PlayStation Plus

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان عزیز من با یکی پلاس اشتراکی گرفتیم و اکانت طرف زدم بعد شیر کردم ولی الان اون مهلت 6 ماهه که اکانت رو دی اکتیو میکنیم از سایت گذشته میخوام بدونم الان باید از اول دوباره مراحل رو برم یا اینکه فقط برم سایت دوباره دی اکتیو کنم حل میشه و خودکار مثل قبل میشه ؟:D

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
سلام دوستان جایی رو میشناسید ما این دیتا های بازی های پلاس رو که فیری می شن بخریم بریزیم تو کنسول دیگه نخواد این همه دانلود کنیم؟
چایی هست؟
اصلا همچین کاری ممکن هستش؟
اگر کسی جایی رو داخل تهران سراغ داره بی زحمت معرفی کنه...
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان جایی رو میشناسید ما این دیتا های بازی های پلاس رو که فیری می شن بخریم بریزیم تو کنسول دیگه نخواد این همه دانلود کنیم؟
چایی هست؟
اصلا همچین کاری ممکن هستش؟
اگر کسی جایی رو داخل تهران سراغ داره بی زحمت معرفی کنه...
ممنون
معمولا مغازه هایی که بازی میفروشن اینکارم میکنن ولی دیگه اکثریت خودشون دانلود میکنن با نت ایرانسل یا همراه اول خیلی راحت میشه بازیارو دانلود کرد اگه همراه اول دارید که یه بسته ارزون قیمت میتونید بخرید روش 3تا7 صبح رایگان داره بسته های جدا هم مخصوص شبانه هست که 2تا7 و 1تا11 هستن
اگرم ایرانسل و همراه اول خوب آنتن نمیدن سرویس دهندتون رو به شرکتایی که حجم بالا میدن تغییر بدید الان دو سه تا از سرویس دهنده ها رو سرویس 16مگ 1ترا حجم میدن دیده بان هم رو سرویسای کمتر از 16 حجم مناسبی میده مثلا 8مگش 500گیگ حجم داره 500گیگ دیگه هم شبانه داره باز

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
zzur_photo_2018-01-27_02-15-22_(copy).jpg

=P~=P~=P~=P~=P~=P~

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
نمیشه P-Pرو این ماه توی اروپا برای PS4ـم بدن؟ خدا لعنتشون کنه:-"
این بازی ها...هممم..تنها نکته مثبتش اینه میتونم دوتا تروفی CO OPـی که از فارکرای4 موند و پلات نشد رو بگیرم:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر