اجرای بازیهای wii از طریق گیم پد

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
طبق اظهارات سایت game spot با آپدیت ورژن 4.0.0 میتوان بازیهای wii رو از طریق گیم پد اجرا کرد ولی دسته wii برای اجرا نیاز هست.
در واقع میشه بدون tv و از راه گیم پد بازیرو دید
اینم لینکش(ف@@ی@ل@ت@ره)
http://www.gamespot.com/news/latest-wii-u-update-allows-gamepad-display-of-original-wii-games-6415152

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
بازی وی اسپرت رو برای وی یوم دانلود کردم....وقتی می خوام اجرا کنم میگه باید کنترلر ویی داشته باشم....میخوام بدونم با یک کنترلر مشکلات حله دیگه؟؟؟برای شناسوندن کنترلر باید کار خاصی انجام بدم؟؟؟؟بر رو بازیهای دیگه هم کنترلر کار میده؟؟؟؟؟تنها بازی ویی که اجرا میشه فقط همین یک دونه است یا سایر بازیها هم اوکیه؟؟؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بازی وی اسپرت رو برای وی یوم دانلود کردم....وقتی می خوام اجرا کنم میگه باید کنترلر ویی داشته باشم....میخوام بدونم با یک کنترلر مشکلات حله دیگه؟؟؟برای شناسوندن کنترلر باید کار خاصی انجام بدم؟؟؟؟بر رو بازیهای دیگه هم کنترلر کار میده؟؟؟؟؟تنها بازی ویی که اجرا میشه فقط همین یک دونه است یا سایر بازیها هم اوکیه؟؟؟

تقریباً همه بازی های Wii و نرم افزار های Wii بر روی Wii U اجرا میشه؛
از Wiimote می تونید توی همه بازی ها (حتی بازی های Wii U) استفاده کنید؛ برای شناسوندن باید دسته رو با کنسول Sync کنید

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
تقریباً همه بازی های Wii و نرم افزار های Wii بر روی Wii U اجرا میشه؛
از Wiimote می تونید توی همه بازی ها (حتی بازی های Wii U) استفاده کنید؛ برای شناسوندن باید دسته رو با کنسول Sync کنید

بعد بازیها رو باید از ای شاپ دانلود کنم یا نسخه فیزیکی؟؟؟؟نسخه فیزیکی بازیهای ویی تو ایران گیر میاد اصلا؟؟؟؟تو ای شاپ همه بازیهای ویی هم هست مگه؟؟؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بعد بازیها رو باید از ای شاپ دانلود کنم یا نسخه فیزیکی؟؟؟؟نسخه فیزیکی بازیهای ویی تو ایران گیر میاد اصلا؟؟؟؟تو ای شاپ همه بازیهای ویی هم هست مگه؟؟؟
دوست عزیز بازی های ارجینال Wii توی ایران خیلی خیلی کم هست؛ از eshop هم بعضی از بازی ها رو می تونید بخرید که هزینه بر هست
البته راهکار بهتر هک کردن قسمت Wii کنسولتون هست که می تونید به راحتی بازی ها رو از کسی یا اینترنت بگیرید و توی هارد یا SD بریزید و بازی کنید؛ ضمن اینکه با هک قسمت Wii می تونید از امولاتور های مختلف مثلاً برای گیم کیوب، snes، سگا و غیره استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر