دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
فقط فیزیکی !!
با این وضعیت اینترنت تو ایران و مشکلات ps4 که 1 دفعه initialize لازم میشه ! فکرشو بکنید که 200 گیگ بازی و DLC و آپدیت داشته باشی بعئش همش بپره و از اول دانلود کنی!!!

دادا با کامپیوتر دانلود می کنیم رو هارد اکسترنال نگه می داریم و ارشیو میکنیم هر وقت خواستیم پاک می کنیم دوباره
با نرم افزار میریزیم رو دستگاه (نیازی نیست هر دفعه دانلود کنیم باز )

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
البته 200 گیگ دیگه خیلی زیاده :d
5 تا بازی داشته باشی با آپدیتها و DLC ها چقدر میشه ؟ بازی هایی مثل مورتال کمبت و فوتبال که هیچ وقت پاک نمیکنی - خیلی از بازی ها هم باید نگه داری تا DLC های جدیدشون بیاد ! مثلwitcher 3 پس 200 گیگ کم هم هست ! اگر زیاد بود الان ps4 با هارد 1 ترابایتی نمیساختن!!!

- - -ویرایش - - -

دادا با کامپیوتر دانلود می کنیم رو هارد اکسترنال نگه می داریم و ارشیو میکنیم هر وقت خواستیم پاک می کنیم دوباره
با نرم افزار میریزیم رو دستگاه (نیازی نیست هر دفعه دانلود کنیم باز )

نمیگم نمیشه ولی دردسر خودشو داره ! فیزیکی خیالت راحته ! تفاوت بازی دیجیتالی با دیسک مثل تفاوت خرید اینترنتی میمونه با اینکه حضوری بری خرید کنی ! حضوری میری پول میدی چیزی که میخوای میخری میای خونه با خیال راحت ازش استفاده میکنی! ولی خرید اینترنتی درسته راحتتره ولی خیلی وقتا اشتباه میارن یا دیر میارن یا اصلآ نمیارن !! بازی دیجیتالی هم همینه ! کد بازی میخری تا میای دانلود کنی اینترنت خونت قطع میشه ! اون وصل میشه PSN میترکه ! ( اتفاقی که خیلی هم رایجه ) - psx هم خیلی خوبه من خودم ازش استفاده میکنم ولی اونم خیلی وقتا قاطی میکنه! ولی بازی روی دیسک میری فقط میخری و میای خونه بیخیال اینترنت و سرعت اینترنت و psn و psx و .......... بازی میکنی!

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
من عاشقه ارشیو کردنم
تازه از این قضیه بگذرین مثلا یه بازی که تصور داری خیلی باحاله اگه فیزیکی بخری اگه اون چیزی که انتظار داشتی نبود سریع ردش میکنی
ولی دانلودی دیگه کاریش نمیشه کرد
از همه مهمتر فیزیکی ارشیو میشه

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
5 تا بازی داشته باشی با آپدیتها و DLC ها چقدر میشه ؟ بازی هایی مثل مورتال کمبت و فوتبال که هیچ وقت پاک نمیکنی - خیلی از بازی ها هم باید نگه داری تا DLC های جدیدشون بیاد ! مثلwitcher 3 پس 200 گیگ کم هم هست ! اگر زیاد بود الان ps4 با هارد 1 ترابایتی نمیساختن!!!
آها من فک کردم منظورت از 200 گیگ فقط یه بازیه :))

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوستان قیمت بازی های دیجیتالی با فیزیکی یکسان هست؟و اگر نه چقدر با هم اختلاف بها دارند؟؟
باسپاس

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان قیمت بازی های دیجیتالی با فیزیکی یکسان هست؟و اگر نه چقدر با هم اختلاف بها دارند؟؟
باسپاس

بعضی بازی ها مثل ویچر که خیلی طرفدار داره قیمت بازی فیزیکیش خیلی بالاس... تو شهر ما تا 230 هم میدن!!!! ولی دیجیتالیش نهایتا 180 در میاد
در کل خیلی تفاوت آنچنانی ندارن

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
من ترجیح میدم فیزیکی تهیه کنم مخصوصا اینکه در سال چندتا عنوان میان که کلا قصد فروششون رو ندارم. امسال تا الان شدن 4 تا که قصد فروش ندارم و تا آخر سال احتمالا 3-4 تای دیگه بهشون اضافه میشه.

Witcher رو میتونین به صورت شیرینگ فقط با 50 تومن بخرین. وقتی هم کارتون باهاش تموم شد. 10 تومن زیر قیمت دوباره بفروشین.

چندتا بازی رو نمیشه اینطوری کرد یکیشی GTAV ـه یکیش هم Witcher 3 چون حالا حالاها کارمون باهاش تموم نمیشه و تازه قرار DLC درست حسابی هم براش بیاد. تازه اینطوری فکر نکنم بشه patch و dlc های مجانی رو دانلود کرد میشه ؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
من ترجیح میدم فیزیکی تهیه کنم مخصوصا اینکه در سال چندتا عنوان میان که کلا قصد فروششون رو ندارم. امسال تا الان شدن 4 تا که قصد فروش ندارم و تا آخر سال احتمالا 3-4 تای دیگه بهشون اضافه میشه.

چندتا بازی رو نمیشه اینطوری کرد یکیشی GTAV ـه یکیش هم Witcher 3 چون حالا حالاها کارمون باهاش تموم نمیشه و تازه قرار DLC درست حسابی هم براش بیاد. تازه اینطوری فکر نکنم بشه patch و dlc های مجانی رو دانلود کرد میشه ؟
متحوای اضافی تمام بازی ها رو ب هر طریقی که بازی رو خریده باشی میشه دانلود کرد و محدودیتی نداره

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
متحوای اضافی تمام بازی ها رو ب هر طریقی که بازی رو خریده باشی میشه دانلود کرد و محدودیتی نداره

حتی با این مدلایی که 50 تمونه بازی ؟ من شنیدم وصل بشیم به اینترنت بازی بلاک میشه. اگر اینطوری باشه بد نیست آدم یه سری از بازی ها رو اینطوری بگیره فقط میمونه مشکل فضای هارد.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
حتی با این مدلایی که 50 تمونه بازی ؟ من شنیدم وصل بشیم به اینترنت بازی بلاک میشه. اگر اینطوری باشه بد نیست آدم یه سری از بازی ها رو اینطوری بگیره فقط میمونه مشکل فضای هارد.
بازی ۵۰ تومن ظرفیت ۳ هست که باید روی اکانت دیگری بازی کنی و همیشه انلاین باشی برای چک شدن لایسنس و مطلقا بن نمیشه
اونی که شما میگی ظرفیت ۱ هست که ۲۰ تومن قیمتش هست و اصلا نمیشه انلاین شد پس نمیشه چیزی دانلود کرد ولی بازی مثل ویچر با این روش میشه بازیش کرد چون نیازی به انلاین شدن نداری

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام . من فيزيكى رو ترجيح ميدم. شما اون لحظه ى گرفتن قاب تو دستت باز كردنش فشار دادن وسط قاب بعد صداى جاودانه ى تلق و خارج كردن ديسك از تو قاب بعدش هم كه گذاشتنش تو دستگاه و سمفونى خوندن ديسك كه الان كمتر شده البته شما اينا رو چطورى ميتونيد ناديده بگيريد؟ بوى نويى قاب اصلا! از اين بخش بزرگ لذت هم بگذريم ، كلى نگاه كنيم چون هزينه ى اينترنت بالايى دربر داره بازى هاى ديجيتالى بنظر هزينه ى اخرش گرونتر دربياد. فيزيكى بخواين بازى بفروشين ضررش كمتره. بعد هم كلى دردسرى و اينا. من كه اصلا نميرم طرفش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر