PlayStation Plus

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دون شک مهم‌ترین بازی ماه مارس که روی PS4 در دسترس خواهد بود، Bloodborne، ساخته تحسین‌شده استودیو فرام‌سافت‌ور است. با این حال بازی دوم این کنسول هم دست کمی از بلادبورن ندارد؛ چرا که سونی بازی Ratchet & Clank، ساخته استودیو اینسامنیاک‌گیمز را برای این منظور در نظر گرفته که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و مورد استقبال عالی گیمر‌ها نیز قرار گرفت:D
بلاد بورن باید برا بار سوم برم

• Like
Reactions: kimsungbabak

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ای بابا جفتش رو‌ دارم بلاد بورن رو که ۲۴۰ گرفتم.کاش با dlc هاش بدن لااقل. خوش به حال اونا که نزدن و ندارن این دو جواهر سونی رو

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
رایگانای این ماه

Bloodborne که خریدمش :((:((:((:((:((:((
Ratchet & Clank

این سه تا هم مشترک با

Mighty No. 9
Claire: Extended Cut
Bombing Busters
این بازی‌ها تا آخر مارس رایگان قابل دانلود هستند؟ من اگر پلاس 14روزه رایگان رو که خود سونی پیشنهاد داده فعال کنم باهاش این بازی رو بگیرم فقط همون 14 روز میتونم بازی کنم یا اینکه همیشه میمونه؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
این بازی‌ها تا آخر مارس رایگان قابل دانلود هستند؟ من اگر پلاس 14روزه رایگان رو که خود سونی پیشنهاد داده فعال کنم باهاش این بازی رو بگیرم فقط همون 14 روز میتونم بازی کنم یا اینکه همیشه میمونه؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
۱۴ روز بازی میکنی و اگر میخوای فعالش کنی باید کردیت کارت یا حساب پیپال داشته باشی

• Like
Reactions: Arsinn

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
یک سوال
من بلادبورن دیسک بازیم ریجن 2 بود، DLC ریجن 1 خریدم نشد بازیش کنم. الان اگه این نسخه پلاس را دانلود کنم میتونم DLC را بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر