کارتون های قدیمی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
در ضمن امین جان تا اونجا که من یادمه اول به صورت فیلم سینمایی پخش شد (کارتونی البته) بعدش سریالش کردن هر قسمت ده دوازده دقیقه نشون میدادن !!

منم همین فکر رو میکردم;)

نه بابا !
هنوز اینجا نشون نداده کرمانشاه هم مگر نشان می دهد ؟؟
چه جوری شبها تهران را می گیری؟؟؟
نکنه آنتن مریخی داری ؟!! از همونهایی که سه تا booster می خوره !

نه بابا انتن مریخی کجا بوده:D
اره کرمانشاه هم پابه پاش نشون میده.:cheesygri
شبکه ی تهران هم خودشون میندازن رو شبکه ی استانی!!!!:)
فکر میکنم همون لحظه ای که شما دارین فیلم رو میبینین الینجا هم داره پخش میشه;)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
دوتا کارتون تو ذهنم هست.که اسمه جفتشون رو نمیدونم:cheesygri لطفا کمک کنید اسمشون رو به یاد بیارم
یکی دو تا موجود پشمالو شبیه عصر حجری ها بودن که خیلی مهربون و با نمک بودن و با یه زبونه خاص با هم حرف میزدن. من یه جمله از حرفهاشون رو یادمه: آبو ژو بی با:blushing:. حالا هر کی فهمید من چی رو گفتم و اسمش چی بود جایزه داره.
دومی هم شبکه 2 نشون میداد.(قبلی هم ماله همین شبکه بود) مربوط میشد به آدمهای یه دهکده که صدای ناقوس از بالای یه کوه میشنیدن و یه تمیه 5 نفره به سمت صدای ناقوس راه افتادن که 4تا مرد بودن با یه دختر;). تو راه اتفاقهای زیادی براشون افتاد که آخر سر که به بالای کوه رسیدن دیدن یه سد ساخته شده و اونموقع بیننده میفهمید که اینا آدم کوچولو هستن. متحرک هم نبود یعنی عکس رو نشون میداد. گوینده روش داستان رو تعریف میکرد. شبیه نقالی. اگه کسی بتونه عکس گیر بیاره شاهکار کرده(البته قبلش یه شاهکار دیگه کرده که کارتونها یادش اومده)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دومی هم شبکه 2 نشون میداد.(قبلی هم ماله همین شبکه بود) مربوط میشد به آدمهای یه دهکده که صدای ناقوس از بالای یه کوه میشنیدن و یه تمیه 5 نفره به سمت صدای ناقوس راه افتادن که 4تا مرد بودن با یه دختر. تو راه اتفاقهای زیادی براشون افتاد که آخر سر که به بالای کوه رسیدن دیدن یه سد ساخته شده و اونموقع بیننده میفهمید که اینا آدم کوچولو هستن. متحرک هم نبود یعنی عکس رو نشون میداد. گوینده روش داستان رو تعریف میکرد. شبیه نقالی. اگه کسی بتونه عکس گیر بیاره شاهکار کرده(البته قبلش یه شاهکار دیگه کرده که کارتونها یادش اومده)
آقا کاملا یادمه که کدوم رو میگی .
نقاشی هاش یه حالت خاکستری و سفید داشت .
صدای راویه ماجرا هنوز تو گوشمه .
قسمتهای صحرا و اونجاهایی که همه به جز یکنفرشون گیر میفتن رو خوب یادمه و البته اون پماد سفید و کثیف شفابخشی رو که او زنه قبل از حرکت بشون داد و هر جور زخمی رو شفا میداد .
شنلهای جادوییشون رو که به رنگ محیط در میومد رو هم یادمه .
( اتفاقا کتاب ارباب حلقه ها رو که میخوندم یاد این کارتون افتادم چون خیلی وجه اشتراک دارن )
ولی بازم مثل همیشه اسمش یادم نیست .
59.gif

تازه وارد

کاربر سایت
Jun 10, 2006
2
ذوق زدگی

اسم این کارتون فوق العاده زمزمه گلاکن بود. من خوره این کارتون بودم. وحالا یک هدیه کوچک به تمامی هواداران این کارتون. نام آن پنج نفر این بود. سیرکی اسکامبل گاملوتی کراستابرد و گلاکن. فکر می کنم کراستابرد در سفر آنها را همراهی نمی کرد. اسم کاراکتر زن هم سیرکی بود.
چقدر خوب می شد اگه یک جوری این کارتون را کسی پیدا می کرد. دوبله این کارتون به هر قیمتی می ارزد

تازه وارد

کاربر سایت
Jun 10, 2006
2
در مورد اون کارتون اول. اگر یادتون باشه یک برنامه مزخرفی را جمعه صبح ها شبکه دو پخش می کرد به اسم جعبه اسباب بازی. اول برنامه جعبه باز می شد و قسمتی از آیتمهای مختلف برنامه را نشان می داد. اون برنامه فقط یک آیتم بامزه داشت اونهم همین بود که گفتید. تاجایی که یادمه این آیتم اسم درست و حسابی نداشت. ولی فوق العاده بودند اون دو تا موجود.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اسم این کارتون فوق العاده زمزمه گلاکن بود. من خوره این کارتون بودم. وحالا یک هدیه کوچک به تمامی هواداران این کارتون. نام آن پنج نفر این بود. سیرکی اسکامبل گاملوتی کراستابرد و گلاکن. فکر می کنم کراستابرد در سفر آنها را همراهی نمی کرد. اسم کاراکتر زن هم سیرکی بود
اول ورودت رو به بازیسنتر خوش آمد میگم .
بعد هم اینکه دمت گرم . عجب حافظه ای داری .
فکر کنم به جایه راوی مجریه برنامه دیدنیها که اونموقع از شبکه 2 پخش میشد حرف میزد .
=====
تازه وارد جان میتونی پستتها رو ویرایش کنی .
احتیاجی نیست دو پست رو با فاصله زمانی کم ارسال کنی .
اگر پست رو زدی و بعد چیزی یادت اومد رویه دکمه ویرایش کلیک کن .

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
خوب درسته اين روزها با تبديل شدن شبكه 2 به يك كانال تقريبا نيمه كلاسيك!!! و نشون دادن اكثر سريالهاي كارتوني و يا برنامه هاي قديمي(البته به صورت ناقص) شايد ياد اوري برنامه هاي قديمي در حال حاضر لطفي نداشته باشه ولي به هر حال همچنان براي من شيرينه.
--------------------------------------------------------------
و البته ميكروبي تاثير بسزايي در زدودن! گردوغبار از روي اين تاپيك داشت:
1zv9vgk.jpg

-----------------------------------------------------------------
اسمه كارتون يادم نمياد ولي اسمه روباهه به نظرم ووك بود.
1zva52v.jpg

-------------------------------------------------------------------
و خاطره اي بسيار گنگ از مامفي
1zva5xk.jpg

-----------------------------------------------
و البته اين كه شخصيتش به شدت برام اشناست ولي چيز زيادي به خاطر نميارم.
1zva906.jpg

Sophitia

کاربر سایت
Aug 11, 2006
4
نوشته شده توسط ladan:
یکی از کارتون های قشنگ تاندر کت بود ،البته خیلی قدیمیه.

tcnakedbig.jpg

thundercats_1_th.jpg

Thundercats.jpg
البته اين كارتون رو تي وي ايران نشون نداد. اما من تو كانال بومرنگ ديدم (هنوزم پخش مي كنه) راستش خيلي خوشم نيومد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط Sophitia:
البته اين كارتون رو تي وي ايران نشون نداد. اما من تو كانال بومرنگ ديدم (هنوزم پخش مي كنه) راستش خيلي خوشم نيومد.
:D
به خاطر اینکه خیلی قدیمیه من این بچه بودم دیدم :cheesygri و فکر نمیکنم الان دیگه جزابیت اون موقع رو داشته باشه ;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بچه ها...
لوگوی این Thunder Cats براتون آشنا نیست؟؟!!
ای لوگو....ای باحال!!! ای 68000000GT !!!
بچه ها کسی اون کارتون نارگیله رو پیدا نکرد؟!! به قول مصطفی اولش خورشید کوبیده میشه زمین!!!دو تا آدمک میخوان از درخت نارگیل بالا برن اول یکیشون بالا میره بعد اونیکی میخواد پرتش کنه پایین!!!
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر