Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
bad times at the el royale

بادیدن امتیاز فیلم انتظار یک فیلم جذاب رو داشتم اما واقعا نامید شدم . فیلم از دید بنده کاملا متوسط رو به پایین بود.

امتیاز 5

• Like
Reactions: voldmort

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Wildlife_film_poster.jpg

Wildlife

دوست دارم قبل از هرچیزی که گفته بشه به بازی ستاره بی چون و چرای فیلم یعنی اد اوکسنبلد اشاره کنم، فیلم دوتا ستاره بزرگ داره که اتفاقا هر جفتشون یکی از بهترین بازی های کارنامه کاریشون رو بازی میکنن اما فیلم با بازی ستاره تازه کار و کم سن و سالش کاملا شما رو شوک میکنه. فوق العاده تنها کلمه‌ای هست که میشه بکار برد و امیدوارم در آینده ازش بیشتر بشنویم.
اما میرسیم به خود فیلم که اولین کار کارگردانش هست، پال دینو که سابقه بازیگری هم داره و مثل فیلمش با وجود استعداد عالیش کاملا اندرریت هست. داستان فیلم شاید نخ نما باشه و بگین دوباره مشکلات زناشویی اما روایت عالیش تحت هدایت کارگردانی خوب و دیالوگ های عالی و بازی های بی نظیر بازیگراش فیلم رو واقعا خاص میکنه و تو جو خودش ذوبتون میکنه و پایان کمی تا حدودی دلنشینش سعی میکنه قلبتون به دست بیاره. فیلمبرداری فیلم هم از نکات خوب دیگش هست و کلوزاپ هایی که نشون میده برای درک فضای داستان بی نقص کار شده. البته لازمه بگم فیلم تا قبل از اکت اخرش جو بسیار سنگینی داره و واقعا خرد میکنه ادم رو. فیلم رو حتما ببینید چون واقعا امسال کم پیدا میشن فیلم هایی که شعار و پیام نکنن تو حلقتون.

۸/۱۰

پ.ن: به فصل جوایز داریم نزدیک میشیم و خدا رو شکر هم لینک های فیلمای خوب دارن میان و هم دارن اکران میشن :D خفه شدیم این چند ماه از دست فیلم های اکشن و سوپر هیرویی :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
View attachment 99238
Grave of the Fireflies
لازمه بگم جنگ چنین درامای غم انگیزی رو بوجود اورد ؟ اخر فیلم داشتم به خودم میگفتم اگه یـ روزی من تو این شرایط قرار بگیرم چی میشه ؟ هییی

9.5/10.0
این یکی از اون انیمه هاست که اصلاً دلم نمیخواد برای بار دوم ببینمش و حتی با شنیدن اسمش هم یه جوری میشم (نه اینکه بد باشه ولی چون وقتی بچه بودم دیدمش روم تاثیر بد گذاشته مخصوصاً اینکه بدون هیچ پیش زمینه ای سراغش رفتم)
در مورد جنگ جهانی هم چند سال پیش یه فیلم جدید ساخته شد به اسم In This Corner of the World. حال و فضاش مثل این نیست ولی جزو کارهای خوب حساب میشه.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
Bird Box
4از 10
فیلم جالبی نبود .الخصوص اینکه از بازیگر ساندرا بولاک هم متنفرم دیگه قضیه رو بدتر کرد
روند فیلم خیلی کند و واقعا چیز جدیدی واسه رو کردن نداشت .احساس میکنم انگار مثل پیتزا بود !! کپی و ایده برداری از چند فیلم دیگه
خلاص فقط برای یکبار دیدن میتونه قابل هضم باشه نه بیشتر
-----------
First Man
9/8 از10
فیلم زیبا و بازی فوقالعاده پر از احساس رایان گاسلینگ چقدر خوبه این بشر بازیش همیشه خوب بود و لی تو این بیشتر بود
انگار واقعا حسش میکردی که طرف دخترش مرده! خیلی تو حس بود
فضای فیلم عالی کار شده بود
بعد از مدتها(اهنگ سریال leftover بکنار) بعد از اون اهنگ فیلم Interstellar دوباره شاهد اهنگ زیبا شدم بعد از مدتها که خیلی خوب بود اهنگش

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Mid90s 2018
کارگردان: جوناه هیل

volddmort.jpg

فیلم سه تا ویژگی بارز داره
1- بازی فوق العاده سانی سالجیک که فقط ۱۳ سالشه و یه استعداد ناب به معنی واقعیه طوری که اصلاْ احساس نمیکنید دارید از یه بچه بازی میبینید ، من رو یاد دی کاپریو تو فیلم Whats Eating gilbert grape انداخت که اون هم از همون زمان استعدادشو بروز داد
بهتون قول میدم اگه همینجوری ادامه بده میتونه یکی از جوون ترین برنده های اسکار بهترین بازیگر مرد بشه
بازیش تو فیلم قبلیش یعنی کشتن گوزن مقدس هم به همین صورت عالی بود
2- اولین فیلم جوناه هیل (پسر تپل کمدی های حاشیه ای هالیوود) الان داره تمام پله های ترقی هنری رو طی میکنه و به عنوان اولین کارگردانی فوق العاده فیلم قابل قبولی ساخته
3- نشون دادن روند تغییر شخصیت توی سنین خاص بر اساس موقعیت جامعه و شرایط خانوادگی به خوبی و آروم نمایش داده میشه
باز هم جا برای پختگی بیشتر داره ولی برای اولین فیلم کاملاْ قابل قبول بود و تایم فیلم و قاب بندیش هم مناسب
7/10

آخرین ویرایش:

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
تنگه ابوقریب
9/10

اگه این فیلمو یه خارجی برای انگلیس یا آمریکا ساخته بود اسکارو دو دستی میدادن مثل همون فیلم مضخرفی که انگلیسیا راجع به فرار تاریخیشون!!!=)) ساختن و 5 تا اسکار گرفت

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
تنگه ابوقریب
9/10

اگه این فیلمو یه خارجی برای انگلیس یا آمریکا ساخته بود اسکارو دو دستی میدادن مثل همون فیلم مضخرفی که انگلیسیا راجع به فرار تاریخیشون!!!=)) ساختن و 5 تا اسکار گرفت
فیلم بسیار قوی بود بازی ها هم عالی و هیچی کم نداشت
صحنه ها تکان دهنده و واقعا خوب و تاثیر گذار کار شده بود خبری از کلیشه های فیلمهای جبهه ای دهه 70 هم داخلش نبود به جرات میتونم بگم یکی از بهترین فیلمهای ژانر دفاع مقدس ایران هست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
176215.jpg
تنگه ابوقریب
به نظرم فیلم میتونست یکم طولانی تر باشه بزرگترین شاخصه فیلم هم قسمت فیلم برداری فیلم و نحوه کارگردانی صحنه های فیلمه که به عنوان یـ فیلم وطنی خیلی خوب بود با این حال یکم با روایت فیلم مشکل داشتم در کل هم بگم در حد انتظارت بنده که از روی تریلر های فیلم داشتم نبود ولی خوب 100 درصد ارزش نگاه کردن رو داشت

7.0/10.0

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
They Shall Not Grow Old
پیترجکسون به کمک BBC و آرشیوهای موجود, مستندی ساخته راجع به جنگ جهانی اول. نکته جالب کار هم اینه که تصاویر رنگی شدن که لذت دیدن تصاویر رو چند برابر میکنه. مستند خلاصه‌ای از حال و هوای جنگ از ابتدا تا انتها ارائه میده که برای علاقه‌مندان میتونه جالب باشه. مستند هم توسط خود افرادی که در جنگ شرکت داشتند روایت میشه.
9/10
rev-1-wwo-025-col-graded-high-res-jpeg-1545340122.jpeg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
u958_incredibles4.jpg

Incredibles 2
موضوع جالبی رو انتخاب کردن ، به پیشنهاد دوستان با دوبله دیدم خیلی خنده دار بود .

8/10

ykmz_sendbinary.jpg

Johnny English Strikes Again
چند تا کمدین معروف باقی مونده که بدون دیالوگ میتونن بخندونتون ؟ فقط برای خندیدن باید برید سراغش نه چیز دیگه ای .

6.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر