بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اینترنت همه همین الان دچار مشکل شده ؟! ... از کشورم خسته شدم دیگه !
از ساعت 5 6 به بعد همه به فنا رفته هم اینترنت موبایلا هم ای دی اس الا ..زنگ بزنی با لحن طلبکارانه جوابتو میدن که دست ما نیست و این شر و ورا ..پشتیبانی پارس انلاین که بهم میگه فحش میخوای بدی دعوا داری برو به کسی که قطعش کرده یا سرعتو کم کرده بده
پول نت رو میگیرن بعد اینه کاراشون چند روزه کاملا واقعیت خودشونو داره نشون میدن
بهش میگم من از شما نت گرفتم الان برم به زیر ساخت بگم ؟ میگه مورد نداره خالی کن برو از زیر ساخت بگیر ..اینه منطق و نوع جواب دادنشون
یعنی حق طبیعی منو شمارو گرفتن اینم از نوع جواب دادنشون
خودشون با همین کاراشون بیشتر مردمو پر از کینه میکنن ..

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
از ساعت 5 6 به بعد همه به فنا رفته هم اینترنت موبایلا هم ای دی اس الا ..زنگ بزنی با لحن طلبکارانه جوابتو میدن که دست ما نیست و این شر و ورا ..پشتیبانی پارس انلاین که بهم میگه فحش میخوای بدی دعوا داری برو به کسی که قطعش کرده یا سرعتو کم کرده بده
بهش میگم من از شما نت گرفتم الان برم به زیر ساخت بگم ؟ میگه مورد نداره خالی کن برو از زیر ساخت بگیر ..اینه منطق و نوع جواب دادنشون
خب دستشون نیست دیگه
شرکت خصوصی مگه کرم داره اینترنتو خراب کنه
شما خودت بودی چی کار میکردی

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
دوستان سلام

بنده اینترنت مخابرات دارم که تا 4 روز تموم میشه و باید تمدید بکنیم. سرعتش خوبه و برا دانلود مشکلی ندارم ولی هزینه های جدید نسبت به سایر ISP ها بالاست و برای گیم بازی کردن هم خیلی نوسان کیفیت داره ...

الان برای گیم ISP نسبتا خوب چی داریم؟

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان سلام

بنده اینترنت مخابرات دارم که تا 4 روز تموم میشه و باید تمدید بکنیم. سرعتش خوبه و برا دانلود مشکلی ندارم ولی هزینه های جدید نسبت به سایر ISP ها بالاست و برای گیم بازی کردن هم خیلی نوسان کیفیت داره ...

های وب،شاتل،آسیاتک،پیشگامان،پارس آنلاین از نظر گیم خوبن،من خودم های وب دارم 130-140 هست پینگم

photo_2017_12_23_22_22_57.jpg

بسته به سرعتی ک میخواید خریداری کنید، isp ها مقایسه شدن
اگه میخواین در مورد شبانه رایگان و فشفشه و این چیزا و استفاده از اینترنت داخلی بگید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم
اینترنت داخلی هرچقدر مصرف کنی تقسیم بر 2 میشه،پیشگامان تقسیم بر 3 میکنه،های وب تقسیم بر 4 میکنه

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811

اون بنده خدایی که میگی اینطوری حرف میزنه روزی ۱۰۰۰۰۰ نفر بهش زنگ میزنن خوب یک مقدار فک کنید بعد زنگ بزنید فیلترینگ یا اختلال روی تلگرام و اینستا دست عرضه کننده نیست
البته چون بیشتر مردم از این دو نرم افزار استفاده میکنن تا قطع میشه فک میکنن نت قطع شده

• Like
Reactions: bdsafa and mahan.bs

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
دوستان سلام

اگه منطقه تون فیبر نیست تخلیه کن برو یک سرویس دیگه اگه نه فیبر یک ، یکماه بگیر ببین چجوری خوب یا نه

• Like
Reactions: bdsafa

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
های وب،شاتل،آسیاتک،پیشگامان،پارس آنلاین از نظر گیم خوبن،من خودم های وب دارم 130-140 هست پینگم

بسته به سرعتی ک میخواید خریداری کنید، isp ها مقایسه شدن
اگه میخواین در مورد شبانه رایگان و فشفشه و این چیزا و استفاده از اینترنت داخلی بگید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم
اینترنت داخلی هرچقدر مصرف کنی تقسیم بر 2 میشه،پیشگامان تقسیم بر 3 میکنه،های وب تقسیم بر 4 میکنه
نسبت به قیمتش ، میزان حجم معقول و کیفیت سرویس میخوام. از این نظر فن آوا خیلی خوبه ... ولی نمیدونم کیفیت سرویس هاش چطوره ... چون برای گیم هم زیاد استفاده میشه اینترنت من.
اگر کیفیت همشون نزدیک به هم باشه که همین فن آوا با حجم و قیمتی که داده خوبه بنظرم. مخابرات اکثر مواقع پینگ 150 میداد. بعضا 110 و بعضا 170 ...

اگه منطقه تون فیبر نیست تخلیه کن برو یک سرویس دیگه اگه نه فیبر یک ، یکماه بگیر ببین چجوری خوب یا نه
نه فعلا نمیدن متاسفانه.

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
نسبت به قیمتش ، میزان حجم معقول و کیفیت سرویس میخوام. از این نظر فن آوا خیلی خوبه ... ولی نمیدونم کیفیت سرویس هاش چطوره ... چون برای گیم هم زیاد استفاده میشه اینترنت من.
اگر کیفیت همشون نزدیک به هم باشه که همین فن آوا با حجم و قیمتی که داده خوبه بنظرم. مخابرات اکثر مواقع پینگ 150 میداد. بعضا 110 و بعضا 170 ...

نه فعلا نمیدن متاسفانه.
بچه ها تو تایپک های دیگه گفتن که سرعت فن آوا بهشون کمتر داده و پینگشون هم 250 هستش!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
:o:o:o:o واقعا؟ اینجور باشه که اصلا ارزش خرید نداره :-s:-s:-s
اصلا نمیتونن کمتر از سرعت خریداری شده بدن خیلی راحت میشه شکایت کرد
طرف مطمئنا یا جزو کسایی بوده که هنوز فکر میکنن خطا تا 16 بازن یا سرعت بالا گرفته خطش نمیکشیده
پینگ هم فکر نمیکنم انقدر بالا باشه
بهتره صبر کنید ببینید اینجا کسی داره اطلاعات درست بهتون بده یا نه
اگرم نمیخواید ریسک کنید شاتل گزینه خوبیه تا جایی که میدونم پینگ خوبی میده
حجمم که دیگه زیاد مسئله ای نیست من های وب 8مگ دارم 130 گیگ الان 10روز بیشتر از سرویس نمونده با اینکه 5گیگ مانستر هانتر دانلود کردم کلی فیلم و نرم افزار و آپدیت تقریبا حجیم هم دانلود کردم هنوز کلی ازش مونده

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
:o:o:o:o واقعا؟ اینجور باشه که اصلا ارزش خرید نداره :-s:-s:-s
سلام.
کمبود پهنای باند توی هر مرکز تا یه حدیش طبیعیه...
این فن آوا فقط مشتری جذب کرده و ول کرده به امان خدا...
یعنی کار از کمبود پهنا گذشته به نبود پهنای باند رسیده...
آخه با تک کانکشن 13 کیلوبایت چه میشه کرد؟ من رسما هیچی نمیتونم استریم کنم. ویدیو ها روی 144p هم لود نمیشن. تلگرام و اینستا برای لود کردن هر چیزی کلی زمان میبره. سایت ها لود شدنشون کلی طول میکشه. قابل تحمل نیست.
دیروز جمعه تا حدی قابل تحمل بود ولی امروز که تعطیل نیست و اول هفته س به معنی واقعی کلمه افتضاحه.

6922303289.png

gw7y_untitled.jpg

jw8_untitled1.jpg

اصفهان - مرکز شهید رجایی - سرویس 8 مگ.

آقا از هر جا میگیرید از فن آوا نگیرید. گول حجمشو نخورید. چون اصلا نمیتونید ترافکیشو مصرف کنید.

یعنی آسیاتک رو که به بی کیفیتی میشناسن خیلی بهتر از فن آوا هست برا من. پینگ از آسیاتک بد تره و من تو کانتر پینگم شده 180 که قبلا 140 بود. امروز هم که ماشالا رفته بالای 200

تو نقل قول چیزیه که دوستمون گفتن در مورد فن آوا با سند و مدرک
خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید
اینم لینک پیجی که گفتن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر