Splinter Cell Series

کدوم شماره ی اسپلینتر سل رو بیشتر می پسندید؟

• splinter cell 1

رای‌ها: 2 3.9%
  • splinter cell 2

رای‌ها: 9 17.6%
  • splinter cell3

رای‌ها: 40 78.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
نوشته شده توسط [MR.47];749897:
این مربوط میشه به کتاب splinter cell نه بازیش ماموریتشم تو تبریز بوده

اومده بود تبریز چیکار؟سوغات بخره؟
کتابش رو کجا میتونم بگیرم؟

[MR.47]

کاربر سایت
Jan 10, 2009
58
نام
مهدی
والا دوستان اطلاعاتی از کتب هست اما سورش بازینماست اگه میدونید مشکلی نداره بگید تا بزارم
برای خرید هم میتونید از آمازون اقدام کنید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نوشته شده توسط [MR.47];750287:
والا دوستان اطلاعاتی از کتب هست اما سورش بازینماست اگه میدونید مشکلی نداره بگید تا بزارم
برای خرید هم میتونید از آمازون اقدام کنید
این مربوط میشه به کتاب splinter cell نه بازیش ماموریتشم تو تبریز بوده

آقای عزیز منبعتون رو برمون ذکر کنید ؟؟؟ تا خدایی نکرده ما فکر نکنیم اینجا داره یه جریانات دیگه ای اتفاق میوفته. /:)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
The plot of the novel takes place in 2004 and concerns an Iranian terrorist group called "The Shadows". Led by Nasir Tarighian, it is the goal of Tarighian to use a weapon of mass destruction codenamed "The Babylon Phoenix" against the city of Baghdad as revenge for the actions taken by Iraq against Iran during the 1980s.
این تیکه برای novel اول SC هست که برای سال 2004 ولی هیچ اسمی از تبریز برده نشده.
novel بعدی که مربوط به 2005 هست فکر کنم توی اوکراین و رویسه اتفاق می افتاد. توی Checkmate و Splinter Cell: Fallout هم هیچ حرفی از ایران زده نمیشه. دو تا دیگه novel هم هستن که هنوز ریلیز نشدن البته شاید نویسنده بازینما این دوتا که ریلیز نشده رو خونده:D
این هم یه عکس از منطقه هایی که سم زمانی که با Third Echelon همکاری میکرده اونجا ها عملیات انجام داده
800px-Tehworldzorz2.PNG

[MR.47]

کاربر سایت
Jan 10, 2009
58
نام
مهدی
آقای عزیز منبعتون رو برمون ذکر کنید ؟؟؟ تا خدایی نکرده ما فکر نکنیم اینجا داره یه جریانات دیگه ای اتفاق میوفته. /:)
چه جور جریاناتی مثلا؟ اونوقت این جریانات اتفاق بیافته چی میشه؟
بیا اینم اسکن اون صفه ای که میره تبریز از بازینما برش داشتم که یکی از کاربران به نام sep1373ehr اونو اونجا گذاشته بود در ضمن آدرسی هم که بالای صفه میبینید رو خود ایشون تاکید کردند که باشه
t1.jpg

دوستان اگه بازم قانع نشدید اینم یک صفه ی دیگه
چون حجمش بالا بود یکم لینکش کردم اینجا

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
این Scan چیو الان ثابت کرد ؟ نه اسمی از Sam برده شده نه از سازمان Third Echelon.

منبعش هم که بالای عکس زده فوق معتبر هست... چند نفر از نویسندگان IGN و GS هم همین الان با من تماس داشتن، از شدت گریه میگفتن واقعا ما نمی تونیم رو دست بازی نما بلند بشیم...منابعشون حرف نداره...لامصب تکن اینا :D
بازی نما هم همه خبر هاشو از سایت خودمون کپی میکنه شده منبع واسه ما...Lolz

[MR.47]

کاربر سایت
Jan 10, 2009
58
نام
مهدی
این Scan چیو الان ثابت کرد ؟ نه اسمی از Sam برده شده نه از سازمان Third Echelon.

منبعش هم که بالای عکس زده فوق معتبر هست... چند نفر سکته زدن توی IGN که این منابع از کجا به دست غیور مردان بازی نما افتاده. بازی نما هم همه خبر هاشو از سایت خودمون کپی میکنه شده منبع واسه ما...Lolz

قصد دعوا ندارم،اما شما هم حد خودتو بدون
--
I have been expecting you Mr.sam fisher welcome to tabriz
و اما این اسکن ها از کتاب از اولین سری از کتاب های SC که در سال 2004 منتشر شده هسش و شما میتونید از اینجا اونو بخرید :d
ازی نما هم همه خبر هاشو از سایت خودمون کپی میکنه شده منبع واسه ما...
به کسی نگو ولی این حرفت مرزهای جدیدی برای lol معرفی کرد

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
rofl
نمیخوام دعوا بشه اما اگه یکم دقت میکردی عکس دوم اینو نوشته
I have been expecting you Mr.sam fisher welcome to tabriz
و اما این اسکن ها از کتاب از اولین سری از کتاب های SC که در سال 2004 منتشر شده هسش و شما میتونید از اینجا اونو بخرید :biggrin1:
من هر چی پستت رو بالا پایین میکنم 1 عکس بیشتر نمیبینم.

به کسی نگو ولی این حرفت مرزهای جدیدی برای lol معرفی کرد
این روزا هر کی میخواد نقش ice pack برای خنک کردن دیگران اجرا کنه، به این کلمه گیر میده.

armino_nes.jpg

آخرین ویرایش:

[MR.47]

کاربر سایت
Jan 10, 2009
58
نام
مهدی
من هر چی پستت رو بالا پایین میکنم 1 عکس بیشتر نمیبینم.

این روزا هر کی میخواد نقش ice pack برای دیگران اجرا کنه، به این کلمه گیر میده.
شما لطف کنید مجله وزین osij نما رو مطالعه کنید بعدا با هم بحث میکنیم.

armino_nes.jpg
بله دیگه شما به تنهایی این کلمه رو بلدی و نقش hot chocolate رو بازی میکنید قبل از اینکه شما تحریریه ی bc باشید اعضای مجله بازینما تحریریه بودند اینجا
این توجه شما منو کشته قول میدم اصلا به اسکن هم توجه نکردی تا اسم بازینما اومد اومدی پست دادی تو همون پست یک عدد لینک وجود داره روش کلیک کن مطمئنا به عکس که با زیر و رو کردن بهش نرسیدی می رسی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بله دیگه شما به تنهایی این کلمه رو بلدی و نقش hot chocolate رو بازی میکنید قبل از اینکه شما تحریریه ی bc باشید اعضای مجله بازینما تحریریه بودند اینجا
خوشحال جان...من از همون اول توی تحریریه بودم (حدود 3 سال پیش) یه مدتی به خاطر یه مسائلی جدا شدم و الان باز برگشتم... البته تاریخ عضویتت اجازه نمیده این چیزا رو درک کنی پسرم :D با اون دوستان هم کار کردم که Rezaigi و Blackcats بودن...و بعد از بازیسنتر رفتن بازینما....
کلا حرفات که واسه من ارزشی نداره چون از همین تیکه مشخص بود اطلاعاتت خیلی سطحی و پایینه و در شان خودم نمیبینم با یه آدم low حرف بزنم....Good luck

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقای [MR.47] نچندان عزیز.همین که اسم بازی نما میاد ملت تا تهشو می خونن. توی اون لینکی که از امازون دادی من نتونستم اسمی از تبریز پیدا کنم.

در ضمن شما خودت باید حد خودتو بدونی که اومدی این تاپیک رو به گند می کشی با صحبت های گند.

پ.ن: ااااای وای ببخشید یادم رفت بگم. جواد آقا راست میگه اومده بود اینجا سم. یه شب هم خونه ما بود. تام کلنسی هم باهاش اومده بود. :laughing:

برای اطلاع بهتر شما دوست عزیز بگم که :

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در مورد آخر همانطور که مشاهده می کنید سم فیشر در آذربایجان حضور داشته، پس این می تونه دلیلی باشه برای اثبات حضور وی در تبریز.
در پست جناب بزرگوار Death Proxy هم تو اون نقشه اگه دقت کنید ... ( خودت تا تهش برو )

در همون تاپیک ادعای دوستمون MR. 47 یک عکس گذاشته شده که می تونید در این لینک مشاهده کنید : http://splintercell.persiangig.com/t3.jpg

رضا همدان یکی از شخصیت های اصلی رمان اول سری SC هستش، وی یکی از ماموران و خبره ی NSA هست که در ایران زندگی می کنه. در عکس بالا اگه دقت کنید شرح حال ملاقات اول سم با این فرد هست. منابع هم متذکر این نکته هستند که سم برای گرفتن اطلاعات با او ملاقات می کنه.
پس از نظر من این اسکن ها حقیقت داره و معتبر هستش. __________________

اولا که چرا تمام منابع همه ir هستن :D من هم مثل جواد بازم میگم این اسکن ها هیچی رو ثابت نمیکنه و اینقدر آدم مریض توی ایران خودمون داریم که ....

دوما دوست عزیز آذربایجان چه ربطی به تبریز داره؟؟؟!!!!! اگه پرچم جمهوری آذربایجان رو نمیدونی بور سرچ کن.

در ضمن همین مرحله ای که سم رفته آذربایجان برای تجهیزات نفتی توی خود بازی های سم هست. از این مورد هم می شه فهمید که شما کلا SC بازی نکردین :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر