PlayStation Plus

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان
بازی tlou من ریجن ۲ هست و اکانت خودم ریجن ۱
راهی هست بتونم مولتی پلیر بازی کنم؟
دوست عزیز این سوالو بهتره تو تاپیک خودش بپرسی
ولی به هر حال، شما با همین اکانت هم میتونی بازی کنی مشکلی نداره
فقط اگر خواستی DLCهای مولتیشو بخری باید اکانت ریجن2 بسازی و با اون خرید کنی...

Sent from my Z2 using Tapatalk

• Like
Reactions: shahriyar_pc

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
دوستان امکانش هست یه سایت معتبر واسه خرید پلاس بهم معرفی کنید؟ (ترجیحا تو پ.خ)

از بازی سنتر خواستم بگیرم زده موجود نیست.
با سپاس.

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام دوستان عزیزی که بازیهای دیجیتالی میخرید لطفا یه توضیح مختصر بدید که آسانترین روش برای دانلود دیتای بازیها و سریعترین روش برای انتقال دیتای بازیها از PC به PS4
به چه صورتی امکانپذیره ؟ البته من نرم افزار PSX آشنا هستم ولی متاسفانه از سرعت انتقالش راضی نیستم !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان عزیزی که بازیهای دیجیتالی میخرید لطفا یه توضیح مختصر بدید که آسانترین روش برای دانلود دیتای بازیها و سریعترین روش برای انتقال دیتای بازیها از PC به PS4
به چه صورتی امکانپذیره ؟ البته من نرم افزار PSX آشنا هستم ولی متاسفانه از سرعت انتقالش راضی نیستم !

بهترین راه و ارزونترین راه برای دیتا بازیها استفاده از طرحهای نامحدود ایرانسل و همراه اول با اینترنت 4Gـه

برا انتقال سریع هم بهترین راه اینه که کابل رو از PS4 به لپتاپ وصل کنی، لپتاپ با وای فای به اینترنت متصل باشه، بعد کارت شبکه وای فای رو شیر کنی ، اینطوری بسته به نوع کارت شبکه و کابل از 20مگابایت تا 100 مگابایت در ثانیه میتونی انتقال بدی

آخرین ویرایش:

rezat007

کاربر سایت
Oct 1, 2014
19
نام
محمد رضا
سلام دوستان چند تا سوال داشتم.
یکی اینکه پلاس هکی احتمال بن شدن کنسول رو داره یا نه؟
دوم اینکه چجوری میتونم پلاس رایگان برای تست روی.کنسول بگیرم تا ببینم سرعت نتم تو انلاین چطوره؟
ممنون

• Like
Reactions: hosein123

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
سلام دوستان چند تا سوال داشتم.
یکی اینکه پلاس هکی احتمال بن شدن کنسول رو داره یا نه؟
دوم اینکه چجوری میتونم پلاس رایگان برای تست روی.کنسول بگیرم تا ببینم سرعت نتم تو انلاین چطوره؟
ممنون
سلام بله احتمال بن شدنت هست
برای پلاس رایگان هم یه اکانت بساز و برو توبازی یه صفحه میاره بالا میگه پلاس باید بخری بعد یه گزینه داره که دو روز رایگان میده اونو فعال کن :)

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
IGC Dec 2016
Invisible, Inc. (PS4)
Stories: Path of Destinies (PS4)
Hyper Void (PS4, PS3, PS Vita)
Tiny Troopers Joint Ops (PS4, PS3, PS Vita)
Color Guardians (PS4, PS Vita)
VVVVVV (PS Vita)
به به، چه عناوین شناخته شده ای!
یه سوال: قبل از اینکه پلی استیشن این بازی هارو برای کاربرهای پلاس مجانی کنیه، این بازی ها پولی بودن؟!!! یعنی کسی پول هم میداد به اینا؟ :|
همون ماه اولی که پلاس و گرون کرد دو سه تا بازی خوب و رایگان کرد الکی خوشحال شدیم دوباره برگشت به روال قدیمش
یه کم اکس باکس فروشش بکشه بالا شاید سونی به خودش اومد، این بازی ها شوخیش هم زشته! Invisible آخه؟ :|

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
یه سوال: قبل از اینکه پلی استیشن این بازی هارو برای کاربرهای پلاس مجانی کنیه، این بازی ها پولی بودن؟!!! یعنی کسی پول هم میداد به اینا؟ :|
همون ماه اولی که پلاس و گرون کرد دو سه تا بازی خوب و رایگان کرد الکی خوشحال شدیم دوباره برگشت به روال قدیمش
یه کم اکس باکس فروشش بکشه بالا شاید سونی به خودش اومد، این بازی ها شوخیش هم زشته! Invisible آخه؟ :|

صد در صد موافقم ادم وقتی بیشتر اذیت میشه که این اشغالارو با بازی های رایگان xbox توی دسامبر مقایسه میکنه همشون AAA..من واقعا نمیدونم اینارو خود سازنده هاشون بازی نمیکنن..به نظر من تو همه زمینه ها از مایکروسافت بهتر عمل میکنه فقط امیدوارم تو شبکه psn هم بهتر شه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

صد در صد موافقم ادم وقتی بیشتر اذیت میشه که این اشغالارو با بازی های رایگان xbox توی دسامبر مقایسه میکنه همشون AAA..من واقعا نمیدونم اینارو خود سازنده هاشون بازی نمیکنن..به نظر من تو همه زمینه ها از مایکروسافت بهتر عمل میکنه فقط امیدوارم تو شبکه psn هم بهتر شه
حالا شما بازی AAA می خواید بحثش جداس، ولی حداقل این Invisible inc یکی از بازی های خیلی خوب سال 2015 بود. کلا اینکه شما نمیشناسی یا خوشت نمیاد دلیل نمیشه که بازیش چرت باشه! کلا اگر هر سری یه بازی ایندی و یه بازی AAA بدن شاید بهتر باشه.

• Like
Reactions: hrm

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
این Stories که از روز اول معرفیش تو لیستم بود:D ، فقط چون چندتا بازی Indie داشتم منتظر بودم اونا رو تموم کنم و بعد برم سراغ خرید این...که اتفاقا تو همین یکی دو هفته اونا رو تموم کردم:D
تا باشه از این بازی ها:D

---
احساس میکنم باید یه تاپیک برا معرفیه بازی های Indie بزنیم:-"

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
سونی خوب داره فرو میکنه به گیمر جماعت...
بازیهای مشترکین گلد ایکس و ببین بازیهای سونی و نگا.
این ماه مایکرو Sleeping Dogs و
Outlast رایگان گذاشته...
حالا خوبه تازه 10$ هم اشتراک psn و گرون کردا اونوقت اینارو به خورد ملت میده.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
سونی خوب داره فرو میکنه به گیمر جماعت...
بازیهای مشترکین گلد ایکس و ببین بازیهای سونی و نگا.
این ماه مایکرو Sleeping Dogs و
Outlast رایگان گذاشته...
حالا خوبه تازه 10$ هم اشتراک psn و گرون کردا اونوقت اینارو به خورد ملت میده.
البته این دوتا بازی که گفتی رو سونی Outlast رو همون زمان انتشار و فکر کنم ماه اول PS4 برای پلاس داد(شایدم ماه دوم-سوم بود! ولی هرچی بود Day1 بود) ، اون Sleeping Dogs هم چندسال پیش برای PS3 پلاس داده بود:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر