بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
این مال من :
http://uupload.ir/files/6g09_pingpubg.jpg
همونطور که میبینین شما با یکجاهایی پینگتون بهتره و منم با یک جاهای دیگه ! مثلا من پینگم با فرانکفورت واقعا خوبه و توی بیشتر بازی ها از طریق مسیر فرانکفورت بازی میکنم با استفاده از برنامه های پایین آوردن پینگ ... این پینگ هایی که مییبنین بدون هیچ برنامه ای هست و دقیقا مال خوده اینترنتم هست ... بیشتر ماها هم بازیهامون رو توی سرورهای اروپا بازی میکنیم و در کل مشابه هم هست اینترنتمون !
GLwriAI.jpg
عزیز پینگی که اون سایتشون میده و چیزی که هست زمین تا آسمون فرق می کنه
پینگا رو از طریق cmd گرفتم یه نگاه بنداز

Attachments

• pubg.jpg
    pubg.jpg
    121.8 KB · مشاهده: 31
  • pubg1.jpg
    pubg1.jpg
    108.2 KB · مشاهده: 31
  • pubg2.jpg
    pubg2.jpg
    100.4 KB · مشاهده: 29
  • Like
Reactions: jimrakotest

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
عزیز پینگی که اون سایتشون میده و چیزی که هست زمین تا آسمون فرق می کنه
پینگا رو از طریق cmd گرفتم یه نگاه بنداز
برو توی تنظیمات مودمت و برو به بخش status و از اونجا یه اسکرین بگیر و بهم بده تا ببینم دی ان اس هات چیه !

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
دوستان اینو دیدین؟:o:o:o ظاهرا میخوان همون تعرفه های نامحدود شدیدا محدود رو قالب ملت بکنن دوباره!!!! =((x-(x-(آخه یکی نیست به اینا بگه 10 گیگ فقط یه آپدیت بازی میشه فقط x-(سایت های داخلی رو اصلا کسی هست استفاده بکنه؟؟؟x-(

0z0y_photo_2017-09-22_13-11-04.jpg

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
چرا مگه؟دوستم که میگفت خوبه حداقل بازی ها رو نامحدود میکرد
همه بازیها رو نامحدود نمیکرد، فقط از یه تعداد محدودی بازی پشتیبانی میکرد که اونا هم اکثرا قدیمی و تاریخ مصرف گذشته بودن و اکثرشون پلیر نداشتن، خنده دار بود لیست بازیهاشون اصن. علاوه بر این همون بازیهایی رو هم که پشتیبانی میکرد باگ داشت و گاهی ترافیکشون رو محاسبه میکرد. قیمتش هم بالا بود

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دوستان با تحقیقاتی که بنده انجام دادم بهترین اینترنت رو داره برای گیم پیشگامان میده
بدون شک برید پیشگامان بگیرید

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان با تحقیقاتی که بنده انجام دادم بهترین اینترنت رو داره برای گیم پیشگامان میده
تهرانی ؟
نامحدوداش بدرد بخور هست ؟ حجمی بدردم نمیخوره ؟
از هرکس پرسیدم گفته طرفش نرو که !
رفیقمم گرفت کیفیتش جالب نبود رفت های وب گرفت ؟
تبلیغ ک نمیکنی ؟ xD

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
خب اینم نظری هست و اتفاقا همین که تجربیات خودتون رو میگید عالیه !منم در همین زمینه نظری دارم و اون اینه که تقریبا بیشتر خدمات دهنده های اینترنت با فعال کردن سرویس گیمشون در حد معقولی اینترنتشون برای بازی خوب میشه و بحث اینه که شما با هر بار خاموش و روشن کردن مودم از یک مسیر جدید اینترنتی استفاده میکنین که هر کدوم پینگ متفاوتی داره ... یعنی مثلا اگر پینگتون خوب نیست مودم رو خاموش و روش کنید و باز تست بزنید ... اگر باز خوب نبود همین کار رو تکرار کنید تا جایی که خوب بشه ! ... اگر در هر صورت دیدین خوب نمیشه و پینگتون کلا بد هست حتی با اینکه سرویس گیم رو گفتین براتون فعال بکنن یک راه دیگه اینه که از سرویس های ایرانی پایین آوردن پینگ استفاده بکنید که من تست زدم و واقعا عالی بودن ... نمونش godping ! پینگ من هر موقع کلا وقتی خوب نیست و شرکت زیر ساخت از مسیری بد من رو ارتباط میده به سرورهای گیم من همون موقع سریعا سرویس پایین آوردن پینگ رو (godping)فعال میکنم و به بهترین سرورش وصل میشم و یک پینگ خوب و ثابت بدون تغییر بهم میده ! ... من که راضی هستم و توی مثلا بازی اورواچ با پینگ 105 بازی میکنم و همینطور بازی های دیگه ... حتی اگر بازی ای که انجام میدین مال سرورهایی آسیایی باشه و چون ما معمولا نسبت به آسیا پینگ بدی داریم باز استفاده از بعضی از سرورهای godping پینگ من رو توی سرورهای آسیا از 450 به 250 میرسونه که خودش یعنی عالی !

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
تهرانی ؟
نامحدوداش بدرد بخور هست ؟ حجمی بدردم نمیخوره ؟
از هرکس پرسیدم گفته طرفش نرو که !
رفیقمم گرفت کیفیتش جالب نبود رفت های وب گرفت ؟
تبلیغ ک نمیکنی ؟ xD
والا نامحدودیش و استفاده نکردم
ترافیکش از شاتل ارزونتره
والا از نظر کیفیت از شرکتهای که تا حالا اینترنت داشتم این بهتره البته مثل اینکه قبلا از نظر زیرساخت مشکل داشت که اونو حل کرده و الان مشکل کاملا حل شده و خدا وکیلی من که بتل بازم دارم حال می کنم
بازی بدون لگ و پکت لاست
من که ذی حساب نیستم که بخوام تبلیغشونو بکنم
دوست دارم شما هم از اینترنت درست درمون لذت ببرید

• Like
Reactions: mortal10

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
والا نامحدودیش و استفاده نکردم
ترافیکش از شاتل ارزونتره
والا از نظر کیفیت از شرکتهای که تا حالا اینترنت داشتم این بهتره البته مثل اینکه قبلا از نظر زیرساخت مشکل داشت که اونو حل کرده و الان مشکل کاملا حل شده و خدا وکیلی من که بتل بازم دارم حال می کنم
بازی بدون لگ و پکت لاست
من که ذی حساب نیستم که بخوام تبلیغشونو بکنم
دوست دارم شما هم از اینترنت درست درمون لذت ببرید
یه تست پینگ از 4.2.2.4 8.8.8.8 میذاری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر