PlayStation Plus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
بازی هایی که توی تخفیف خریدید براتون میمونند!
فقط بازی هایی که ماهانه مجانی دادن غیر فعال میشن(تا وقتی که دوباره پلاس بگیرید:-" )

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
یک سوال داشتم، بازی هایی که برای کاربران پلاس تخفیف خوردن رو بخرم بعد پلاسم تموم شه دیگه نمیتونم بازی رو اجرا کنم؟
بازی های مجانی برای کاربرهای پلاس که بعد از تموم شدن پلاس دیگه اجرا نمیشن، میخواستم ببینم اینایی که تخفیف خوردن هم همین حالت رو دارند یا بعد از تموم شدن پلاس باز هم میشه بازی کرد
بازی until down تو تخفیف های dead sale پنجاه درصد تخفیف خورده شده ۹.۹۹ دلار میخوام بخرم ولی پلاسم دو هفته دیگه تموم میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نه داداش میتونی بازی کنی، در واقع این تخفیفِ برای خرید بازی یک بار بازیو بخری دیگه همیشه میتونی بازیش کنی

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام به دوستان...در حال حاضر روشی هست بشه پلاس رایگان گرفت....چه 2 روزه و چه 14 روزه؟
اگر می شه....چه جوری.....ممنون می شم کسی می دونه مارم در جریان بزاره.....:)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام به دوستان...در حال حاضر روشی هست بشه پلاس رایگان گرفت....چه 2 روزه و چه 14 روزه؟
اگر می شه....چه جوری.....ممنون می شم کسی می دونه مارم در جریان بزاره.....:)
نمیشه . من یکساله تمدید کردم ده روز پیش .

• Like
Reactions: erfanimmortal

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
من قدیما پلاس داشتم :D چنتا بازی رایگان دانلود کرده بودم.پلاس تموم شد و قفل شدن...الان باز پلاس گرفتم رو اکانت دیگم و پرایمریش کردم ولی همچنان قفلن بازیا!!!

• Like
Reactions: erfanimmortal

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام دوستان
من قدیما پلاس داشتم :D چنتا بازی رایگان دانلود کرده بودم.پلاس تموم شد و قفل شدن...الان باز پلاس گرفتم رو اکانت دیگم و پرایمریش کردم ولی همچنان قفلن بازیا!!!

باید رو همون اکانت پلاس می گرفتید. شما الان لایسنس اون بازی های گذشته رو رو این اکانت جدید ندارید.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بیشتر بازی های Rock Star تخفیف خفن خوردن واسه پلاسی ها !!!
من که خودم سری قدیمی GTA رو خریدم و فقط مونده Red Dead Revolver و Max Payne
حیف که Red Dead Redemption رو نزاشته واسه PS4 :(

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان من میخوام پلاس 14 روزه رایگان اکانتم رو فعال کنم ! میشه یکی بگه چطوری میشه این کارو کرد ؟!

پلاس ارزون کجا میفروشن ؟! قیمت خیلی مناسب میخواما :p

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان من میخوام پلاس 14 روزه رایگان اکانتم رو فعال کنم ! میشه یکی بگه چطوری میشه این کارو کرد ؟!

پلاس ارزون کجا میفروشن ؟! قیمت خیلی مناسب میخواما :p
14 روزه که مستر کارت میخواد
یه راهش اینه بازی مالتی پلیر دار داشته باشی :D و هر دو روز اکانت جدید باز کنی پلاس هدیه شو بگیری.که حوصله میخاد یکم
یا میتونی با دوستت پلاس اشتراکی بگیری...
یا هکی بگیری که سالانه 10 تومنه ولی به هرحال هکیه!

• Like
Reactions: 4058423

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
هکی رو از کجا میشه گرفت ؟ جای معتبری هست ؟ اگه سونی بفهمه که هکیه چیکارم میکنه ؟! :)):D
اکثرمغازه دارا میفروشن.به تعداد بیشماری هم کانال تلگرام یافت میشه در این زمینه:Dاصولا باید دستگاهت بن بشه.ولی نهایتش اینه که اکانت پلاسی که گرفتی از کار میفته.بچه هایی که گرفتن تا حالا مشکلی نداشتن.به شخصه زیاد تایید نمیکنم هکیو تاحالام استفاده نکردم.:D

• Like

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
اکثرمغازه دارا میفروشن.به تعداد بیشماری هم کانال تلگرام یافت میشه در این زمینه:Dاصولا باید دستگاهت بن بشه.ولی نهایتش اینه که اکانت پلاسی که گرفتی از کار میفته.بچه هایی که گرفتن تا حالا مشکلی نداشتن.به شخصه زیاد تایید نمیکنم هکیو تاحالام استفاده نکردم.:D
ممنونم دوست خوبم .

یه راه دیگه پیدا کردم که گناه اکانت هکی هم گردنم نیفته ! یه اکانت امریکا ساختم امروز برای اینکه 14 روز رایگان بهم بده میگه باید اطلاعات محل سکونت و کریدیت کارتت رو ثبت کنی ! حالا چیکار کنم ؟! تو نت هم گشتم هرچی آدرس و شماره کارت و ... هست همه باطل شده و ارور میده

دوستان یه راهی بگید که من بتونم این پلاس 2 روزه یا 14 روزه رو فعال کنم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ممنونم دوست خوبم .

یه راه دیگه پیدا کردم که گناه اکانت هکی هم گردنم نیفته ! یه اکانت امریکا ساختم امروز برای اینکه 14 روز رایگان بهم بده میگه باید اطلاعات محل سکونت و کریدیت کارتت رو ثبت کنی ! حالا چیکار کنم ؟! تو نت هم گشتم هرچی آدرس و شماره کارت و ... هست همه باطل شده و ارور میده

دوستان یه راهی بگید که من بتونم این پلاس 2 روزه یا 14 روزه رو فعال کنم

خيلي وقته اين راه ديگه غيرقابل استفاده است دست كم براي ما ايراني ها
يه زماني بچه ها كلاً با همين روش پلاس رو استفاده مي كردن !

• Like

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
موفق شدم یه اکانت امریکا بسازم و 2 روز پلاس رایگان گرفتم

وارد بازی PES 2017 شدم و آنلاین 2 نفر رو بردم :)) ولی خدارو شکر که به خاطر این آنلاین بازی کردن فوتبال نرفتم پلاس بگیرم ! :D

سرعت نتم 4.7 هست ( به گفته خود سونی ! ) با این حال بازی رو با 20 فریم انگار اجرا میکرد ! :))

خیلی چشم درد گرفتم و از بازی اومدم بیرون حالم بد شد به خدا %-(

چی بود این آنلاین ! حداقل برای نت من خیلی زیاده آنلاین بازی کردن x_x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dooni

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر