PlayStation Plus

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
البته این دوتا بازی که گفتی رو سونی Outlast رو همون زمان انتشار و فکر کنم ماه اول PS4 برای پلاس داد(شایدم ماه دوم-سوم بود! ولی هرچی بود Day1 بود) ، اون Sleeping Dogs هم چندسال پیش برای PS3 پلاس داده بود:-"
رفیق حرفم نه فن بازی هست نه چیز دیگه، چون هر دوتا کنسول و دارم... اصل حرفم این بود که باید واقعیت و دید و همه میدونیم مایکرو نسبت به سونی واسه مشترکین گلد واقعا احترام قائل میشه و کم نمیزاره، مخصوصا واسه بازیهای رایگان گلد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
رفیق حرفم نه فن بازی هست نه چیز دیگه، چون هر دوتا کنسول و دارم... اصل حرفم این بود که باید واقعیت و دید و همه میدونیم مایکرو نسبت به سونی واسه مشترکین گلد واقعا احترام قائل میشه و کم نمیزاره، مخصوصا واسه بازیهای رایگان گلد.
منم چیزی نگفتم! فقط گفتم این بازی هایی که مثال زدی رو سونی خیلی قبل تر برای پلاس داده! :D و خیلی دیگه از بازی هایی که ملت برای Gold نام میبرن هم همینطوره! :D

کاملا مشخصه چیزی نگفتی و بی طرف هستی;)
بازم ممنون...
ادعای بی طرفی ندارم:-" ،ولی خوب این واقعا جمله خبری بود:D

آخرین ویرایش:

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
منم چیزی نگفتم! فقط گفتم این بازی هایی که مثال زدی رو سونی خیلی قبل تر برای پلاس داده! :D و خیلی دیگه از بازی هایی که ملت برای Gold نام میبرن هم همینطوره! :D
کاملا مشخصه چیزی نگفتی و بی طرف هستی;)
بازم ممنون...

• Like
Reactions: Outer Heaven

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
شاید یک قرن و حتی بیشتر بگذره که مردم خصوصا ایران "سلیقه" را درک کنند. برای من که اکثر aaa ها را میخرم خبر خوبیه که بازی به قول بعضی ها ناشناخته مجانی شه. و اینکه 90% مشترکین همینطورند. حالا یکی سالی 1 بازی میخره و انتظار داره پلاس ماهی یک بازی فوق خفن فری کنه مشکل خودشه نه پلاس. والا ما که راضیم .پولمونم از سر راه نمیاد براش کار میکنبم! خیلی بهتر میشه به جای "اشغال" "فلان" "بیسار" پروندن تو تاپیک یا برید xbox بخرید که راضی باشید یا بلاخره درک کنید که همیشه همه چیز مطابق خواسته همه نیست! همون 2 ماهیم که aaa فری کرد و خوشحال شدید من سود نکردم چون 50% رو قبلا خریده بودم. خلاصه اینکه نظر شخصی اقایون. سعی کنید باهاش اشنا بشید. بازی های گلد هم برید لیست سالیانش رو ببینید کم بازی خاص و ناشناخته نداشته. که به نظر من بد نیست!
دلیل نمیشه شما یک بازی را نمیشناسی و درکش نمیکنی بشه اشغال. ادب که هیچ. ازتون انتظار نمیره. به سلیقه دیگران احترام بگذارید حداقل!

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
ملت سالی ۶۰$ پول میدن انتظار دارن هر ماه واسشون جدیدترین AAA رو مجانی بدن ، بازی هایی که راحت بدون دانلود میتونن برن ۱هفته ۱۰ روز کرایه کنن یا با سیستم تعویض ۲۰ ۳۰ تومن واسشون آب میخوره !!
حالا بماند که یه عده هم این وسط پلاس هکی استفاده میکنن !!
سونی این نسل سعی داشته تا بازی های خوب و ایندی که کمتر بهشون توجه میشه رو رایگان بده ، حتی خیلی از بازی ها از همون ابتدای انتشار پلاس شدن و خیلی هاشون فوق العاده سرگرم کننده بودن
به جای هرماه نق زدن تو این تاپیک‌میتونین خیلی راحت پلاس نخرین اگر فقط به امید بازی های مجانی پلاس تهیه میکنین !! اگر‌هم‌کلا علاقه دارین به نق زدن که خب موفق باشین

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا باید خوشحال باشیم که بازی های ایندی فیری میشن بازی های AAA را که هممون میخریم بازی میکنیم نهایت با ۲۰ ۳۰ تومن ضرر رد میکنیم میره.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
ملت سالی ۶۰$ پول میدن انتظار دارن هر ماه واسشون جدیدترین AAA رو مجانی بدن ، بازی هایی که راحت بدون دانلود میتونن برن ۱هفته ۱۰ روز کرایه کنن یا با سیستم تعویض ۲۰ ۳۰ تومن واسشون آب میخوره !!
حالا بماند که یه عده هم این وسط پلاس هکی استفاده میکنن !!
سونی این نسل سعی داشته تا بازی های خوب و ایندی که کمتر بهشون توجه میشه رو رایگان بده ، حتی خیلی از بازی ها از همون ابتدای انتشار پلاس شدن و خیلی هاشون فوق العاده سرگرم کننده بودن
به جای هرماه نق زدن تو این تاپیک‌میتونین خیلی راحت پلاس نخرین اگر فقط به امید بازی های مجانی پلاس تهیه میکنین !! اگر‌هم‌کلا علاقه دارین به نق زدن که خب موفق باشین

به اندازه کافی بازی مستقل خوب وجود داره که سونی دنبال مجانی کردن این بازی های دوزاری نباشه!
الان شما تعریفت از بازی مستقل و ایندی خوب چیه که این 2 تا بازی از نظر شما خوب هستن
واقعا بازی بهتری توی سبک اینها نداریم؟
Invisible, Inc و Stories: Path of Destinies

من به شخصه انتظار ندارم هر ماه بازی AAA سونی بده ولی میخوام هر بازی که مجانی میشه حداقل کیفیت مطلوبی داشته باشه

پلاس هم اگه واسه آنلاین بودن نیاز نباشه خیلی به خاطر این بازی های فوق العاده ای که سونی تو این چند ماه اخیر گذاشته نمیرن پلاس بخرن و سالی 60 دلار بریزن تو حلق سونی!

این دوستانی هم میگن برین Xbox بخرین هم بهتره اول وضعیت Xbox توی ایران رو ببینن و بعد این صحبت هارو بکنن

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
به اندازه کافی بازی مستقل خوب وجود داره که سونی دنبال مجانی کردن این بازی های دوزاری نباشه!
الان شما تعریفت از بازی مستقل و ایندی خوب چیه که این 2 تا بازی از نظر شما خوب هستن
واقعا بازی بهتری توی سبک اینها نداریم؟
Invisible, Inc و Stories: Path of Destinies

من به شخصه انتظار ندارم هر ماه بازی AAA سونی بده ولی میخوام هر بازی که مجانی میشه حداقل کیفیت مطلوبی داشته باشه

پلاس هم اگه واسه آنلاین بودن نیاز نباشه خیلی به خاطر این بازی های فوق العاده ای که سونی تو این چند ماه اخیر گذاشته نمیرن پلاس بخرن و سالی 60 دلار بریزن تو حلق سونی!

این دوستانی هم میگن برین Xbox بخرین هم بهتره اول وضعیت Xbox توی ایران رو ببینن و بعد این صحبت هارو بکنن
Stories: Path of Destinies عکس هاشو دیدی؟ نقد هاش چطور؟ من خیلی باهاش حال کردم.. خیلی.. 2 زاری هم نیستند.:D نظر شماست 8-|
---
قبل تجربه کردن چطور با این قاطعیت یک بازی را تخریب می کنید؟ چشم برزخی ایا؟ کلهم بیخیال:D اکشن ار پی جی به این خفنی با این ارت و استایل دیگه چی می خوایم؟ 60$ تقسیم به 12 میشه 5.. یعنی شما با 5 دلار صاحب اینا میشی.. اگر نمیپسندی یا 1 ساله نگرفتی یا هرچی دیگه مشکل و نظر خودت محسوب میشه دوست من.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من نمیدونم چرا وقتی یک عده میان از شرکتی که دارن ازش خدمات میگیرن وبهش پول پرداخت میکنن انتقاد میکن یک عده دیگه ناراحت میشن.

واقعیت اینه که الان پلاس به نسبت پولی که پرداخت میشه بدترین خدمات را بین تمام رقبا داره.حالا ماکروسافت باشه که با همین هزینه چهارتا بازی در اختیار کاربر میذاره هرماه (حالا اینش به کنار که همون دوتا بازی ONE هم در بدترین حالت با دوتا بازی Plus هم ردیفن و دوتا بازی 360 کاملا اضافی هست. یا Steam باشه که با 60 دلار میشه در طول سال و با یکم مدیرت زمان حداقل 10-15 تا بازی عالی دریافت کرد و آنلاین بازی کردن هم که رایگانه.حتی سرویس های تازه راه افتاده مثل EA Access هم به نسبت رقمی که دریافت میکنن خدمات بهتری ارائه میدن.

اساسا هرجا انتقاد یا همین به اصطلاح نق زدن ها نباشه پیشرفتی صورت نمیگیره.منکه به شخصه با این فرمول پول بگیر برای بازی آنلاین از پایه مخالفم (گرچه اینو ماکروسافت مد کرد).ولی خب الانی که مجبور به پرداخت 60 دلار سالانه هستیم حداقل بازی های بهتری دریافت کنیم.این حق قطعی مشتری هست.

فکر کنم اکثرا هم به خاطر آنلاین بازی کردن دارن این مبلغ را پرداخت میکنن.وگرنه با همین 60 دلار میشد توی همین PSN با مدیریت خوب در طول سال حداقل 5-6 تا بازی AAA (با کمی تاخیردر عرضه) یا 8-9 تا بازی ایندی خوب به انتخاب خرید. من خودم Batman Arkham Knight رو گرفتم 9 دلار.یا اصلا با همون اصل تعویض یا اجاره که خودتون گفتین میشد 6 تا بازی درجه یک تعویض یا اجاره کرد.

حداقل انتظاری که میشه داشت اینه که سونی بیاد هر ماه یک خدمات اضافی تر بده.مثلا دوتا بازی PS2.یا نمیدونم یکی دوتا تخفیف اساسی مخصوص پلاس (نه ده بیست درصد ها، بیشتر مثل استیم).....

البته این طرز تفکر متاسفانه از بطن جامعه ما نشات میگیره که از بچگی یاد نگرفتیم که همیشه حق با مشتری هست.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من نمیدونم چرا وقتی یک عده میان از شرکتی که دارن ازش خدمات میگیرن وبهش پول پرداخت میکنن انتقاد میکن یک عده دیگه ناراحت میشن.

واقعیت اینه که الان پلاس به نسبت پولی که پرداخت میشه بدترین خدمات را بین تمام رقبا داره.حالا ماکروسافت باشه که با همین هزینه چهارتا بازی در اختیار کاربر میذاره هرماه (حالا اینش به کنار که همون دوتا بازی ONE هم در بدترین حالت با دوتا بازی Plus هم ردیفن و دوتا بازی 360 کاملا اضافی هست. یا Steam باشه که با 60 دلار میشه در طول سال و با یکم مدیرت زمان حداقل 10-15 تا بازی عالی دریافت کرد و آنلاین بازی کردن هم که رایگانه.حتی سرویس های تازه راه افتاده مثل EA Access هم به نسبت رقمی که دریافت میکنن خدمات بهتری ارائه میدن.

اساسا هرجا انتقاد یا همین به اصطلاح نق زدن ها نباشه پیشرفتی صورت نمیگیره.منکه به شخصه با این فرمول پول بگیر برای بازی آنلاین از پایه مخالفم (گرچه اینو ماکروسافت مد کرد).ولی خب الانی که مجبور به پرداخت 60 دلار سالانه هستیم حداقل بازی های بهتری دریافت کنیم.این حق قطعی مشتری هست.

فکر کنم اکثرا هم به خاطر آنلاین بازی کردن دارن این مبلغ را پرداخت میکنن.وگرنه با همین 60 دلار میشد توی همین PSN با مدیریت خوب در طول سال حداقل 5-6 تا بازی AAA (با کمی تاخیردر عرضه) یا 8-9 تا بازی ایندی خوب به انتخاب خرید. من خودم Batman Arkham Knight رو گرفتم 9 دلار.یا اصلا با همون اصل تعویض یا اجاره که خودتون گفتین میشد 6 تا بازی درجه یک تعویض یا اجاره کرد.

حداقل انتظاری که میشه داشت اینه که سونی بیاد هر ماه یک خدمات اضافی تر بده.مثلا دوتا بازی PS2.یا نمیدونم یکی دوتا تخفیف اساسی مخصوص پلاس (نه ده بیست درصد ها، بیشتر مثل استیم).....

البته این طرز تفکر متاسفانه از بطن جامعه ما نشات میگیره که از بچگی یاد نگرفتیم که همیشه حق با مشتری هست.

کاملا باهات موافقم.
واقعا سونی حتی به خاطر رقابت حاظر نیست یکم به خودش تکون بده.
همه که پول ندارن مدام بازی aaa بخرن و در ضمن چرا سونی نباید aaa فری کنه من کلا هنوز به خاطر رها کردن ویتا به حال خودش نارحتم حالا سر این که دیگه......

• Like
Reactions: James Sunderland

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
هیچی.
حالا ما یاد نگرفتیم همیشه حق با مشتری هست. و نمیتونیم انتقاد دیگران را ببینیم. واقعا هنوز هم به این شکل بحث می کنید؟!! من 10 ساله مستقیم با مشتری در ارتباطم. کاملا هم میدونم همیشه حق با مشتریه. ولی مشتری حق نداره بی احترامی کنه.
شما یاد گرفتی "اشغال" رو انتقاد ببینی؟
نظر شخصی هم که کلا برات مفهوم نیست.
من راضیم اقا. خیلی ها راضیند. زشته به بازی مورد علاقشون یکی بگه اشغال!. ای کاش این رو یاد می گرفتیم!
سرویس پلاس از نظر خیلی ها عالیه. شما هم مرجع نیستی که نظرت بشه مرجع! منم نیستم. به همین دلیل نمیام بگم 100% خوبه. اگر دقت کنی بحث احترام گذاشتن به سلایق نه خوب و بد بودن پلاس. برای مثال اون 2 ماهی که برای بعضی ها خوب بود برای من خوب نبود چون دقیقا 40$ ضرر کردم. برو ببین اومدم بگم بد بود؟ نه. هنوزم نمیگم. چون فقظ برای من بد بود.

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
Stories: Path of Destinies عکس هاشو دیدی؟ نقد هاش چطور؟ من خیلی باهاش حال کردم.. خیلی.. 2 زاری هم نیستند.:D نظر شماست 8-|
---
قبل تجربه کردن چطور با این قاطعیت یک بازی را تخریب می کنید؟ چشم برزخی ایا؟ کلهم بیخیال:D اکشن ار پی جی به این خفنی با این ارت و استایل دیگه چی می خوایم؟ 60$ تقسیم به 12 میشه 5.. یعنی شما با 5 دلار صاحب اینا میشی.. اگر نمیپسندی یا 1 ساله نگرفتی یا هرچی دیگه مشکل و نظر خودت محسوب میشه دوست من.

دوست عزیز چرا عکس هاشو ببینم و خوب دانلود میکنم بازی رو!
پول که نمیخوام بدم و توفیق اجباریه دیگه(البته بهتره بگم تحمیل)
من بحثم اینه که اگه سونی قراره rpg مجانی بده بازی بهتر از این نبود!
حالا این ماه هیچی و ماه های قبل چی!
نمیشه که چند ماه پشت سر هم من با هیچ بازی حال نکنم و اشکال هم از من باشه!

بحث سلیقه که میشه باید سونی سلیقه همه طرفداراشو در نظر بگیره و اون موقع من میگم خب این ماه حال نکردم و سلیقه من نبود ولی وقتی این میشه برنامه هر ماه سونی و میره بازی های دوزاری که فروش هم ندارن میاره رو سرویس پلاس داستانش کامل فرق داره!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
هیچی.
حالا ما یاد نگرفتیم همیشه حق با مشتری هست. و نمیتونیم انتقاد دیگران را ببینیم. واقعا هنوز هم به این شکل بحث می کنید؟!! من 10 ساله مستقیم با مشتری در ارتباطم. کاملا هم میدونم همیشه حق با مشتریه. ولی مشتری حق نداره بی احترامی کنه.
شما یاد گرفتی "اشغال" رو انتقاد ببینی؟
نظر شخصی هم که کلا برات مفهوم نیست.
من راضیم اقا. خیلی ها راضیند. زشته به بازی مورد علاقشون یکی بگه اشغال!. ای کاش این رو یاد می گرفتیم!
سرویس پلاس از نظر خیلی ها عالیه. شما هم مرجع نیستی که نظرت بشه مرجع! منم نیستم. به همین دلیل نمیام بگم 100% خوبه. اگر دقت کنی بحث احترام گذاشتن به سلایق نه خوب و بد بودن پلاس. برای مثال اون 2 ماهی که برای بعضی ها خوب بود برای من خوب نبود چون دقیقا 40$ ضرر کردم. برو ببین اومدم بگم بد بود؟ نه. هنوزم نمیگم. چون فقظ برای من بد بود.

اولا من هرچه قدر نگاه میکنم بی احترامی نمیبینم به اون صورت.حالا نه این بازی ها و نه حتی سرویس پلاس جز دارایی های شما نیست که بابت اینکه یکی بهش بگه بد ناراحت بشی.:D

در ثانی این نارضایتی در سطح اینترنت هم دیده میشه.حداقل اگه یک سری به فروم هایی که گیمرها اونجا جمع هستن بزنین میبینین که تنها ناراضی ها اینجا جمع نشدن و به همون میزانی که راضی هست ناراضی هم هست (اگر بیشتر نباشه).

در مورد اینکه شما راضی هستی و نظر ما مرجع نیست هم دقیقا برعکسش برا شما صدق نمیکنه؟اگه قرار باشه فقط اونایی که راضی هستن ننظر بدن وناراضی ها کلا کامنت ندن حداقل تکلیف را روشن کنیم سردر تاپیک بزنیم صرفا جهت تمجید و تعریف.:D

من میگم شما لطف کن خدمات سایر سرویس هارو بدون هیچ گونه طرفداری در نظر بگیر اگه واقعا بازم حس میکنی PSN + بهتره که من دیگه حرفی ندارم چون نظراتمون با هم 180 درجه فرق داره.

من نمیگم کسی راضی نباشه یا باشه.من میگم یا به قول شما به نظرات هم احترام بذاریم و اینقدر به کسایی که انتقاد میکنن گیر ندیم یا هم اکه میخاییم متقاعدشون بکنیم که اشتباه میکنن با دلیل توضیح بدیم.

به همه جا سر زدیم و میزنیم. عزیزم اونجا ها هم هستند کسانی که فقط ایراد بگیرند. و هستند کسانی که نظر منطقی میدند. مشخصه. شخصیتشون مشخص تر. گیمر تگ هاشونم یک نگاه بندازید. شما کلا مدل حرف زدنت اینه:

خب مشخصا همچین شخصیتی "اشغال" خطاب کردن یک محتوا یا هر چیزی رو بد نیمدونه. شما دوست دارید ملت اینطوری باهاتون حرف بزنند تقصیر من نیست:D

من نیومدم بیام اینجا پست بدم که پلاس بهتره یا فلان یا بیسار. نه وقت دارم که این کار را بکنم نه علاقه نه حوصله. بخوام انرژی بزارم میرم بازی میکنم.
ولی وقتی ببینی ملت فقط دارند بی احترامی میکنند. خب صبرت تموم میشه و پست میدی.

نمیدونم واقعا درکش سخته؟ حتما باید به یک بازی بزرگ مثل gta/fallout و باقی گفته بشه "اشغال" تا از نظر شما ها ارزش ناراحت شدن داشته باشه؟ دوست عزیز. فرهنگ میگه "اشغال " گفتن به یک محتوا زشته. چون خیلی ها از اون محتوا لذت میبرند. بیخیال. من دیگه در این مورد بحثی ندارم. خلایق هر چه لایق.:D

جالبه دقیقا دونفر بی طرف بشینن کامنتهای من و شما رو بخونن قضاوت کنن کی از کلمات توهین آمیز داره استفاده میکنه.شما از اینی که یکی به بازی مورد علاقتون بگه بد ناراحت میشی ولی خودت به دیگران توهین میکنی.به هر حال من واکنشی بهش نشون ندادم پست قبلی ولی چون خودتون خواستین دقیقا جاهایی که داری به من توهین میکنی را با قرمز مشخص کردم.جالبه توی دوتا پست شخصیت من را قضاوت کردی،منو به عدم درک و فهم متهم کردی.تازه از توهین و شخصیت و اینجور چیزها حرف میزنی.

منم دیگه بحثی ندارم در این مورد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hrm and The Hound

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
اولا من هرچه قدر نگاه میکنم بی احترامی نمیبینم به اون صورت.حالا نه این بازی ها و نه حتی سرویس پلاس جز دارایی های شما نیست که بابت اینکه یکی بهش بگه بد ناراحت بشی.:D

در ثانی این نارضایتی در سطح اینترنت هم دیده میشه.حداقل اگه یک سری به فروم هایی که گیمرها اونجا جمع هستن بزنین میبینین که تنها ناراضی ها اینجا جمع نشدن و به همون میزانی که راضی هست ناراضی هم هست (اگر بیشتر نباشه).

در مورد اینکه شما راضی هستی و نظر ما مرجع نیست هم دقیقا برعکسش برا شما صدق نمیکنه؟اگه قرار باشه فقط اونایی که راضی هستن ننظر بدن وناراضی ها کلا کامنت ندن حداقل تکلیف را روشن کنیم سردر تاپیک بزنیم صرفا جهت تمجید و تعریف.:D

من میگم شما لطف کن خدمات سایر سرویس هارو بدون هیچ گونه طرفداری در نظر بگیر اگه واقعا بازم حس میکنی PSN + بهتره که من دیگه حرفی ندارم چون نظراتمون با هم 180 درجه فرق داره.

من نمیگم کسی راضی نباشه یا باشه.من میگم یا به قول شما به نظرات هم احترام بذاریم و اینقدر به کسایی که انتقاد میکنن گیر ندیم یا هم اکه میخاییم متقاعدشون بکنیم که اشتباه میکنن با دلیل توضیح بدیم.
به همه جا سر زدیم و میزنیم. عزیزم اونجا ها هم هستند کسانی که فقط ایراد بگیرند. و هستند کسانی که نظر منطقی میدند. مشخصه. شخصیتشون مشخص تر. گیمر تگ هاشونم یک نگاه بندازید ببینید. شما کلا مدل حرف زدنت اینه:

نه این بازی ها و نه حتی سرویس پلاس جز دارایی های شما نیست که بابت اینکه یکی بهش بگه بد ناراحت بشی

خب مشخصا همچین شخصیتی "اشغال" خطاب کردن یک محتوا یا هر چیزی رو بد نیمدونه. شما دوست دارید ملت اینطوری باهاتون حرف بزنند تقصیر من نیست:D

من نیومدم بیام اینجا پست بدم که پلاس بهتره یا فلان یا بیسار. نه وقت دارم که این کار را بکنم نه علاقه نه حوصله. بخوام انرژی بزارم میرم بازی میکنم.
ولی وقتی ببینی ملت فقط دارند بی احترامی میکنند. خب صبرت تموم میشه و پست میدی.

نمیدونم واقعا درکش سخته؟ حتما باید به یک بازی بزرگ مثل gta/fallout و باقی گفته بشه "اشغال" تا از نظر شما ها ارزش ناراحت شدن داشته باشه؟ دوست عزیز. فرهنگ میگه "اشغال " گفتن به یک محتوا زشته. چون خیلی ها از اون محتوا لذت میبرند. بیخیال. من دیگه در این مورد بحثی ندارم. خلایق هر چه لایق.:D
---
بار ها به صورت منطقی توضیح داده شده. که پلاس فقط برای بازی مجانی نیست و برای انلاین بازی کردن هم هست. نسل قبل به کنار. این موضوع برای کنسول ها عادی شده (متاسفانه) که بازی امکانات انلاین فری نباشه.
مورد بعدی اینکه خیلی ها. باور کنید. خیلی ها اکثر بازی هایی که دوستان علاقه دارند فری بشه را قبلا خریدند یا تجربه کردند.. به همون صورت هایی که خودتون فرمودید. تخفیف تعویض اجاره یا هرچی.. که من نوعی با خیال راحت تو تخفیف بازی بخرم. 75% بازار این شکلیه.

خب این ها میپسندند که بازی کمتر شناخته شده فری شه. چون با خیال راحت همچنان بازی میخرند. خصوصا بازار ps4 که شدیدا پر رونق. سونی هم 75% را ملاک قرار میده. به نظر من کار درستی میکنه. این بحث های کی بهتره هم ول کنید تو رو خدا. تا کی میخوایم همش دنبال چی بهتر چی نیست باشیم؟ گذشت. بهتر تو این دوره زمونه به صورت کیلویی محسوب نمیشه تو هر موضوعی! بریم تریلر tlou2 پشت هم ببینیم به جای اینکه "بهتر" را انتخاب کنیم:D واقعا ارزشش بیشتر:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tempest

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
جالبه دقیقا دونفر بی طرف بشینن کامنتهای من و شما رو بخونن قضاوت کنن کی از کلمات توهین آمیز داره استفاده میکنه.شما از اینی که یکی به بازی مورد علاقتون بگه بد ناراحت میشی ولی خودت به دیگران توهین میکنی.به هر حال من واکنشی بهش نشون ندادم پست قبلی ولی چون خودتون خواستین دقیقا جاهایی که داری به من توهین میکنی را با قرمز مشخص کردم.جالبه توی دوتا پست شخصیت من را قضاوت کردی،منو به عدم درک و فهم متهم کردی.تازه از توهین و شخصیت و اینجور چیزها حرف میزنی.

منم دیگه بحثی ندارم در این مورد.
عزیزم جمع کن. برو اینارو به کسی بگو که نشناستت:* خیلی بده که نمیتونی بحث کنی و الکی حرف های منو بی احترامی میدونی. هر جور راحتی فکر کن:D
بّرای اینکه سوئ تفاهم نشه.
شما میگی من بهت بی احترامی کردم؟ کجای دنیا این جمله
" شما شخصیتی هستی که یکی به یک محتوا بگه اشغال اون را بد نمیدونی"
توهینه؟ اگر واقعا جمله بندیم را درست نخوندی که من عذر میخوام ولی منظورم دقیقا همینی بود که الان برات نوشتم. واقعا تابلوئه که منظورم این بود!!!
و وقتی میگی اشغال بد نیست منم سارکزم میگم که "شما دوست داری یک باهات اینطوری حرف بزنه تقصیر من نیست".
واقعا اینا شد بی احترامی؟ خیلی بد و ضعیف بحث میکنی. باور کن. خودت میای تیکه میندازی. ادمو حساس میکنی. بعد جواب ادمم یک طوری نشون میدی که مثلا بهت بی احترامی شده؟
و اینکه گفتم واقع درکش سخته شده توهین؟؟؟؟؟ اونوقت اشغال گفتن به یک چیز توهین نیست؟ باشه:D شما خوبی. این نشه توهین یه وقت:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر