The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
به جز یه صحنه (که همه میدونید کدوم صحنه:d) که جزو شیرین ترین لحظات بود و درواقع دو چهره ی متفاوت از کلمنتای رو در طول کمتر از 14-15 ماه نشون میداد

کدوم صحنه ؟ /:)

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
کدوم صحنه ؟ /:)
همون لحظه ای که کلمنتاین توی RV از خواب میپره و فکر میکنه همه اینا خواب بوده خیلی برای من فوقالعاده بود اون صحنه یه لحظه کف کردم گفتم من کیم اینجا کجاس Lee چی میخواد تو اون صحنه یه چهره ی بچگانه و به دور از خشونت رو در مقایسه با چهره ی حاظر کلمنتاین میشد به عینه دید:xبه شخصه خیلی دوست داشتم اگر همه اینا خواب بود (کلیشه ای میشد ولی با همین پایان هم کف و خون قاطی میکردم)=((

پ.ن: دوست دارم سیزن سوم رو با یه داستان جدید و کاراکترهای جدید شروع کنیم با این تفاوت که شریان های مرتبط با دو سیزن قبل رو هم داشته باشیم که به شیرین شدن داستان کمک زیادی میکنه به نظرم:bighug:

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
از لحاظ داستانی بله مربوط هستن . فصل 1 هم مثل فصل 2 شامل 5اپیزود میشه!
فصل 1 رو حتما بازیکن !

یعنی اگه بخوامم بخرم. هر 5 تا اپیزود تو فصل 1 هست ؟ یا جدا جدا باید خریداری یا دانلود کنم؟
الان فصل 2 هم هر 5 تا اپیزود باهاشه ؟

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
یعنی اگه بخوامم بخرم. هر 5 تا اپیزود تو فصل 1 هست ؟ یا جدا جدا باید خریداری یا دانلود کنم؟
الان فصل 2 هم هر 5 تا اپیزود باهاشه ؟

اره هست. میتونی دانلودم کنی ! الان که کامل شده هر دو فصل رو کامل میتونی بخری!

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
سلام دوستان
من فصل 1 رو تموم کردم .
save بازی تو myDock هست.
به این ادرس :
C:\Users\babak\Documents\Telltale Games
ss8hwrqfqk48lv17mzau.jpg

اون فولدر the walking dead قبلش اسمش the walking dead season 5 بود که تغییر دادم به گفته دوستان
ولی وارد بازی میشم save رو نمیشناسه !!!
همین فولدر هارو اینجا هم کپی کردم
C:\Users\babak\Saved Games\Telltale Games
بازم نشد.
کمک کنید !!!
همش میگه نمیشناسه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر