بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اومدم اینجا بپرسم کدوم شرکت اینترنتش شبانه رایگان داره صفحه های قبلو خوندم انگار همشون حذف کردن :|
از مخابرات دارم این ماه مصرفو بشکل عجیبی بیشتر میزنه توی ریز مصرف قبلن اینترنت داخلی و خارجی نداشت الان جدا کرده 2 دقیقه استفاده کنی کلی حجم میخوره! قبلن روزی حدود 400 مگ مصرف میشد 2 روز اخیر شاید 2 ساعت در روز مودمو روشن کرده باشم 3 گیگ رفت :| شبانه هم سرعت میارن زیر 1 مگ
اگه جایی اینترنت با دانلود شبانه داره لطفا معرفی کنید
ترامپ بیا مارو بوخور :/ 8-|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سرعت اینترنت مخابرات اینجا بالا رفته
قبلا data rate تو مودم نوشته بود 8000 الان شده 16000 نمیدونم چرا
حتی یه جای دیگه اشتراک 4 مگ داشتم اون رو هم کردن 16 مگ

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
اینترنت مخابرات بشدت تعطیل شده، بسته های نامحدود شبانه همراه اول هم رسما نابود شدن و هر 1 ساعت 1 ساعت ریست میشن(قطع میشن)
الان برای دانلود هامون(مخصوصا آپدیتها و دیتای بازیهای PS4) موندم چیکار کنم :(
خدا لعنتشون کنه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اینترنت اینجا چقدر غیرمنتظره خوب شد :|
cox0_capture.png

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
من آسیاتک چهار روزه گرفتم شبانه داره و خیلی دانلود کردم سرعت هم 14 مگابیت البته پول 16 مگابیت رو گرفتند .من قبل این نامحدود داشتم از شاتل که دوزار نمی ارزید .
امروز حواسم نشد دانلود PS4 رو متوقف کنم 8 گیگ روزانه ام پرید پس از ساعت 8
یکی از دوستان td-lte ایرانسل داره سرعتش 8 مگابایت یعنی 64 مگابیت در ثانیه است ماه بعد این رو میگیرم خیلی بهتره . البته اگر محلتون بکشه وگرنه همین آسیاتک رو بگیرید
شما هر گیگ رو چند می‌خرید ؟ تو سایت آسیاتک 10 گیگ را 21 هزار تومان میگیرند مگر قیمت ها رو نیاورده بودند پایین
hdgo_قیمت_هر_گیگ_آسیاتک.jpg

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
من آسیاتک چهار روزه گرفتم شبانه داره و خیلی دانلود کردم سرعت هم 14 مگابیت البته پول 16 مگابیت رو گرفتند .من قبل این نامحدود داشتم از شاتل که دوزار نمی ارزید .
امروز حواسم نشد دانلود PS4 رو متوقف کنم 8 گیگ روزانه ام پرید پس از ساعت 8
یکی از دوستان td-lte ایرانسل داره سرعتش 8 مگابایت یعنی 64 مگابیت در ثانیه است ماه بعد این رو میگیرم خیلی بهتره . البته اگر محلتون بکشه وگرنه همین آسیاتک رو بگیرید
شما هر گیگ رو چند می‌خرید ؟ تو سایت آسیاتک 10 گیگ را 21 هزار تومان میگیرند مگر قیمت ها رو نیاورده بودند پایین
hdgo_قیمت_هر_گیگ_آسیاتک.jpg
اسیاتک شبانه رو برداشته بود که شما چقدر دانلود کردی؟ تو سایتشون زده شبانه ۱۰ گیگ داخلی ۵ گیگ خارجی

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان کمک کنید.
سلام.من وقتی صفحه بازیسنتر رو باز میکنم لاگ اوت هستم و یهو خود به خود صفحه وردپرس میاد با نام کاربریم و پسورد میخواد میزنم میگه اشتباهه و وارد نمیشه.ولی از صفحات سیو مونده روی فایرفاکس که نبستمشون مثل الان وقتی میزنم میبینم لوگ این هستم .هک شده یا ....؟

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستاان
من ساکن اردبیلم
شاتل داشتم پینگم حدود 150 بود
میخام پارس انلاین بگیرم،جشنواره گذاشته به صرفس :D
اینطرفا کسی پارس انلاین استفاده کرده؟
کلا برا گیم خوبه؟سرویس گیم داره مث شاتل؟

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
آقا الان مثلا رو سیم کارت دوتا بسته ساعتی شبانه ایرانسل بگیری سر هم می کنه؟؟ یا نه؟؟

بعد این طرحای ساعتی روی td-lte هم هست دیگه؟؟

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
دوستان من مخابرات دارم و تا حالا از فوتون نشده استفاده کنم و الانم یک ساله با حجم باقی مونده 100 گیگ تقریبا دارم...
چطوریه ؟؟میتونم فوتون استفاده کنم ؟ترافیک رزوم خالیه!
(زنگ زدم به پشتیبانی ,گفتش با نوشته رباط تلگرامی متناقض بود و جواب درستی از دوتاشون بدست نمیاوردم!!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر