دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
هیچی فیزیکی نمیشه :d البته فرق خاصی نمیکنه برا من . ولی خب با توجه به نت آدم بخواد یه بازی دانلود کنه باید اینقد وقت و هزینه کنه که حتی اگه ارزون تر هم در باید با خرج نت اندازه نسخه فیزیکی میشه تقریبا :| بعدشم نسخه فیزکی و قاب و دفترچه و اینا یه داستان دیگس :d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
خرید فیزیکی بصرفه تره.

هم فضای نصب رو الکی پر نمیکنه.
هم کلی هزینه حجم و نت و برق و ... نمیدی.
هم میتونی با قیمت خوب بفروشی یا تعویضش کنی.
اگرم با بازی حال کردی نگهش میداری و ارشیو و باهاش کامل میکنی.
اون بحث سلفون و بوی نو بلوری و ... :d بماند.

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
بازی هایی که ارزش نگه داشتن دارن و هیچ وقت ازشون سیر نمیشم.. حتی بازی هایی مث جاست دنس که تو بازار نیست رو دیجیتالی گرفتم. ولی خیلی از عناوین ارزش خرید دیجیتالی نداره و باید فیزیکی تهیه بشن و بعد از یه مدتی بفروشی

در کل فیزیکی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
فیزیکی :D
میشه عوض کرد :D
اگه پول داشتم و مشکل اینترنت نداشتم دیجیتالی رو ترجیح میدادم، خیلی علاقه ای به جمع کردن دیسک و این چیزا ندارم خوشبختانه :D

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
هم فضای نصب رو الکی پر نمیکنه.
یکم بیشتر توضیح بدین
.
.
.
.
من خودم دیجیتالی چون توی کشور ما همه مغازه دارا دزد تشریف دارن و بازی مثل گاد اوف وار ۴۰ دلاری رو ۲۰۰ تومن میدن دیجیتالی خرید با قیمت ۵۰ تومن خیلی میصرفه بعدشم میشه فروختش..

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
من دیجیتالی رو ترجیح میدم البته به دلیل شرایطی که دارم بازیها رو سریع دانلود میکنم و با دوستم شیر میکنیم تقریبا نصفه قیمت در میاد ولی واقعا اگر اینترنتتون سرعت داشته باشه میتونه تقریبا بازد حتی مفت در بیاد مثلا من ۱۰بازی خریدم ۱۰۰تومن اونم بازیهای تاپ

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
یکم بیشتر توضیح بدین
.
.
.
.
من خودم دیجیتالی چون توی کشور ما همه مغازه دارا دزد تشریف دارن و بازی مثل گاد اوف وار ۴۰ دلاری رو ۲۰۰ تومن میدن دیجیتالی خرید با قیمت ۵۰ تومن خیلی میصرفه بعدشم میشه فروختش..

توضیح نداره که :d
حجم دانلودی بازی منظورمه دیگه.

....
بازی هم بگردید با قیمت مناسب گیر میاد.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
توضیح نداره که :d
حجم دانلودی بازی منظورمه دیگه.

....
بازی هم بگردید با قیمت مناسب گیر میاد.
حجم اشغال شده بازی از روی دیسک یا دانلودی دقیقا یکی هست
در ضمن در روش دانلودی نیازی نیست همه حجم انتقال داده بشه بعدش نصب بشه بنابراین فضای هرزی وجود نداد
.
.
.خیلی ها فکر میکنن بازی های دیجیتالی قابل خرید و فروش نیستند و اینو یک مزیت برای دیسک میدونن در صورتی که این تفکری غلط هست و حتی از خرید و فروش دیسک راحتر هست (پول پست نداریم)

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
فقط فیزیکی !!
با این وضعیت اینترنت تو ایران و مشکلات ps4 که 1 دفعه initialize لازم میشه ! فکرشو بکنید که 200 گیگ بازی و DLC و آپدیت داشته باشی بعئش همش بپره و از اول دانلود کنی!!!

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
حجم اشغال شده بازی از روی دیسک یا دانلودی دقیقا یکی هست
در ضمن در روش دانلودی نیازی نیست همه حجم انتقال داده بشه بعدش نصب بشه بنابراین فضای هرزی وجود نداد
.
.
.خیلی ها فکر میکنن بازی های دیجیتالی قابل خرید و فروش نیستند و اینو یک مزیت برای دیسک میدونن در صورتی که این تفکری غلط هست و حتی از خرید و فروش دیسک راحتر هست (پول پست نداریم)

حرف شما درسته به این شرط که هر بازی رو رو یه اکانت جدا بخری و بعد هم اکانتو بفروشی.. ضمنا بخاطر این طرح های مزخرفی که هست (ظرفیت 2 و 3 ..) خیلی سخت میشه اعتماد کرد که طرف بازیش مشکلی نداشته باشه و آکبند مال خودش باشه

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
فقط فیزیکی !!
با این وضعیت اینترنت تو ایران و مشکلات ps4 که 1 دفعه initialize لازم میشه ! فکرشو بکنید که 200 گیگ بازی و DLC و آپدیت داشته باشی بعئش همش بپره و از اول دانلود کنی!!!

البته 200 گیگ دیگه خیلی زیاده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر