DEFJAM:ICON club fan

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بچه ها باتوجه به زيبايي اين بازي گفتيم يك تاپيك براي هوادارانش بزنم .
اين بازي فوق العاده شايد به نظر بعضي ها بعضي چرتي باشه ولي به نظر من عالي است و مخصوصا بكس رپ باز خيلي حال ميكنن.
من اين بازي رو دارم ولي چه طور ميشه قسمت داستاني بازي رو اورد؟

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
دقیقآ حرفتون درسته . کسانی که اهل رپ خارجی هستند(بیشتر)وکسانی که رپ فارس گوش میدن(کمتر) این بازی رو ستایش می کنند ! واقعآ فوق العادست ! از همون ورژن defJamFightForNy که Snoop dogg با نام crow سر دسته ی Gangsta های آمریکاست ! بقیشم نقدشو میذارم تو پست بعد ! دارم مینویسم . واقعآ نقدش خیلی طول میکشه !

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
فقط رپ خارجي رپ فارس خز شد.وقتي the gameيا redmanرو تو defjamبرميداري مبارزه كني اصلا ميري تو عالمه برزخ.:eek:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بچه ها باتوجه به زيبايي اين بازي گفتيم يك تاپيك براي هوادارانش بزنم .
اين بازي فوق العاده شايد به نظر بعضي ها بعضي چرتي باشه ولي به نظر من عالي است و مخصوصا بكس رپ باز خيلي حال ميكنن.
من اين بازي رو دارم ولي چه طور ميشه قسمت داستاني بازي رو اورد؟
میری روی build a label کاراکترترومی شازی بعد میره تو بخش داستانی.فقط تو ساخت کاراکترت دقت کن چون هر وقت خواستی نمیشه چهرشو تغییر داد فقط بر اساس خط داستانی بازی 1 بار و طی یک عمل جراحی فرصت داری رو قیافت تغییر ایجاد کنی.
به نظر من قشنگی این بازی اینه که قاعده و فن خیلی خاصی مثل تیکن نداره .همین طوری باید دکمه ها رو بزنی:biggrin1:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
گرافیک بازی فوق العاده بالائه.گاهی اوقات با فیلم آدم اشتباه میگیره ولی نمیدونم چرا آدماش انقدر ماستند؟؟؟جونشون بالا میاد یه دو تا ضربه میخوان بزنن.با یه لگد آرومم یارو 6 متر پرت میشه اونورتر.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
خوشحال شدم واقعا اینقدر بروبچ این بازی رو دوست دارن
من 3 بار این بازی رو تموم کردم چون خط داستانیش با اون گرافیکش خیلی محشره
و اینکه اون آهنگه akon رو گذاشتن فوقالعادس حتما حین مبارزه اونو بگذارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر