PlayStation Trine 2: Complete Story

درود

بازی Trine 2: Complete Story معرفی شد.
قبلاً چندتا خبر خونده بودم که در حد شایعه و قطعی نبود اما امروز بلاخره چند تا تصویر از بازی نشان دادند.
بازی انحصاری PlayStation 4 ـه و فضای بازی هم به این شکل معرفی شده:
Trine 2: Complete Story is a sidescrolling game of action, puzzles and platforming. You play as the Thief, the Wizard and the Knight, known as the Three Heroes, who make their way through dangers untold in a fantastical fairytale world. The game features an exciting adventure full of action, including physics-based puzzles using fire, water, gravity and magic; wicked goblins as the heroes adversaries; and a magical environment full of wonder
طبق گفته سازنده، بازی به صورت 3D با رزولوشن 1080p و با فریم ریت 60 اجرا میشه!
بازی دارای 20 مرحله است.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چقدر گیمپلی داره فک کنم پلات کردنش آسون باشه....

یادش بخیر رو PS3 تو 1 ساعت پلات شد :D حتی لازم نبود بازی رو تا آخر بری :)) 11تا تروفی Gold هم داشت :d
نه آقا این با اون نسخه PS3 به کل فرق داره :D اون رو من هم پلات کردم اما این خیلی خیلی سخت تر و طولانی تر هست. تروفی هاش هم زیاده. از این لینک می تونید کمک بگیرید برای پلات کردن.

Trine 2: Complete Story Trophy Guide - PSNProfiles.com

بعد Knack چی میاد....:D....مشکوک میزنی...تو سونی کار نمیکنی!!!;-)

My PSN Id: Abadan-Game
اگه Knack بیادش واقعا دمشون گرم داره بنظرم :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز داشتم بازیش رو امتحان میکردم ...
یه چیزی رو حتما امتحان کنید اگر 3D TV دارید !
چون 3D بازی در کل هم کیفیت خوبش هم اینکه خیلی زیبا در اومده و افکتها رو خیلی جالب استفاده کردن . واقعا توی 3D دیدنی هست.
خوده بازی هم از دست ندید.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
امروز داشتم بازیش رو امتحان میکردم ...
یه چیزی رو حتما امتحان کنید اگر 3D TV دارید !
چون 3D بازی در کل هم کیفیت خوبش هم اینکه خیلی زیبا در اومده و افکتها رو خیلی جالب استفاده کردن . واقعا توی 3D دیدنی هست.
خوده بازی هم از دست ندید.

جالبه من هروقت 3D بازی میکردمش سر درد میگرفتم، این مشکل رو با Prince of Persia Trilogy هم داشتم، اینا فکر میکنم مدل 3D شون با بازیهایی مثل U3 یا Arkham City خیلی متفاوته، اونا یه چیز بی نظیر بودن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما 3d بازی میکنید از صفحه بیرون هم میاد یا نه فقط داخله صفحه عمق پیدا میکنه
هم عمق داره ( که خیلی خوب از اب در اومده ) هم اینکه بیرون هم میاد یه سری از افکتها ! کلا خیلی خیلی خوب بود !

جالبه من هروقت 3D بازی میکردمش سر درد میگرفتم، این مشکل رو با Prince of Persia Trilogy هم داشتم، اینا فکر میکنم مدل 3D شون با بازیهایی مثل U3 یا Arkham City خیلی متفاوته، اونا یه چیز بی نظیر بودن.
توی Ps3 ?
اون 3d ها که همش افتضاح هست. افته فریم شدید و وضوح تصویر افتضاح
ps4 خوشبختانه میکشه روی 720p جفت تصویر رو رند کنه. برای همین خیلی خوب بود !

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بازی رو روی LED 3D Active تست کردم
میتونم بگم خارق العاده بود واقعا گرافیک و محیطش زیباست

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر