The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
منم بازی رو بالاخره تموم کردم فقط میتونم بگم فوق العاده بود همه چی

آقا ما هم بالاخره بعد از شونصد سال تمومش کردیم!:d
جین خیلی شخصیت عالی بود، دوستش داشتم!:d
خیلی هم به لوک میومد، هی میخواستم کاری کنم این و لوک بهم برسن که سازنده های نامرد نذاشتن! از اون طرف بانی و مایک هم به هم میومدن ولی باز هم دنیای بازی خشن تر از این حرفاست، از همون اول هم به این آروو اعتماد نداشتم و کنی وقتی میزدش قند تو دلم آب میشد!:d
اصلا از کشتن کنی ناراضی نیستم چون به نفع خودش و ما بود، ولی از این که اون مثلا خانواده رو راه دادیم تو یکم نگرانم، امیدوارم مشکلی پیش نیاد!:-s
به شخصه اگه میتونستم از شر اون بچه هم راحت بشم، خیلی خوشحال می شدم، آخه کدوم عقل سلیمی یچه رو تو همچین میحطی به دنیا میاره؟!!!
راستی تو این 9 روز به بچه چی میدان بخوره؟؟؟:d
کنی رو توی درگیری کشتم و با جین موندم . زیاد بدم نشد اما بقا برای دو دختر سخته واقعا ، اونم با یه نوزاد
اون سه نفرم راه ندادم داخل قرارگاه . یارو مشکوک میزد و اون بچه سیاه پوسته هم شبیه پدر مادرش نبود اصلا:> .
در کل بهشون اعتماد نکردم . این اعتماد نکردنا یه کمی از نحوه برخورد ریک ( شخصیت سریال ) با افراد جدید تاثیر گرفته:d

- - -ویرایش - - -

حاجی برو Downsample ـه 4k کن بعد عکس بگیر با رزولوشن بالا کشفیاتت رو انجام بده:D

همه که امکانات 4K ندارن مثه شما:|

amirwanted

کاربر سایت
Aug 30, 2012
21
سلام.من نسخه codex رو نصب کردم.یعنی هر 5 اپیزودو باهم نصب کردم.می خواستم ببینم فایل های سیو فصل 1 کجاست و اونارو کجا باید کپی کنم؟ و چجوری باید مطمعن شم که سیوام کپی شده حتما و بازی هم شناختش.ممنون

amirwanted

کاربر سایت
Aug 30, 2012
21
من اونجوری که بقیه گفتن سیوامو تو dacument/walking dead season 2 کپی کردن فقط نیخوام بدونم از کجا باید بفهمم که سیوامو شناخته؟؟ پیام خاصی میده؟؟

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
میشه یکی کمکم کنه؟؟ :( لطفا

سیو های فصل اول داخل فولدر Telltale Games توی My documents باید باشه ... بازی رو که شروع می کنی ازت می پرسه که : سیو هاتو Import کنم ؟ .... بعد بازی شروع میشه ... اگر سیو هاتو نشناسه همون اول بازی بهت میگه ...

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
ممنون.اخه از من هیچی نپرسید وقتی play رو زدم!

مطمئنی ؟... خوب یبار سیو های فصل دوم رو پاک کن و از اول New game برو ....اگر نشد زیاد سخت نگیر... بازی رو ادامه بده ... تصمیمات فصل اول تاثیرات خیلی کمی تو فصل دوم داره ( در حد عوض شدن چند دیالوگ )

سیو ها اینجوری باید باشه :
73130522867049587634.jpg

آخرین ویرایش:

amirwanted

کاربر سایت
Aug 30, 2012
21
متاسفانه الان فهمیدم اونایی که من دارم اصن فایل سیو نیس و چون ویندوزمو عوض کردم دیگه سیوام پریده :( حالا موندم دوباره بازی کنم فصل یکو یا از فصل دو بازی کنم؟ واقعا تاثیر زیادی نداره سیوا؟؟؟

- - -ویرایش - - -

متاسفانه الان فهمیدم اونایی که من دارم اصن فایل سیو نیس و چون ویندوزمو عوض کردم دیگه سیوام پریده
:(
حالا موندم دوباره بازی کنم فصل یکو یا از فصل دو بازی کنم؟ واقعا تاثیر زیادی نداره سیوا؟؟؟

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
متاسفانه الان فهمیدم اونایی که من دارم اصن فایل سیو نیس و چون ویندوزمو عوض کردم دیگه سیوام پریده :( حالا موندم دوباره بازی کنم فصل یکو یا از فصل دو بازی کنم؟ واقعا تاثیر زیادی نداره سیوا؟؟؟

- - -ویرایش - - -

متاسفانه الان فهمیدم اونایی که من دارم اصن فایل سیو نیس و چون ویندوزمو عوض کردم دیگه سیوام پریده
:(
حالا موندم دوباره بازی کنم فصل یکو یا از فصل دو بازی کنم؟ واقعا تاثیر زیادی نداره سیوا؟؟؟

به نظر من که تاثیری نداشت.... بدون سیو بازی کن و ناراحت نباش... اشکال نداره :)

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
بازیش مثل سریالش گروهی هست ؟

یعنی گروه (هوش مصنوعی ) همراهت هستند یا تنها هستی ؟

هوش مصنوعی هست بازی سبکش بیشتر پوینت اند کلیکه
-------------------------------------
بازی عالییییی بوووووود
تازه دیشب تمومش کردم
یه اشتباهی که کردم بازی رو گوشیم(ace 2) رفتم که کمتر از کامپیوتر حال داد
چقد عالی بود آخرش
مخصوصا که بهترین اندینگ رو رفتم رفت(با کنی رفتم پناهگاه و ترکش نکردم):x
دلم نمیومد به کنی شلیک کنم.این جینی خیلی آب زیرکاه بود همش پیش بقیه مخشونو میزد که کنیو ولش کنن=((
اون قسمت فلشبک به لی واقعا عالی بود.دیالوگا اشک د میاوردن.مخصوصا صحبتای ساپورت دار لی که چجوری توی همچین دنیایی همیشه دله کلمنتاین رو گرم نگه میداشت:((
صد و بیست درصد فصل بعد ادامه کلمنتاین نیست و به احتمال زیاد یا کریستا هست یا مایک یا بانی یا اون آوروعه که خداکنه آورو نباشه که همه ازش متنفرن)x

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
خوب منم بلاخره وقت كردم بازي رو تموم كنم جئن رو كشتم و با كني رفتم اصلا هم پشيمون نيستم چون كني هم تو اين فصل هم تو فصل قبل خيلي كمك كرد من خيلي دوستش داشتم و به كمپ هم نرفتم و با كني هم اواز شدم : D حوصله بايان هاي ديگه رو هم ندارم

Dracu Wilhelm

کاربر سایت
Dec 26, 2014
15
بلاخره بعد چند دهه :d تموم کردیم.
فقط میتونم بگم کلی تو کف شخصیت پردازی مری جین (!) موندم. هارمونی که باهاش داشتم 100% بود. همون لحظه که گفت: Put yourself out of this Clem. منظورشو تا ته خوندم. چقد به لوک بیچاره حسودیم شد. :|:d

امیدوارم فصل بعد دیگه در نقش یه دختربچه نباشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر