خرید یک بازی مشترک برای PS4

خرید یک بازی مولتی پلیر مشترک برای سال اول عرضه کنسول

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ا؟ پرطرفدار ترین مولتی پلیر (Call of duty) رو میذارید کنار یعنی؟ مگه میشه؟

خب با توجه به آمار نظرسنجی میبینیم که شده دیگه:d
بتلفیلد یک جنگ واقعی هستش اما COD بیشتر یه بازی آرکید مانند هستش . من خودم جفتشو دوست دارم اما بتلفیلد یه چیز دیگست.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اونایی که مولتر پلیر هستن زمان بیش تری میشه بازیشون کرد و به نظرم ملت اونا رو تکی می خرن خودشون، به هر حال بتونیم با هم دیگه بازی کنیمشون. مثلا من The Elder Scrolls Online می خوام بگیرم به کسی هم نمیدمش(:D!)، اما تاکید خرید گروهی رو بذارید رو بازیهای یه بارمصرف، بازیایی که مولتی خیلی قوی ای ندارن. کار شما برعکسه!

به نظرم The Elder Scrolls Online قطع به یقین فقط دیجیتالی هستش چون تا حالا بازی ای که فقط آنلاین باشه نسخه فیزیکش نیومده

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
خب با توجه به آمار نظرسنجی میبینیم که شده دیگه:d
بتلفیلد یک جنگ واقعی هستش اما COD بیشتر یه بازی آرکید مانند هستش . من خودم جفتشو دوست دارم اما بتلفیلد یه چیز دیگست.

بتلفید آنلاینش نیاز مند اینترنت بسیار قوی هست اما کال آف دیوتی نه. درسته خیلی وسیعه اما جمع و جور بودن کال آف دیوتی باعث شده مثل کانتر بیشتر طرفدار داشته باشه

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بتلفید آنلاینش نیاز مند اینترنت بسیار قوی هست اما کال آف دیوتی نه. درسته خیلی وسیعه اما جمع و جور بودن کال آف دیوتی باعث شده مثل کانتر بیشتر طرفدار داشته باشه
Wat?:d
BF سرور اختصاصي داره پس يعني لگ نداره و خيلي راحت ميشه بازي كرد، COD وضعيتش با اون Matchmaking اشغال مشخصه .
اگر ميخوايد راحت بازي كنيد بايد BF بگيريد ولي اگر ميخوايد تو لابي هاي COD پير بشيد انتخاب خوبي هست:d

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

من با پینگ 500 بتل 3 میزدم خیلی کم لگ داشت. 1 دقیقه هم طول نمی کشید وارد سرور بشه.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یک نسل از قابلیت آنلاین بازی کردن در حد وسیع گذشت. رفتیم نسل بعد. اما اینترنت من بعید میدونم بتونه یه بازی آنلاین مال دو نسل پیش رو هم پشتیبانی کنه مثلا بتونه آنلاین starcraft 1 که مال 10 12 سال پیش هست رو درست و درمون پشتیبانی کنه.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اگر انلاینه که همه میدونن بتل بهتره ولی ابدیت زیاد داره :((.
کال اف هم داستانش بهتره انلاینش هم زیاد ابدیت نمیخواد b-) .

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
یک نسل از قابلیت آنلاین بازی کردن در حد وسیع گذشت. رفتیم نسل بعد. اما اینترنت من بعید میدونم بتونه یه بازی آنلاین مال دو نسل پیش رو هم پشتیبانی کنه مثلا بتونه آنلاین starcraft 1 که مال 10 12 سال پیش هست رو درست و درمون پشتیبانی کنه.

دوست عزیز همه میدونن اینترنت ایران افتضاحه! ولی واسه آنلاین بازی کردن دیگه فرقی نداره بازی مال چه نسلی باشه چون قرار نیست کل بازی رو از اینترنت اجرا کنه که! چه استاکرفت یا وارکرفت توی پی سی و چه بازی های کنسول! فقط پینگ خوب میخواد که فرمان هایی که از طریق شما توی بازی انجام میشه بدون تاخیر بره و بیاد که حجم بسیار کمی از اطلاعاته و ربطی به سرعت اتصالی نداره و فقط مربوط به پینگ میشه. دیگه احتیاجی نمیبینم پینگ رو توضیح بدم!
الان من بیشتر از 7 ساله که آنلاین بازی میکنم و اینترنت هم توی شهرستان ما نسبت به شهرهای بزرگ خیلی وضعیت بدتری داره و مشکل خاصی توش نمیبینم.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
دوست عزیز همه میدونن اینترنت ایران افتضاحه! ولی واسه آنلاین بازی کردن دیگه فرقی نداره بازی مال چه نسلی باشه چون قرار نیست کل بازی رو از اینترنت اجرا کنه که! چه استاکرفت یا وارکرفت توی پی سی و چه بازی های کنسول! فقط پینگ خوب میخواد که فرمان هایی که از طریق شما توی بازی انجام میشه بدون تاخیر بره و بیاد که حجم بسیار کمی از اطلاعاته و ربطی به سرعت اتصالی نداره و فقط مربوط به پینگ میشه. دیگه احتیاجی نمیبینم پینگ رو توضیح بدم!
الان من بیشتر از 7 ساله که آنلاین بازی میکنم و اینترنت هم توی شهرستان ما نسبت به شهرهای بزرگ خیلی وضعیت بدتری داره و مشکل خاصی توش نمیبینم.
منظور من هم همون اینترنت بود نه گرافیک دو نسل پیش. بالاخره اونی که 12 سال پیش بازی میساخته نسبت به زمان خودش قابلیت آنلاین هم گذاشته.
توی بازی های آنلاین این نسل هم فکر کنم devision میتونه بهتر از بقیه باشه(البته برای سال اول). این رو هم باید در نظر گرفت که خیلی از افرادی که میخوان تو ایران ps4 بخرن ترجیح میدن که چند ماه بعد از ارائه بخرن تا قیمتش کمتر شده باشه. بنابر این پیشنهاد میدم به جای توافق روی لانچ تایتل روی یکی از بازی های شش ماه اول توافق کنید.

آخرین ویرایش:

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اخه کی دلش میاد بتل رو انلاین نزنه ؟
تریلر مولتی بتل واقعا عالی بود . لذت بازی رو یه lcd با یه سوپر کنسول به اسم ps4 به صورت انلاین رو فقط میشه با بتل تجربه کرد .
یعنی وقتی ریختن اسمان خراش رو تو تریلر مولتی دیدم پشمام ریخت .
فکر کن 64 تا از بچه های بازی سنتر تو یه مپ بزرگ . با هم حرف میزنن و بازی میکنن . ساختمون رو میارن پایین . صحنه رو ضبط میکنی بعد پزش رو میدی و لایک میخوری .
کیلزون هم که کلا ول کنین یادش بخیر اون زمون با کیلزون دوستمون :d .
The Division هم تریلرش رو ندیدم . نمیدونم خوبه یا نه . ولی به این سادگیا نمیشه از تخریب پذیری و ازادی عمل بتل گذشت .

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
اخه کی دلش میاد بتل رو انلاین نزنه ؟
تریلر مولتی بتل واقعا عالی بود . لذت بازی رو یه lcd با یه سوپر کنسول به اسم ps4 به صورت انلاین رو فقط میشه با بتل تجربه کرد .
یعنی وقتی ریختن اسمان خراش رو تو تریلر مولتی دیدم پشمام ریخت .
فکر کن 64 تا از بچه های بازی سنتر تو یه مپ بزرگ . با هم حرف میزنن و بازی میکنن . ساختمون رو میارن پایین . صحنه رو ضبط میکنی بعد پزش رو میدی و لایک میخوری .
کیلزون هم که کلا ول کنین یادش بخیر اون زمون با کیلزون دوستمون :d .
The Division هم تریلرش رو ندیدم . نمیدونم خوبه یا نه . ولی به این سادگیا نمیشه از تخریب پذیری و ازادی عمل بتل گذشت .
اینترنت شاخی هم میخواد

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اینترنت شاخی هم میخواد
دست رو دلم نزار که خونه .
میشه راحت بازی کرد ولی باید یکم پول بیشتری بدی . مخابرات دو مگ نامحدود بچه ها تو تاپیک بحث و ... درباره ی isp پینگاشون رو گذاشتند . انقدر هم سومالی نیست اینجا . میشه یه کاری کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر