بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام امروز های وب کسی مشکل سرعت پایین و لگای شدید داره؟واسه من که ناجوره

سلام ، دو سه روزی هست که های وب سرعتش برای من هم پایین هست
خواستم زنگ بزنم پیگیری کنم ولی میدونم میفرستن دنبال نخود سیاه! یارو کارشناسه همیشه میگه برید از یه سایت داخلی دانلود کنید اونجا خوب باشه کافیه! دیگه به ما ربطی نداره! سرویس رو کامل دریافت میکنید
حالا هرچی بگی بابا توی شبکه های اجتماعی ، سایت های دیگه مشکل داره
اصلن انگار نه انگار

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: fosil

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
دقیقا منم یک هفتست دچار قطعی شدم
زنگ میزنم میخوان ریت رو بیارن پایین ولی من رضایت نمیدم
شما کدوم مرکزی؟

شاتل به شدت پهنای باند کم آورده و برای متناسب کردن اوضاع میخوان ریت ها رو کم کنن. حواس دوستانی که میخوان بیان شاتل باشه که اوضاش خرابه چون شلوغ شده
بنده شهرستان هستم

• Like
Reactions: sinart7

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
کمک فوری ؛ مشکل های وب با ps4 و عدم پاسخ گویی
سلام دوستان، به کمک فوری نیاز دارم
بنده قصد دانلود آپدیت و dlc جدید بازی اساسین کرید اوریجینز رو دارم اما از دیروز اینترنت بنده که های وب هست با ps4 مشکل پیدا کرده
دیروز که یه خرده دانلود میکرد اما بعد قطع میشد، امروز هم کلن دانلود نمی کنه
حتی برای اینکه مطمعن بشم مشکل از سمت شیلتر و این چیزها نیست یکبار هم با 3G امتحان کردم مشکلی نبود
امروز زنگ زدم های وب، کارشناس خیلی راحت گفت اصلن ما مشکل شما رو پیگیری نمی کنیم ! چون برای بازی هست!
دیگه نهایت لطفی که کرد یکسری تنظیمات گفت وارد کنید که بی فایده بود و درست نشد! آخرش هم هیچی به هیچی گفت اصلن به های وب ربط نداره! انگار نه انگار ، بهش هم گفتم خانوم من با اینترنت دیگه امتحان کردم، شیلتر نیست، مشکل از سمت های وبه، باز قبول نکرد
الآن من چیکار کنم بنظرتون ؟ های وب رو جمع کنم ؟
کس دیگه هم مشکل مشابه من داشته ؟

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
از وقتی اون یارو رئیس نمی دونم چیه بازی های رایانه ای خبر زرد فیلتر شدن سرور بازی های آنلاین رو به زور در وب سایت های بازی پخش کرد همه مشکل پیدا کردن! اسکل خیز برداشته برای وزیر شدن! حاجی یه بار جواب میده فیلتر کردن و بستن! باید روش جدید پیدا کنی!
پینگ من تا مرکز مخابراتی 50 میلی ثانیه طول میکشه جالبه 20 متر فاصله داریم با مرکز مخابراتی!

جواب کارشناسان ارشد آسیا تک به پیگیری های بنده می باشد! جک سال می باشد! حیف نمی باشد اسم کارشناس برای شما می باشد؟! به امید توفیق الهی می باشد! شرکت انتقال داده های آسیاتک می باشد!

با سلام و احترام

مشترک گرامی ping time شما مناسب می باشد . ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که با توجه به دستور TRACERT ارسالی اگر شما از دورازه بین الملل به بعد افزایش داشته باشید امکان بررسی و اصلاح توسط هیچ سرویس دهنده ای نمی باشد . ضمن اینکه با توجه به نوع بازی ای که انجام می دهد ping time تعیین کننده می باشد . بدیهی است بازی هایی که روی سرور اختصاصی باشند مانند EA Soprts ، ping time بالای 300 نیز روی آن هیچگونه تاثیری نخواهد داشت اما بازی هایی که روی host می باشد مانند وب سایت های بازی آنلاین ، ping time بالا روی آن تاثیر خواهد داشت و ایجاد مشکل می نماید . با توجه به نوع سرویس خریداری شده و اینکه آسیاتک سرویس game در لیست محصولات خود ندارد ،ping time شما بر اساس قرارداد منعقد شده فی مابین مناسب می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با 1544تماس حاصل فرمایید . پیشاپیش از حسن همکاری شما کمال تشکر را دارم

به امید توفیق الهی

شرکت انتقال داده های آسیاتک (سهامی خاص)

فاتحه مع صلوات

• Like
Reactions: IMANOKA

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
کمک فوری ؛ مشکل های وب با ps4 و عدم پاسخ گویی
سلام دوستان، به کمک فوری نیاز دارم
بنده قصد دانلود آپدیت و dlc جدید بازی اساسین کرید اوریجینز رو دارم اما از دیروز اینترنت بنده که های وب هست با ps4 مشکل پیدا کرده
دیروز که یه خرده دانلود میکرد اما بعد قطع میشد، امروز هم کلن دانلود نمی کنه
حتی برای اینکه مطمعن بشم مشکل از سمت شیلتر و این چیزها نیست یکبار هم با 3G امتحان کردم مشکلی نبود
امروز زنگ زدم های وب، کارشناس خیلی راحت گفت اصلن ما مشکل شما رو پیگیری نمی کنیم ! چون برای بازی هست!
دیگه نهایت لطفی که کرد یکسری تنظیمات گفت وارد کنید که بی فایده بود و درست نشد! آخرش هم هیچی به هیچی گفت اصلن به های وب ربط نداره! انگار نه انگار ، بهش هم گفتم خانوم من با اینترنت دیگه امتحان کردم، شیلتر نیست، مشکل از سمت های وبه، باز قبول نکرد
الآن من چیکار کنم بنظرتون ؟ های وب رو جمع کنم ؟
کس دیگه هم مشکل مشابه من داشته ؟

من های وب هستم و به زودی تخلیه میکنم! شرکت بی در و پیکر!!! کارشناس کجا بوده بابا چیزی بلد نیستن!! حاضرن تمام خونه و مخابرات منطقه رو ببرن زیرسوال ولی مشکل و از سمت خودشون ندونن و درستش کنن!
در نهایت اینترنت ایران وضع نابسمانی داره داشته و خواهد داشت! حتی بعد از اینکه وزیر گفت پینگ تایم بازی ها کاهش پیدا میکنه و رو به بهبودی میره بازم اوضاع همونه
مگه تمام گیمر ها باز دست به دست هم بدن مثل جریان UDP و بریم این مشکل و به شخصی که کاربلده و میتونه کار انجام بده برسونیم که متاسفانه این امکان وجود نداره چرا که گیمر های کنونی بیشتر آفلاین بازی میکنن و آنلاین و اصن نمیدونن چی هست :(

• Like
Reactions: Ps42014

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
من های وب هستم و به زودی تخلیه میکنم! شرکت بی در و پیکر!!! کارشناس کجا بوده بابا چیزی بلد نیستن!! حاضرن تمام خونه و مخابرات منطقه رو ببرن زیرسوال ولی مشکل و از سمت خودشون ندونن و درستش کنن!
در نهایت اینترنت ایران وضع نابسمانی داره داشته و خواهد داشت! حتی بعد از اینکه وزیر گفت پینگ تایم بازی ها کاهش پیدا میکنه و رو به بهبودی میره بازم اوضاع همونه
مگه تمام گیمر ها باز دست به دست هم بدن مثل جریان UDP و بریم این مشکل و به شخصی که کاربلده و میتونه کار انجام بده برسونیم که متاسفانه این امکان وجود نداره چرا که گیمر های کنونی بیشتر آفلاین بازی میکنن و آنلاین و اصن نمیدونن چی هست :(

همه ی شرکت ها همینه داداش، من قبلن پارس آنلاین داشتم اونا هم همین طور میفرستادن دنبال نخود سیاه
البته این مشکل بر میگرده به شیلتر شدن ، دوستان دیگه هم روی اینترنت های مختلف مشکل دارن
این روز ها یا شانسی کار میکنه psn یا فقط با پروکسی
فکر کنم به زودی کامل شیلتر بشه

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
دوستان من از پارس آنلاین سرویس میگیرم
الان من اینترنت 8 مگ با حجم ماهی 150 گیگ میگیرم ازشون و الان بسته ی 6 ماهه گرفتم که 900 گیگ اینترنت داره
حالا سوالم اینه ، این مصرف عادلانه رو ماه به ماه حساب میکنن یا که تا آخر قرارداد هست ؟ یعنی الان من 900 گیگ رو تموم کنم سرعتم کم میشه یا که هر ماه 150 گیگ و رد کنم سرعتم و کم میکنن؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام
از مخابرات مشهد سرویس دارم،از سرویس های حجمی سابق
از یک فروردین دقیقا ،اکثر تایم روز قطع وصلی مکرر داره...درحد 15 دقیقه،حدوود 15 دقیقه قطعه حدود 15 دقیقه دوباره وصل میشه الی آخر...فقط نیمه شب به بعد شرایط پایدار میشه...
چندین بار زنگ زدم 2020،با مودم دیگه امتحان کردم،با کانکشن بریج،اسپلیتر گذاشتم،مودم سر ورودی سیم تلفن وصل کردم همه ایکارا رو کردم ولی بازم نتیجه نداد!
میگن خطط نویز داره!ولی تو کانفیگ مودم تا اونجایی که من میدونم خطم بهترین شرایط رو داره
1.jpg

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دوستان من از پارس آنلاین سرویس میگیرم
الان من اینترنت 8 مگ با حجم ماهی 150 گیگ میگیرم ازشون و الان بسته ی 6 ماهه گرفتم که 900 گیگ اینترنت داره
حالا سوالم اینه ، این مصرف عادلانه رو ماه به ماه حساب میکنن یا که تا آخر قرارداد هست ؟ یعنی الان من 900 گیگ رو تموم کنم سرعتم کم میشه یا که هر ماه 150 گیگ و رد کنم سرعتم و کم میکنن؟
از پشتیبانیش بپرسی بهتره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام
از مخابرات مشهد سرویس دارم،از سرویس های حجمی سابق
از یک فروردین دقیقا ،اکثر تایم روز قطع وصلی مکرر داره...درحد 15 دقیقه،حدوود 15 دقیقه قطعه حدود 15 دقیقه دوباره وصل میشه الی آخر...فقط نیمه شب به بعد شرایط پایدار میشه...
چندین بار زنگ زدم 2020،با مودم دیگه امتحان کردم،با کانکشن بریج،اسپلیتر گذاشتم،مودم سر ورودی سیم تلفن وصل کردم همه ایکارا رو کردم ولی بازم نتیجه نداد!
میگن خطط نویز داره!ولی تو کانفیگ مودم تا اونجایی که من میدونم خطم بهترین شرایط رو داره
View attachment 85830

کیفت خط شما فوق العاده هست. 100% مشکل از جای دیگس.اون زمانی که قعطی ها شروع میشه یه نگاهی به کیفیت خط بنداز شاید اون لحضه خط مشکل دار شده باشه معمولا
شب ها کیفیت خط میاد پایین ولی با این چیزی که من میبینم شما نباید مشکلی داشتی باشی.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان من جدیدا با مخابرات یه مشکلی بهم زدم!

بهمن ماه من با 2020 تماس گرفتم، گفتم میخوام اینترنت نامحدود 512 ام رو به این طرح جدید ها تغییر بدم! دیگه بهم گفتند برو تو سایت TCT.IR بخش ECARE اونجا شماره تلفن با پسوورد مودم بزن، سرویس جدیدت رو انتخاب کن!
منم اینکارو کردم، از سایت که خرید میکنید، به شکل پیش پرداختیه باید اول مبلغ بدید! نت ام هم سرعتش تغییر کرد یک ماه 2 مگ داشتم برای اسفند به بعد هم 8 مگ گرفتم! از طریق سایت وقتی انتخاب میکنی طرحی که میخوای میگه پول واریز کن تا وصل بشه! وگرنه کار نمیکنه

حالا قبض اومده اون 512 هم اومده رو قبض! زنگ زدم میگم همچین جریانی نه 2020 زیر بار میره نه مرکز مخابرات منطقه و میگن که شما حتما از یه اینترنت دگیه استفاده میکنی وگرنه خط ات 512! حالا تو سایت تمام هزینه هایی که کردم اینا هست! دیگه امروز در نهایت گفتند شما باید میگفتی اون 512 قطع کنند رو خط ات اینو بدن! میشه مگه؟ :| دوتا سرویس رو یه خط بدن!؟؟؟ کسی راهی نداره اعتراضی چیزی بکنیم؟

حالا 45 تومان پولی نیست، ولی واقعا زورم میگیره که با یه ژستی به من میگن شما تو خونت داری از یه خط دیگه این سرعت میگیری :| انگار مثلا وسط یه دیتا سنترم با 6 تا خط تلفن!

• Like
Reactions: Ps42014

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
دوستان اینترنت مخابرات بعد از اینکه حجم اینترنت تموم بشه میره روی حالت نامحدود ؟! ... میشه تحملش کرد زمانی که نامحدود هست ؟ ...در شهرستان سیرجان به ما گفتن که شما بعد از اتمام حجم سرعت دانلودم یاد پایین و هر چی در اون حالت دانلود کنی میاد روی قبض تلفن و باید پول بدی !!! ... این چه نامحدودی هست آخه ؟

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
دوستان تو این مرکز مخابرات آشغال من (حکمت شعار / تهران) شرکت مخابرات به قولی استعمار کرده و یک ساله نمیگذاره هیچ شرکت دیگه ای ADSL ارائه بده. میخواستم از شما هایی که دستتون تو کاره بپرسم بهترین اینترنت wireless الان تو تهران سرویس بده چیه؟ سرعت بالا میخوام و اینکه بتونم دانلود زیاد بگذارم. (مثلا شب ها چند ساعت دانلود رایگان داشته باشه)

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر