PlayStation Bound by Flame | PS4

بازی Bound by Flame در چند ماه گذشته برای کنسولهای PS3 و X360 تایید شده بود اما در طی خبری که از سوی سازندگان این عنوان منتشر شد این بازی نیز برای PS4 هم عرضه میگردد.سبک این بازی
Action - RPG می باشد که توسط استودیو Spiders Games در حال ساخته شدن می باشد. Focus Home Interactive هم وظیفه منتشر کردن این عنواننن را بر عهده دارد و ناشر این عنوان می باشد.این بازی در سال 2014 برای PS3 , X360 , PS4 عرضه میگردد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اولین بار که یه تریلر ازش گرفتم اسم بازیشم نمیدونستم همینجوری زده بودم دانلود شده بود اول که فکر کردم دراگون ایج جدیده بعد آخرش که اسمشو نوشت گفتم باو دمتون گرم عجب چیزی ساختید :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی PS LIVE داشتن بازی میکردن چند نفر من یک نگاهی انداختم بازیه خیلی متوسطی به نظر میرسید. بهتره برای نقدها منتظر باشید قبل از اینکه بخرید.
من بیشتر منتظره Lords Of FAllen هستم تا این. دیگه امسال DA رو داریم خودش D:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بدجور تو کف موندم میترسم بگیرم جالب از اب درنیاد...امروز تو یوتوپ walkthrough از اش میدیدم خیلی خوب بود تا ببینیم امتیازها چی میشه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بدجور تو کف موندم میترسم بگیرم جالب از اب درنیاد...امروز تو یوتوپ walkthrough از اش میدیدم خیلی خوب بود تا ببینیم امتیازها چی میشه

والا رو 360 که من تست کردم، نه گرافیک خاصی داشت نه گیم پلی ! الکی پول بابتش حروم نکن :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تویه تویچ از یارو پرسیدم بازی ارزش خرید داره ؟ جواب داد البته :D ! بخرید بره آقا :D من میرم ازش یه نقد یا گیمپلی تو یوتو بوق میبینم میام یه شرح کلی از مشکلات و مزایاش میدم خودمم تو کفشم :D

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
تویه تویچ از یارو پرسیدم بازی ارزش خرید داره ؟ جواب داد البته :D ! بخرید بره آقا :D من میرم ازش یه نقد یا گیمپلی تو یوتو بوق میبینم میام یه شرح کلی از مشکلات و مزایاش میدم خودمم تو کفشم :D

همین که 4 5 تومن میدی بازی رو میخری البته که ارزش داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از اینایی که تو توییچ بازی میکنن DayLight هم بپرسی میگه اقا اصلا شاهکاره عالم و اخرته D:

Now Here You Go
متا تا الان 63 با 5 نقد

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
بازی نمره های بدی گرفته ... زیاد نمیشه بهش امید داشت اونم با 200 تومن پول نقد ! به نظرم دست نگه دارید بازی های خوبی در راه هستند :)

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
بازی نمره های بدی گرفته ... زیاد نمیشه بهش امید داشت اونم با 200 تومن پول نقد ! به نظرم دست نگه دارید بازی های خوبی در راه هستند :)

به نظر من یه همچین بازی هایی واقعا حیفه ۲۰۰ پول پاش داد بهتره یا تو pc یا تو همون نسل قبل بازیشون کرد

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
به نظر من یه همچین بازی هایی واقعا حیفه ۲۰۰ پول پاش داد بهتره یا تو pc یا تو همون نسل قبل بازیشون کرد
درسته، من میخواستم برای PS4 بخرم که منصرف شدم :d

سیستم مورد نیاز برای PCشو دیدم خیلی پایین بود :| :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر