David Cage: دستگاه PS4 یک قطعه خارق العاده از سخت افزار است

Breaking Down

کاربر سایت
Jan 12, 2012
320
نام
vahab
dualshock_system.jpg

هیچکس PS4 را بهتر از رئیس Quantic Dream یعنی آقایDavid Cage نمیشناسد. این استودیو در میان یکی

از استودیو هایی است که بسیار زود به دستگاه PS4 دسترسی پیدا کرد و آنها بهترین حالت خلاقیت خود را در

بازی The Dark Sorcerer نشان دادند. امروز کیج چیزی را که درباره PS4 فکر میکند در مصاحبه ای با وب سایت ترکی بیان کرد.

او گفت: PS4 یک قطعه خارق العاده از سخت افزار است. PS4 باعث ایجاد گرافیک فوق العاده و واقع گرایانه میشود.

david-cage.jpg

باعث ایجاد شخصیت هایی با کیفیت بافت بالا و ویژگی های جدید میشود که ما هرگز درباره اش فکر نکرده بودیم.درواقع من نمیتوانم درباره اینده حرف بزنم

چون ما درحال حاضر بر روی ان کار میکنیم. او در ادامه توضیح بیشتری درباره چالشی در اینده نزدیک و متقاعد کننده درباره گیمر ها برای خرید بازی ها بدون هیچ

سختی داد که در آن صورت گرافیک و تصاویر به عنوان مهمترین عناصر در نظر گرفته میشوند. او گفت ما تلاش میکنیم تا تصاویر و روایت داستانی قوی ای داشته باشیم.

بزرگترین چالش این است که بازیکنان را متقاعد کنیم تا شانسی به بازی دهیم که در آن صورت قهرمان بازی تفنگ به دست نباشد و همه رو نکشد.بازی

های ما برای ارائه تجربیات منحصر به فرد بر اساس احساسات تلاش میکنند.من دوست دارم با مردمی که HEAVY RAIN را بازی کردنده اند صحبت کنم زیرا همه انها درباره تجربیاتی

صحبت میکنند که در زندگی واقعی آنان نیز افتاده. بنابراین ما میخواهیم احساسات را در بازی قرار دهیم که هدف اصلی من بوده است.

بازی The Dark Sorcerer واقعا چشم گیر بوده ولی فقط یک دومو از ان داریم.

gamepur

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
كى ميتونن يه بازى با گرافيكى كه تو دموى the dark sorcere نشون دادن بسازن ؟؟ يعنى واقعا چنين گرافيكى رو تو يه بازى ميبينيم؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
كى ميتونن يه بازى با گرافيكى كه تو دموى the dark sorcere نشون دادن بسازن ؟؟ يعنى واقعا چنين گرافيكى رو تو يه بازى ميبينيم؟؟

اونی که توی the Dark Sorcerer دیدی گرافیک خود بازی بود :D
تازه به قولی نمونه ی پروتوتایپ (اولیه) از گرافیکش هم بوده و هنوز جای کار داره :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
کاش یه Heavy Snow هم بسازه . لامصب عجب چیزی بود قبلیه . با اینکه تم و اتمسفر تاریکی نمیتونه به خودش بگیره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
داداش مگه فقط تك دمو نبود

تک دموی ریل تایم بود یعنی عین بازی که داری به صورت ریل تایم کار رو دنبال می کنی اونم به همون صورت در جریان بود :D یعنی اگر یه کرکتر اونجا میدادن دست شما می تونستی توی همون تک دمو باهاش بازی کنی :D نمی دونم تونستم منظور رو برسونم ؟ :D

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چقدر عجیب است هیتر های این بنده خدا نیامدن تاپیکش را بترکونند.:dهر دفعه اسم این بیچاره میامد تاپیک را نزده بودن 10 صفحه رفته بود جلو :-/

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
The Dark Sorcerer مگه بازیه ؟

من که فکر می کردم دمو تکنیکیه

تک دموی ریل تایم ـه و عین یه بازی میشده داخل محیطی که دیده شد به همراه کنترلر DS4 چرخید :D یعنی گرافیک بازی همینه و حتی در آینده ممکنه بهتر هم بشه :D
احتمال داره در آینده همین شخصیت ها و محیط بشه یه بازی :D

حتی نداره احسان
biggrin1.gif
این گرافیک روی Dev-Kit های قدیم PS4 خلق شده با 4گیگ رم . محصول نهائیشون روی PS4 گرافیک بسیار بهتری از اینی که دیدیم خواهد داشت .
فقط تصورشو بکن بهتر از این
biggrin1.gif
!

آره می دونم :D اول تریلر هم می نویسه که پروتوتایپ ـه :D گفتم زمینه چینی کنم اول بچه ها یه کم با این گرافیک خفن خو بگیرن بعد بریم سراغ بهتر از این :D

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
همینه و حتی در آینده ممکنه بهتر هم بشه
:biggrin1:
حتی نداره احسان:D این گرافیک روی Dev-Kit های قدیم PS4 خلق شده با 4گیگ رم . محصول نهائیشون روی PS4 گرافیک بسیار بهتری از اینی که دیدیم خواهد داشت .
فقط تصورشو بکن بهتر از این:D!

killzone1988

کاربر سایت
Feb 21, 2013
394
دوستان مگه سونی هر چی تو این نسل نشون داد رو نساخت. شما دیگه چرا ما تجربه god of war , killzone, uncharted, infamouse, heavy rain, the last of us اینه رو داریم. تجربه های موفقیت امیز هیچ وقت کنار گذاشته نمیشند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر