشن هنگ ميكنه

در كل كنسولت هيچ مشكلي نداره و حالشو ببر:D
مرسی عزیزه دل خیلی گلی. در ضمن mhtx1999 این ای دی پی اس انمه خوشحال میشم اد کنی داداش.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
چند وقته دسته را داری
ممکن است کثیف شده برای من راه رفتنش کند شده بود با اسپری WD-40 تمیزش کردم و درست شد.
دسته دوم اگر کار میکنه که هیچ با آن بازی کن .

بیشتر از یکساله

آره شاید هم کثیف شده یا گرد و خاک گرفته

دسته دومم درسته کارمو راه انداخته فعلا

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان من چن وقت پیش یه پشست گذاشته بودم ک از وقتی ک تلویزیون عوض کردم افت فریم دارم ولی الان تو چن تا تلویزیون تست کردم باز درست نشده فک کنم مشکل از منسوله hdmi عوض کردم دیتابیس هم پاک کردم ننشد افت فریم در حدی نمیتونم بازی کنم اصن

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
اگر تلویزیون 4K دارید و عاشق تصویر 8میلیون پیکسلی 4k + HDR هستید این کنسول رو تهیه کنید در غیر این صورت اتلاف پول هست و مثل من پشیمون میشید.

برای من نه 4k اهمیت داشت و نه HDR و فقط فریم ریت بود که در من انگیزه ی خرید ایجاد کرد اما متاسفانه در حال حاضر فقط دو بازی مورد پسند من یعنی تام رایدر و فاینال فانتزی 15 از 60 فریم پشتیبانی میکردند (بقیه مثل tlou و infamous هم که بارها به اتمام رسیدن و اهمیتی نداشتند).

بنظر من باید سونی یه استاندارد برای این کنسول تعریف میکرد و همیشه به گیمر حق انتخاب فریم ریت بهتر یا گرافیک بهتر میداد.

گرافیک بهترش تو تلویزیون های hd که اغلب حاصل downscale 4k هست بنظر من هیچ توفیقی با پلی استیشن عادی نداره و یه مقدار کوچیکی سایه زنی و رفلکس ها بهتر میشه که این موارد برای من در مقابل فریم ریت 60 هیچ بحساب میاد.تازه در بعضی بازی ها مثل watch dog2 این downscale باعث افت فریم پرو نسبت به کنسول عادی شده.

خلاصه اینکه خیلی پشیمون هستم و فقط امیدوارم بازی های آینده یا حداقل انحصاری ها از فریم ریت 60 پشتیبانی کنند (گرچه ممکنه مثل استادیوی اینسومنیاک که در رابطه با بازی راکت اند کلانک آب پاکی رو روی دست گیمرها ریخت و گفت هیچوقت پچ 60 فریم برای این بازی نمیدیم، بقیه استادیوهای داخلی سونی هم این روند رو پیش بگیرند).

واقعا شرم آوره، این کنسول رو برای جذب PC باز ها ساختند اما بهشون حتی حق انتخاب میان حتی فریم ریت بهتر یا گرافیک بهتر نمیدند.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
این سایت بازیسنتر عالیه تاپیک میزنه بعد هیچ ککس پاسخگو نیست ایول واس همینه هیچوقت این سایت به گیمفا و پردیس گیم نمیرسه
اگه رو همه ی بازیها اینطوریه مشکلت سخت افزاریه و باید بره تعمیر
دستگاهت محیط اطرافش ازاده؟تهویه اش خوب انجام میشه؟

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
اگه رو همه ی بازیها اینطوریه مشکلت سخت افزاریه و باید بره تعمیر
دستگاهت محیط اطرافش ازاده؟تهویه اش خوب انجام میشه؟
مشکل دیگه ای من ندیدمم تهویشم تست نکردم حالا اگه جایی واسه تعمیر سراغ داری بگی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر