مقایسه استقامت ps2 با xbox 180 و گیم کیوب

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این کلیپ مقایسه استقامت ps2 با xbox 180 و گیم کیوبرقابت این 3 کنسول با همهکلیپ جالبیه حتما نگاهش کنیددانلود ps2 and xbox youtube 3gp
قبلا در مورد قدرت مخصولات نینتندو شنیده بودم ولی این تست ...... !!!محصولات نینتندو واقعا خوش ساخت و تر تمیز هستند.مرسی

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
قبلا در مورد قدرت مخصولات نینتندو شنیده بودم ولی این تست ...... !!!محصولات نینتندو واقعا خوش ساخت و تر تمیز هستند.مرسی

آره محصولات نینتندو خوش ساختن و مقاوم

دوست من نینتندو 3ds داره از دستش ول شد 7 تا پله خورد زمین اما هیچیش نشد انگار نه انگار

ایده هایی که نینتندو تو طراحی کنسولاش استفاده میکنه جای تعمل داره و عالین

این لینک کلیپ بازی wii ه ببینیدیش که چه ایده ای داره
http://uplod.ir/u4yw2ovct9cc/red_steel_2_wii_gameplay_moves_trailer_hq_youtube.3gp.htm

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sina-ranger

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اول برو اسم کنسول ها رو یاد بگیر بعد ویدئو بگذار!;)

180 رو از کجات در آوردی من موندم. احتمالا اطلاعاتت خیلی ضعیف هست. اولین کنسول مایکروسافت اسمش بود : XBOX .
البته حالا بهش Xbox classic و یا Xbox Original هم میگن.
تو این کلیپ هم ما دیدیم که ps2 بود که همون اول حذف شد.
اکس باکس تا دور آخر باقی موند

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اول برو اسم کنسول ها رو یاد بگیر بعد ویدئو بگذار!;)

180 رو از کجات در آوردی من موندم. احتمالا اطلاعاتت خیلی ضعیف هست. اولین کنسول مایکروسافت اسمش بود : XBOX .
البته حالا بهش Xbox classic و یا Xbox Original هم میگن.
تو این کلیپ هم ما دیدیم که ps2 بود که همون اول حذف شد.
اکس باکس تا دور آخر باقی موند

از وقتی xbox 360 اومد همه گیمرا دنیا به xbox نسل اول میگفتن xbox 1 و xbox 180 . با سواد دوم دبستان میشه فهمید 360 نصف کنی میشه 180 . بعد اینکه xbox نسل هشت اسمش گذاشتن xbox 1 به ایکس باکس نسل اولی میگن xbox 180

به این میگن اصطلاح

مقایسه روی استقامتشون انجام شد حالا هر کنسولی بسته به کیفیت ساختش به آزمایش بعدی رفت

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
از وقتی xbox 360 اومد همه گیمرا دنیا به xbox نسل اول میگفتن xbox 1 و xbox 180 . با سواد دوم دبستان میشه فهمید 360 نصف کنی میشه 180 . بعد اینکه xbox نسل هشت اسمش گذاشتن xbox 1 به ایکس باکس نسل اولی میگن xbox 180

به این میگن اصطلاح

مقایسه روی استقامتشون انجام شد حالا هر کنسولی بسته به کیفیت ساختش به آزمایش بعدی رفت

کدوم گیمرهای دنیا اونوقت؟! 8-| یه چیز اشتباه و بی معنی نوشتی نمیخوای قبول کنی . نمیدونم چرا

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کدوم گیمرهای دنیا اونوقت؟! 8-| یه چیز اشتباه و بی معنی نوشتی نمیخوای قبول کنی . نمیدونم چرا

گفتم این یه اصلاحه شما بکارش نمیبرید قرار نیست بقیم به کار نبرن من خودم برای دوستم دنبال املاتور برای نصب روی xbox قدیمی بودم راحت xbox 1 جستجو کردم پیدا کردم الان که کنسول جدید مایکروسافت اسمش xbox 1 شده اوضاع فرق کرده

همین قسمت کنسولا قدیمی قسمت xbox قدیمی میگن xbox 1

خیلی هام میگن xbox 180

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
:|
به خدا قسم قبول اشتباه سخت نیست ها! کسی هم خرده نمیگره بهت!
چه ربطی داره حالا چون 4نفر میگن 180 پس درسته!؟
الان به سن آندریاس هم خیلی تو ایران میگن جی تی ای 5 پس GTA 5 هست دیکه؟! :)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
:|
به خدا قسم قبول اشتباه سخت نیست ها! کسی هم خرده نمیگره بهت!
چه ربطی داره حالا چون 4نفر میگن 180 پس درسته!؟
الان به سن آندریاس هم خیلی تو ایران میگن جی تی ای 5 پس GTA 5 هست دیکه؟! :)

گوش نمیکنی دیگه اصطلاح نمیدونی چیه؟ کسیی اشتباهی کرده که قبول کنه؟ خیلی ها به ماریو میگن قارچ خور ... خوب ماریو زیر سوال رفته؟ یا کسی که گفته قارچ خور اشتباه کرده؟ هر کی گفت قارچ خور گناهکاره یخشو بگیریم بگیم قبول کن اشتباه کردی؟ یه حرفی میزنیا هنوز معنی اصطلاح نمیدونی

خیلیا به مورتال کمبات میگن موتورال کمبات این اصطلاحه

شما از اصطلاح استفاده نمیکنی قرار نیست بقیم استفاده نکن

تعداد محدودی آدم xbox قدیمی داشتن خودشونم میدونن چی بهش بگن

مثل الان که بعضیا میگن اسم کنسول سگا جنسیس بوده سگا جنسیس صداش میکردن اما واقعیت اینه هیچکس نمیگفت سگا جنسیس همه میگفتن سگا (همین)

موضوع درستی یا غلتی نیست موضوع اسمیه که گیمرا رو کنسولشون گذاشتن و رواج پیدا کرده

وقتی پلی استیشن فت ژاپنی اوم اسمش پلی استیشن بود اما همه گیمرا دنیا بعد وقتی پلی استیشن 2 اومد به کنسول قبلی گفتن پلی 1 به این میگن اصطلاح

امتحان دیکته نیست که بخوای از دیگران غلت بگیری

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
گوش نمیکنی دیگه اصطلاح نمیدونی چیه؟ کسیی اشتباهی کرده که قبول کنه؟ خیلی ها به ماریو میگن قارچ خور ... خوب ماریو زیر سوال رفته؟ یا کسی که گفته قارچ خور اشتباه کرده؟ هر کی گفت قارچ خور گناهکاره یخشو بگیریم بگیم قبول کن اشتباه کردی؟ یه حرفی میزنیا هنوز معنی اصطلاح نمیدونی
قرار نیست یخشو بگیره کسی....ولی وقتی اشتباه میگه قارچ خور....میگیم دوست من...اسم بازیش ماریو هست نه قارچ خور
این اصطلاح نیست....این غلط گفتن اسمه !!!
خیلیا به مورتال کمبات میگن موتورال کمبات این اصطلاحه
این اصطلاح نیست
شما از اصطلاح استفاده نمیکنی قرار نیست بقیم استفاده نکن
همه استفاده میکنن....اما درست !!
تعداد محدودی آدم xbox قدیمی داشتن خودشونم میدونن چی بهش بگن
دقیقا اگه بهش بخوان چیزی هم بگن میگن Xbox قدیمی ها( این اصطلاجه !)
وقتی پلی استیشن فت ژاپنی اوم اسمش پلی استیشن بود اما همه گیمرا دنیا بعد وقتی پلی استیشن 2 اومد به کنسول قبلی گفتن پلی 1 به این میگن اصطلاح
اون موقع همه میگفتن سونی(این غلطه)الان میگن پلی استیشن 1 یا 2...چون کسی نمیدونست وقتی پلی استیشن بیاد قرار 2 یا 3 داشته باشه که روی شماره اولیش هم عدد بزارن...
..................
آخه چجوری اسمو نصف کردید شما؟مگه کیک تولد بوده که نصفش کردید شده 180؟!؟!؟!؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
قرار نیست یخشو بگیره کسی....ولی وقتی اشتباه میگه قارچ خور....میگیم دوست من...اسم بازیش ماریو هست نه قارچ خور
این اصطلاح نیست....این غلط گفتن اسمه !!!

این اصطلاح نیست

همه استفاده میکنن....اما درست !!

دقیقا اگه بهش بخوان چیزی هم بگن میگن Xbox قدیمی ها( این اصطلاجه !)

اون موقع همه میگفتن سونی(این غلطه)الان میگن پلی استیشن 1 یا 2...چون کسی نمیدونست وقتی پلی استیشن بیاد قرار 2 یا 3 داشته باشه که روی شماره اولیش هم عدد بزارن...
..................
آخه چجوری اسمو نصف کردید شما؟مگه کیک تولد بوده که نصفش کردید شده 180؟!؟!؟!؟

اول اینکه اینا لفظ و اصطلاحه که گیمرا میگن مثل خیلی از اصطلاحاتی که تو جامعه هست مثل میگمن خیار میار و .......... وقتی طرف میگه قبول کن اشتباه کردی همون یخه گرفتنه

ما یه حیوان مشناسیم به اسم کانگرو ولی معنی بومی کانگرو یعنی نمیدونم یه جهانگردی از یه بومی پرسیده اسم این چیه اون گفته کانگرو یعنی نمیدونم اسم این حیوان تو کل دنیا شده کانگرو حالا بریم یخه همه مردم دنیا بگیریم چرا میگید کانگرو ؟ این نه غلطه نه چیز دیگه ای این اصطلاحه همونطور که اصطلاحات در طول زمان عوض میشن و همینطور کلمات مختصر

تهران تا 20 سال پیش مینوشتن طهران بعد الان همه مینویسن تهران این نه غلطه نه چیزی

حالا یکی دوست داره گیر بده به اصطلاحات ادعا دانشمند بودن داره مسئله اش جداست تو کل ملل اصطلاحات و کلمات محاوره ای هست هر ملتم با هم فرق داره

نه نمیگن xbox قدیمی یکمی فعالیت داشته باشی تو همین قسمت کنسولا قدیمی قسمت xbox به این xbox گفتن xbox 1 حالا شما هر چی دوست داری بگو اونی که کنسولشو داره میدونه چی بگه

حالا که xbox جدید مایکروسافت اسمش شده xbox 1 خوب اوضاع عوض شده به نسل اول میگن هم xbox 1 هم میگن xbox 180

مگه شما ادعا استاد دانشگاه بودن نداری وقتی پلی استیشن نسل اول زده پلی استیشن همین چرا میگید پلی 1 ؟ چرا مخففش کردید؟ این همون اصطلاح و کلمات محاوره ایه

من کیک نصف نکردم این چیزیه که تو ایران به این ایکس باکس گفته میشه نه xbox original

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من از همون اول ایکس باکس اورژینال داشتم!!! تا حالا نشنیده بودم بهش بگن 180

چه جالب منم xbox داشتم 3 سال پیش فروختم همون نسل 6 که ps2 . game cube . xbox اومد هیچ کس نمیگفت xbox original همه میگفتن xbox بدون هیچ چیز اضافه ای بعد که xbox 360 اومد همه گیر شد به xbox نسل اول میگفتن xbox 1 و xbox 180

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر