بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دقایقی پیش سید ایمان میری، مدیرعامل شرکت های وب، در اینستاگرام خود با اعلام خبری غیرمنتظره، خرید پارس آنلاین توسط شرکت متبوعش را اعلام کرد.

بر اساس توافق نامه ای که میان عبدالله فاتح (مدیرعامل پارس آنلاین) و ایمان میری امضا شده، سهام گروه شرکت های پارس آنلاین، به های وب فروخته شده و قرار است فرآیند ادغام تا پایان سال جاری به انجام رسد.

در بیانیه مشترک دو شرکت ابراز امیدواری شده با تجمیع فعالیت ها، شبکه و دارایی ها در قالب شرکت های وب، این اقدام به ارتقای بهره وری و توسعه روز افزون دسترسی به خدمات ارتباطی کشور شتاب بخشد.

ایمان میری، در توضیحات خود همچنین از وزیر ارتباطات نیز برای کمک به دستیابی به این توافق تشکر کرده است. در همین رابطه بیانیه دو شرکت اضافه می کند که:

«این اقدام به منظور تحقق بخشیدن به برنامه های اعلامی جناب آقای مهندسی آذری جهرمی مبنی بر شفاف سازی بازار و تشویق اپراتورهای غیر دولتی برای استفاده از ظرفیت های بازارهای مالی به ویژه از طریق حضور در بورس صورت گرفته است.»

جزییات بیشتر در رابطه با این توافق قرار است در آینده و در قالب یک کنفرانس خبری اعلام گردد.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دقایقی پیش سید ایمان میری، مدیرعامل شرکت های وب، در اینستاگرام خود با اعلام خبری غیرمنتظره، خرید پارس آنلاین توسط شرکت متبوعش را اعلام کرد.

بر اساس توافق نامه ای که میان عبدالله فاتح (مدیرعامل پارس آنلاین) و ایمان میری امضا شده، سهام گروه شرکت های پارس آنلاین، به های وب فروخته شده و قرار است فرآیند ادغام تا پایان سال جاری به انجام رسد.

در بیانیه مشترک دو شرکت ابراز امیدواری شده با تجمیع فعالیت ها، شبکه و دارایی ها در قالب شرکت های وب، این اقدام به ارتقای بهره وری و توسعه روز افزون دسترسی به خدمات ارتباطی کشور شتاب بخشد.

ایمان میری، در توضیحات خود همچنین از وزیر ارتباطات نیز برای کمک به دستیابی به این توافق تشکر کرده است. در همین رابطه بیانیه دو شرکت اضافه می کند که:

«این اقدام به منظور تحقق بخشیدن به برنامه های اعلامی جناب آقای مهندسی آذری جهرمی مبنی بر شفاف سازی بازار و تشویق اپراتورهای غیر دولتی برای استفاده از ظرفیت های بازارهای مالی به ویژه از طریق حضور در بورس صورت گرفته است.»

جزییات بیشتر در رابطه با این توافق قرار است در آینده و در قالب یک کنفرانس خبری اعلام گردد.

این خبرو خوندم مخم سوت کشید .. یعنی یه پارس انلاین خوب بود اونم به فاک دادن تمام
یعنی از این به بعد باید با سیاستای های وب نت گرفت.. یعنی لعنت به باعثو بانیش
یه سرویس گیم میداد این پارس انلاین بدون لگ دیلی قطعی ..پینگ ثابت اونم دیگه تمام ..
چه خبر مزخرفی بود اخر شبی

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
این خبرو خوندم مخم سوت کشید .. یعنی یه پارس انلاین خوب بود اونم به فاک دادن تمام
یعنی از این به بعد باید با سیاستای های وب نت گرفت.. یعنی لعنت به باعثو بانیش
یه سرویس گیم میداد این پارس انلاین بدون لگ دیلی قطعی ..پینگ ثابت اونم دیگه تمام ..
چه خبر مزخرفی بود اخر شبی
دقیقا منم اولین چیزی که ذهنم رفت طرفش سرویس گیم پارس آنلاین بود که بعد چندین سال منو از شر isp های وایرلس و کاهش پینگ و ... خلاص کرد . های وب هم که پینگش معروفه به بالا بودن و اینکه پشتیبانیش میگه پینگ تا 300 مشکلی نداره. های وب فقط به درد دانلودر ها میخوره البته حجم ارزون میده از اون ورم شنیدم کلی حجم دزدی میکنه .
امیدوارم یک سیاستی اتخاذ بشه که کابران پارس آنلاین با های وب اینترنتشون ادغام نشه .( فعلا معلوم نیست چه نقشه هایی دارند ... )

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دقیقا منم اولین چیزی که ذهنم رفت طرفش سرویس گیم پارس آنلاین بود که بعد چندین سال منو از شر isp های وایرلس و کاهش پینگ و ... خلاص کرد . های وب هم که پینگش معروفه به بالا بودن و اینکه پشتیبانیش میگه پینگ تا 300 مشکلی نداره. های وب فقط به درد دانلودر ها میخوره البته حجم ارزون میده از اون ورم شنیدم کلی حجم دزدی میکنه .
امیدوارم یک سیاستی اتخاذ بشه که کابران پارس آنلاین با های وب اینترنتشون ادغام نشه .( فعلا معلوم نیست چه نقشه هایی دارند ... )
اصلا چه کاریه این کارشون ..فقط پول این وسط نقش داشته..من نمیدونم این پارس انلاین سرویساش از کجا میاد اما اینو میدونم واقعا بهترین شرکتن..صبح ظهر شب همه ساعتا پینگ تایم ثابت و بهترین سرویس برای گیم..زنگ میزنی پشتیبانیش واقعا میفهمن گیم چیه و هی چرت نمیگن
من الان زنگ زدم هایوب میخواستم ببینم الان گیم ساپورت میکنن ؟ چون قبلا داشتم میبینم داره با من دعوا میکنه اصلا سرویسی به اسم گیم نداریم و پینگ 250 باشه برای شما عالیه..واقعا چه کاری بود
نه دیگه سیاستی درکار نیست..فقط فعلا تمدید نباید کرد که حتی یه روز از هایوب نت گرفتن مساوی هزار اعصاب خوردی و بدبختیه
شرکتی که کاربرای خودشو نمیتونی سرو سامون بده و همه مینالن از مشکل گ.. میخوره میاد یه شرکت به این خوبیو میخره تا اینم به فنا بده

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
دوستان باور کنید همینکه الان وضعیت پینگ ها بهتر از قبل شده همش به خاطر عزیزان گیمر هست و پا فشاریشون روی شرکت ها ! ... الان هم اگر هر گونه تغییر نا خوشایندی دیدین سریعا زنگ بزنید و شاگی بشین و حرف دل و حساب و خودتون رو بزنید و بدون تعارف بگید در صورتی که این وضع بمونه نقل مکان میکنیم به یک سرویس دهنده ی دیگه ! .... این حق طبیعی ما هست و اگر تغییری هم داده میشه باید در جهت بهتر شدن باشه نه بدتر شدن
شرکتی و سرویس دهنده ی اینترنت بدون مشترکینش هیچی نیست ! ... من خودم از سرویس گیرندگان قدیمی آسیاتک هستم و با هر تغییر ناخوشایندی سریعا خواستار جواب میشم و بی تعارف جویای حق و حقوقم از آسیاتک میشم و خدا رو شکر تا الان سعی کردن جوابگو باشن و نمونش همینکه گیگ باکس رو برداشته بودن و خیلی صاف و ساده بهشون گفتم بدون گیگ باکس عملا من دلیلی برای موندن و خدمات گرفتن از شما نمیبینم و اپر چند روز آینده وضع همین بود شخصا نقل مکان میکنم به یک سوریس دهنده ی دیگه و به بقیه ی دوستان هم پیشنهاد میکنم تا بر نگشتن گیگ باکس عملا سراغ آسیاتک نیان ! ... دقیقا بعدش سریعا باز گیگ باکس برگشت و یک رابطه ی دو طرفه هست ... اینترنت بهتر یعنی استفاده ی بیشتر توسط ما و راضی بودن ما یعنی سود شرکت خدمات دهنده !
یک مثال ساده بزنم که میطلبه اینجا بگم و اون اینه که در شهر ما هر زمان نیاز به این بود که فشار و مصرف برق رو کم بکنن سریعا برق پایین شهر رو قطع میکردن و هیچ وقت بالای شهر قطع نمیشد ! ... میدونین چرا ؟! ... چون وقتی برق پایین شهر قطع میشد کسی جیکش در نمیومد و حتی خوشحال هم میشدن و همه میریختن توی کوچه و آتیش روشن میکردن و گل میگفتن و گل میشنیدن ! ... ولی یکبار بالای شهر رو قطع کردن سریعا همه زنگ میزدن و دلیل قطعی برق رو جویا میشدن

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
160 که پینگ خوبی نیست . آسیاتک و پارس آنلاین . شاتل هم بد نیست .
اسیا تک چند جا خوندم بچه ها گفتن سرویس گیم میده
اما زنگ زدم بهشون گفتن نه سرویسی نمیدیم برای گیم فقط شاید بتونیم یه مقدار کمک کنیم پینگتون بهتر شه !!
ولی شنیدم پینگاشون خوبه
شما نمیدونی ساپورت میکنن گیمو یا نه ؟ تو طول 24 ساعت چجوریاس
مثل پارس انلاین یکسانه پینگ تایمش ؟
دیگه باید به فکر باشم عوض کنم ای اس پی رو ..چون تا چند ماه دیگه میوفته دسته های وب :|

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اسیا تک چند جا خوندم بچه ها گفتن سرویس گیم میده
اما زنگ زدم بهشون گفتن نه سرویسی نمیدیم برای گیم فقط شاید بتونیم یه مقدار کمک کنیم پینگتون بهتر شه !!
ولی شنیدم پینگاشون خوبه
شما نمیدونی ساپورت میکنن گیمو یا نه ؟ تو طول 24 ساعت چجوریاس
مثل پارس انلاین یکسانه پینگ تایمش ؟
دیگه باید به فکر باشم عوض کنم ای اس پی رو ..چون تا چند ماه دیگه میوفته دسته های وب :|
پارس آنلاین گفته تغییری نمیده توی سرویس هایی که میده و به قوت خودش باقیه.
آسیاتک هم مثل پارس پینگو میاره پایین تا حدود 100 . ولی احتمال بسیار زیاد آسیاتک هم به زودی توسط های وب خریداری میشه .

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پارس آنلاین گفته تغییری نمیده توی سرویس هایی که میده و به قوت خودش باقیه.
آسیاتک هم مثل پارس پینگو میاره پایین تا حدود 100 . ولی احتمال بسیار زیاد آسیاتک هم به زودی توسط های وب خریداری میشه .
کجا گفته داداش ؟ خدایی از دیشب دپرس شدم :)) چه وضعی واسه ما درست کردن با یه نت به این وضع میوفتیم..اینقدر شرکت خوب کمه این وضع پیش اومده
این خبرو کجا زدن که تغییری نمیدن ؟ اگه اینطور باشه عالیه

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
  • Like
Reactions: aslirezahddd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر