The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا ما هم بالاخره بعد از شونصد سال تمومش کردیم!:d
جین خیلی شخصیت عالی بود، دوستش داشتم!:d
خیلی هم به لوک میومد، هی میخواستم کاری کنم این و لوک بهم برسن که سازنده های نامرد نذاشتن! از اون طرف بانی و مایک هم به هم میومدن ولی باز هم دنیای بازی خشن تر از این حرفاست، از همون اول هم به این آروو اعتماد نداشتم و کنی وقتی میزدش قند تو دلم آب میشد!:d
اصلا از کشتن کنی ناراضی نیستم چون به نفع خودش و ما بود، ولی از این که اون مثلا خانواده رو راه دادیم تو یکم نگرانم، امیدوارم مشکلی پیش نیاد!:-s
به شخصه اگه میتونستم از شر اون بچه هم راحت بشم، خیلی خوشحال می شدم، آخه کدوم عقل سلیمی یچه رو تو همچین میحطی به دنیا میاره؟!!!
راستی تو این 9 روز به بچه چی میدان بخوره؟؟؟:d

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
اولین تصویر از فصل سوم The Walking Dead :

در صفحه Face Book شرکت Telltale Games بالاخره اولین تصویر از فصل سوم The Walking Dead منتشر شد. همچنین اعلام شد به زودی اخبار و اطلاعات بیشتری از بازی منتشر می شود . :x

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
خب خداروشکر قرار نیست این دفعه طولانی مدت بشه مثل فاصله زمانی بین سیزن 1 و 2.
خیلی آزاد دهندست دوری از TWD :((
:d

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان من فصل 1 رو تموم کردم
الان میخوام فصل 2 رو شروع کنم
اولین سوالم اینه که 400 days رو پیشنهاد میکنید بازی کنم یا نه ؟

دوم هم اینکه لینک خوبی از فصل دو کامل شامل تمام اپیزود ها هست ؟

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
بی صبرانه منتظر شاهکار سوم ام...

بازی کردن 400 Days خوبه ولی اگر هم بازی نکنی چیز زیادی رو از دست نمیدی چون اثر خاصی رو فصل 2 نداره....ولی اگر تونستی بازی کن قشنگه...

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا

400 days رو بد نیست بازی کنی . 5 تا داستان مختلف هست که از اخرش بعضی هاشون وارد کمپ کارور میشن و اگه این dlc رو بازی کرده باشی سیوهاش توی فصل 2 فقط تاثیر ظاهری داره و کسایی که به کمپ اومدن رو توی قسمت سوم میبینیشون که با هم مثلا حرف میزنن و ... .
البته بانی هم که تا قسمت اخر هستش خودش توی یکی از اون 5 داستان هست .

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
من فصل اولو تازه شروع کردم. روال داستان اینطوریه که بعد هر اپیزود میبینن کدوم انتخاب ها بیشتر از همه انتخاب شده، اپیزود بعدی رو بر اساس اون انتخاب ها میبرن جلو؟ :/

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
من فصل اولو تازه شروع کردم. روال داستان اینطوریه که بعد هر اپیزود میبینن کدوم انتخاب ها بیشتر از همه انتخاب شده، اپیزود بعدی رو بر اساس اون انتخاب ها میبرن جلو؟ :/

بله
انتخاب های هر اپیزود در مرحله اول روی همون اپیزود و اپیزود های بعدی و در مرحله دوم روی کل سری و فصل های بعد اثر میذاره.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
این یارو کیه؟ داستانش چیه ؟ چرا انقد بدم میاد ازش ؟ :d

یکی از شخصیتهای فصل دومه..دست و پا چلفتی، اعصاب خرد کن،بی عرضه،لوس،زشت و غیره ...... !! :d

تمام صفات بالا رو به زیباترین شکل ؛‌TellTale Games تو بازی نشون میده بهتون...!! شاهکاریه در عرصه ی شخصیت پردازی:>

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
بالاخره بعد از مدتی وقت کردم قسمت آخر رو بازی کنم :d

طبق معمول شخصیت پردازی ها فوق العاده بود! انتخاب هلایی که تو این قسمت داشت خیلی خیلی سخت بود و سره بعضیاشون من واقعا نمیدونستم کدومو انتخاب کنم! 8-|

آقا اینجا فقط منم به شخصیت کنی علاقه دارم؟؟ :d
من همه کار کردم تا این شخصیت رو زنده نگر دارم آخر سر کلمنتاین و AJ و کنی باهم دیگه به ناکجا آباد رفتن!
اون صحنه ای هم که کلمنتاین از خواب بیدار شد به نظرم عالی بود! فکر کنم دل تمام کسایی که این بازی رو انجام دادن واسه لی تنگ شده بود! :|

در کل قسمت آخر حرف نداشت.:bighug:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بلاخره فرصت شد کل این سیزن رو بازی کنم .
به معنای واقعی کلمه باید بگم داستان بازی شاهکار بود ! نقاط احساسی خصوصا تو اپیزود آخر شدیدا زیاد بود !
خیلی دوست دارم سرنوشت مایک بانی و آروو رو بدونم ، و یک اشتباه که کردم پایان بازی میخواستم انتخاب کنم با کنی برم که متاسفانه دستم خورد و موندن تو ولینگتن رو انتخاب کردم :D
قطعا تو DLC به کریستا و سایر کسایی که غیبشون زد اشاره میشه !

مایک چرا انقدر شبیه لی بود :| همه چیش به جز دماغش شبیه لی بود :D اون صحنه که کلمنتاین تیر خورد من یه لحظه قلبم ریخت بازیو ریست کردم و یه انتخاب دیگه کردم ( کنی و جین رو صدا زدم ) دیدم بازم تیر خورد :|
بعد که برگشت تو فصل1 یکم هدس زدم گفتم ممکنه همه این قضایا خواب باشه که دیدم نه :D ولی کاش خواب بود همش :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر