داستان فاینال فانتزی 10 تقدیم به همه دوستانم

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
مهدی جان میشه یه کم بیشتر راهنمایی کنی . من وقتی سوار سفینه میشم و با Cid صحبت میکنم در نقشه Baaj Temple وجود نداره:((

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
مهدی جان میشه یه کم بیشتر راهنمایی کنی . من وقتی سوار سفینه میشم و با Cid صحبت میکنم در نقشه Baaj Temple وجود نداره:((
درسته چون baaj temple از جاهای مخفیه.برای رسیدن به انجا وقتی با cid صحبت کردی در نقشه گزینه cordinate را بزن و مختصات زیر را وارد کن تا انجا را پیدا کنی

x=11-16و y=57-63
حالا برو با هیولای تاریکی Anima حال کن
Final-Fantasy-X.jpg

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
خیلی توپ بود دمت گم اسم آهنگ ها رو گذاشتی منم لینک دانلود دمو های فاینال فانتزی ها روبعدا می زارم

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
در جواب آقای مهدی بله می شه می خواهی برایت داستان بازی فاینال فانتسی15 که برای ps3 ساخته شده بنویسم اگر می خواهی هم برایت نینجا گایدن و تایم شیفت و استالکر و غیره... بنویسم

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
آقا مهدی فکرنکن من کسی که تو عمرم یک بار هم بازی نکردم من کسی بودم که درسمو از کلاس پنجم ابتدایی ول کردم و چسبیدم به کنسول و پی سی تمام تمام کنسول های سونی را بازی کردم
xbox
xbox360
ps1&2&3
wii
ds
pc
وعیره...
من با دستگاه بازی می خوابیدم بادستگاه بازی از خواب بیدار میشدم
من سر زیاد بازی کردن باپی سی به بیماری بی خوابی مبتلا هستم
حالا حق دارم این جور نظر بدم یا نه اگر نه ی روز هم دیگر ملاقات کنیم

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آقا مهدی فکرنکن من کسی که تو عمرم یک بار هم بازی نکردم من کسی بودم که درسمو از کلاس پنجم ابتدایی ول کردم و چسبیدم به کنسول و پی سی تمام تمام کنسول های سونی را بازی کردم
xbox
xbox360
ps1&2&3
wii
ds
pc
وعیره...
من با دستگاه بازی می خوابیدم بادستگاه بازی از خواب بیدار میشدم
من سر زیاد بازی کردن باپی سی به بیماری بی خوابی مبتلا هستم

کار خوبی نکردی

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
در جواب آقای مهدی بله می شه می خواهی برایت داستان بازی فاینال فانتسی15 که برای ps3 ساخته شده بنویسم اگر می خواهی هم برایت نینجا گایدن و تایم شیفت و استالکر و غیره... بنویسم
فاينال 15 كي اومد و ما نفهميديم؟ هنوز 13شم نيومده چه برسه به 15 !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
واقعا" از جناب Gene که پست به این زیبایی و کاملی رو زدند تشکر میکنم.تقریبا" جای چنین تاپیکهایی برای شرح داستان Franchise Games خالیست.فکر کنم این تاپیک در نوع خود اولین باشد که اتفاقا" شروع فوق العاده ای هم داشت.از کاربران تقاضا می کنم وارد بحث های حاشیه ای نشوند.از مطلب پیداست که اصلا" سرهم بندی شده نیست بلکه دید بسیار عمیق دوستم Gene رو نسبت به ساختار FF X می رساند.فقط از لحاظ فونت با قالب سایت سازگار نیست که بزودی توسط مدیران به فونت پایه تبدیل می شود.

پستهای اضافی هم پاک می شود.سعی کنید پستهاتون فقط در مورد FF X باشد.

این را هم اضافه کنم که خودم چند سال پیش داشتم دموی پایانی این بازی را در GameTrailers.Com می دیدم.کامنت های جالبی در مورد این ویدئو که اتفاقا" توسط یکی از یوزرها آپلود شده بود خواندم.جالب ترین اونها این بود که اظهار خوشحالی می کرد که این پایان رو دیده چون پایان برای اون بصورت دیگری بوده است.البته پایانی که جناب Gene گفتند به Ending in Water معروف است و پایان خوب داستان است.

S0LID_SNAKE

کاربر سایت
Oct 5, 2007
48
درسته چون baaj temple از جاهای مخفیه.برای رسیدن به انجا وقتی با cid صحبت کردی در نقشه گزینه cordinate را بزن و مختصات زیر را وارد کن تا انجا را پیدا کنی

x=11-16و y=57-63
حالا برو با هیولای تاریکی Anima حال کن
Final-Fantasy-X.jpg
ایا جاهای دیگری هم در نقشه هست که مخفی باشه . هر کی بلده کمک کنه:confused:

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
در جواب آقای سپهر آر بله برو به آدرس زیر دانلودش کن (البته تریلرش) خود بازیشو نمی شه چون بلوریدی درایو ندارم که روی اینترنت آپلودش کنم 800000تومان پولش
لینک دانلود:
http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_finalfantasyversus13_teaser.wmv
برایتون یک فایل زیپ شده دیگه می زارم تریلر های فاینال فانتزی را دانلود کنی (البته بعدا می زارم)

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
ایا جاهای دیگری هم در نقشه هست که مخفی باشه . هر کی بلده کمک کنه:confused:

سلام

به سایت زیر یه سری بزن . یکی از بزرگترین مراجع در مورد بازیهای فاینال فانتزیه ، اونجا هرچی بخوای پیدا میکنی از انواع چیتها تا راهنما و فایلهای دانلودی :

http://www.ffinsider.net/final-fantasy-10/

این مطلب پایین هم به نقل از همین ساینه :

Password #1: GODHAND
Input this in all capital letters to reach the ravine below Mushroom Rock Road, and Rikku's legendary weapon is in a treasure chest at the top of the area.

Password #2: VICTORIOUS
This password opens a secret location in the Besaid ruins. Climb up the tree branch to obtain Rikku's Victorious armor.

Password #3: MURASAME
This password opens another secret location at the Besaid ruins. Cross the platform to find Auron's Murasame.

Airships Location
1. Omega Ruins - [X: 67-75 / Y: 33-38]
2. Sanubia Desert - [X: 12-16 / Y: 41-45]
3. Besaid Falls - [X: 29-32 / Y: 73-76]
4. Baaj Temple - [X: 11-16 / Y: 57-63]
5. Mi'ihen Ruins - [X: 33-36 / Y: 55-60]
6. Battle Site - [X: 39-43 / Y: 56-60]

موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر