Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
91iaS3obztL._SX342_.jpg

Justice League
Justice League (2017) - IMDb
خب اینم دیدم واقعا نمیدونم چرا بعضی ا میگن در حد 1 یا 2 هست
فیلم مشکلاتی داره ک کم هم نیستن ولی فیلم بدی نیس
یکی از بزرگترین مشکلاتش اینه ک شخصت بد فیلم اصلا بود و نبودش مهم نیس اصلا قشنگ نمیگن چی شد کجا اومد فقط الکی تو دو سه خط توضیح میدن فلان بود فلان شد
من فلش دوس داشتم کاراکتر جالبی داشت ( سریالشو ندیدم )
از سایبورگه خوشم نیومد
بقیه بازی ها خوب قابل قبول بود

بنظرم DC عجله کرد و باید قبلش فیلمای فلش و اکوامن سایبورگ ب صورت جدا میداد بعد میومد سراغ این

درکل امتیاز 6

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
2.jpg 3.jpg
روایتی فوق العاده زیبا، محشر و شیرین از واقعیت های تلخ کشور افغانستان. دوستان عزیز، این انیمیشن زیبا رو از دست ندین. یه دو سه روزی میشه کیفیت بلوریش اومده.

9/10

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
tumblr_ozm6hp8SC21solxeko1_1280.jpg
Justice League
دوتا مشکل بزرگ داره این فیلم:
1. دخالت وارنر در تون کلی فیلم و کوتاه کردن بیش از حد به فیلم به 2 ساعت
2. Joss Whedon

من از فیلمهای DCEU تا ایجا راضیم و خوشم اومده، از اونایی نیستم که تا دیروز میگفتم چرا BvS دارک بود، الان بگم چرا JL فان شده!!
تمام فیلمهای dceu یه تون و ستینگ ثابتی دارن تا اینجا که حالا یا ازش خوشت میومد یا نمیومد، حتی SS هم همینجور و جوکهاش کامل جوره با ستینگ کلی، تا میرسه به JL، اصلا انگار این فیلم تو دنیای قبلی ها نیست!
یه سکانس میبینی حال میکنی، سکانس بعدی انگار Thor Ragnarok عه!!

Joss Whedon تا تونسته تون فیلم رو دستکاری کرده، تا جا داشته جوکهای دری وری انداخته تو فیلم، که نصفشون هم قبلا تو فیلمهای مارول استفاده کرده، تو یه سکانس مهم تاثیر گذار فیلم باید بشینیم جوک رفرنس به Buffy the vampire slayer آقا رو تماشا کنیم!
یه عدم ثبات تو کرکترها هست وحشتناک! بتمن تو یه سکانس دارک نایت عه، تو یه سکانس تونی استارک!
کاهش زمان فیلم خیلی تو ذوق میزنه، اصلا انگار فیلم رو فست فوروارد داریم میبینیم، به پرداخت خیلی چیزها هم که نمیرسن...برا فیلمی که دو تا هیرو جدید داره و سوپرمنش کلی کار داستانی میخواد...
جلوه های ویژه از نکات مورد علاقه من تو سری Dceu تا الان بوده، همه فیلم ها به جای دیجیتال رو فیلم ضبط میشده و یه کلاس باحالی داشت CG فیلم. تو JL کلا یه لول اومده پایین کیفیت، ثبات هم نداره مثل همه چیزهای دیگه، یه جا CG عالی درجه 1، یه جا CG معمولی. نور پردازی و رنگ بندی فیلم هم حتی ثبات نداره. حرکات صورت Villain ثابت نیست تو فیلم! و خیلی چیزهای دیگه...

موزیک عالی BvS هم جایگزین یه موسیقی معمولی درجه ۲ شده، خدا میدونه چرا وارنر Junkie Xl رو حذف کرد!
با این وجود هنوز یه سری سکانسهای قشنگ داره فیلم، سایبورگ و آکوامن خیلی بهتر از انتظارم بود و در کل سرگرم کنندست.

تو این مدت حرکات عجیب زیادی انجام شد مثل امضا جمع کردن برا عرضه نسخه اسنایدر فیلم با زمان کامل، پول جمع کردن برا مستند درباره اسنایدر کات فیلم! جمع شدن تو خیابون برا کات اسنایدر! ، ساندترک دوباره با Junkie Xl و... چیزی که معلومه فن ها از خداشون بود اسنایدر کل فیلم رو کارگردانی کنه و چیزی از زمان فیلم کم نشه.
Whedon و وارنر گند زدن به فیلم رفت.

MoS: 9/10
BvS: 8.5/10
WonderWoman: 8/10
SuicideSquad: 8/10
Justice League: 4/10

Last edited by a moderator:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Daddy's Home 2
Daddy%27s_Home_2.png

یه فیلم خانوادگی فان و خیلی باحال با شخصیت های بامزه و بازی های حرفه ای و تیکه های خنده دار و در کل خیلی باحال! قسمت اول هم باحال بود ولی من با این قسمت بیشتر حال کردم اگه دنبال فیلم کمدی خوب هستید ببینید ارزشش رو داره.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Shape Of Water
8/10
beastilality :D ولی فیلم دل تورو همیشه یه جور فانتزی تاریک با موجودات عجیب و غریبه که آدم دوسش داره. هنوز رو دست pan's laybrinthش چیزی ندیدم.

Hungry Hearts
9/10

برای من این فیلم خیلی جالب بود. چون بخاطر شغلم روزانه خیلی با اینجور آدمها که دنبال رژیم ویگن هستن حتی در دوران بارداری و حرف هم گوش نمی کنن.

• Like
Reactions: Coffee Addicted

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
Black Swan

نمیدونم الان باید به این فیلم نمره بدم یا به فیلم Perfect Blue که آرونوفسکی خیلی زیبا از روش اسکی رفته:)) ولی اگه بخوام به هر دو تا نمره بدم مطمئناً قوی سیاه حداقل یه نمره کمتر از آبی بی نقص میگیره چون به نظرم اصلیترین بخش یه فیلم ایده اش هست ( البته مهارت کارگردان در اسکی رفتن رو هم نباید نادیده گرفت=)))
پ.ن: به هرحال طرف رفته امتیاز Perfect Blue رو خریده که توی فیلم هاش ازش استفاده کنه وگرنه پولش که اضافی نکرده بوده:-"

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
The Shape Of Water:
انصافا من این فیلم رو دوبار دیدم... منطق پیشروی داستانش یه چیزی در حد کتابای کودک رنج سنی 3 تا 5 ساله. آقا داستان فانتزی هست که هست دیگه به شعور مخاطب که نمیشه توهین کرد.
این فیلم هم بخشیه از موج جدید روابط خارج از عرف جنسی. البته باید بگم این افراد رو قضاوت نمیتونم بکنم اما موج مسخره ای راه افتاده و اسکار گرفتن این فیلم هم در ادامه ماجرای مونلایت در سال گذشته س... یارو همجنسگرا بود این شد علت این که با الایزا به دید دوست نگاه میکنه. ما رو باش نشسته بودیم یه فیلم دراماتیک خوب و متفاوت ببینیم. واقعا انتظار داشتم مثلا ببینم قوه تخیل دل تورو در قبال موجودی که انسان نیست اما قدرت درک و فهم داره چیه. نتیجه ش کاملا یه فیلم بوده که همین جوری میره جلو و هندی وار هم تموم میشه.
2 از 10

I,Tonya
بیوگرافی خوبی بود با بازیای خوب. از جمله فیلمایی بود که مثل لیدی برد غیرقابل تحمل و اورریتد نیست. البته نظر شخصی هست همه این ها.
7 از 10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
zjjo_400x600-75.jpg

Justice League

وارنر قشنگ نشون میده چجوری میشه 300 میل رو راحت ریخت تو سطل زباله. آدم واقعا تعجب میکنه از این همه حماقت حماقت تا کجا ؟ یـ فیلم کاملا دسپاچه که نه میدونه از کجا اومده نه میدونه میخواد کجا بره! این قدر اتفافات فیلم سریع پیش میره که قشنگ با خودت میگی یـ مشت تهی مغز اجازه اکران چنین فیلمی رو دادن! از همه فاجعه تر اون جلوه های ویژه کارتونی مانندشه که رسما پا رو از فاجعه یـ چیزی اون ور تر گذاشه . داستان ابکی دیالوگ های ابکی منطق داستانی آبکی . البته که باید بهشون به خاطر دستاورد های بزرگ کمدی فیلم تبریک گفت چون اگه همونم نداشت دیگه نمیدونستم بعد کلمه فاجعه چه چیزی واسه توصیف فیلم بابد به کار میبردم !
3/10

l5k3_400x600-75.jpg

Logan Lucky
یـ فیلم سرقت از بانک تر و تمیز و خوش ساخت با بازی ها و کمدی باحال البته که داستان میتونست بهتر باشه ولی با این حال همین هم بعد مدت ها ندیدن چنین فیلم هایی غنیمت بود واسه من .....
8/10

3i96_400x600-75.jpg

The Shape Of Water
راسیاتش به این فیلم یـ حس دوگانه دارم از یـ طرف از فیلم خوشم اومد ولی از طرف دیگه بیشتر از یـ کار متوسط نمیتونم تو ذهنم برا فیلم متصور بشم . داستان فیلم متاسفانه خیلی کلیشه ای و قابل حدس پیش میره یـ زن تنها که از قضا نمیتونه صحبت کنه عاشق یه موجود عیجب و غریب (دو زیست) میشه و باهاش از نظر ذهنی و کلامی (اشاره) ارتباط بر قرار میکنه اساس کار خیلی کلیشه ای یک سری ادم بد وجود دارن که این موجود رو اذیت میکنند یـ آدم خوب هم هست که میخواد از شر اونا نجاتش بده ادم رو کامل یاد این فیلمای شبیه به ET میندازه که شخصیت اصلیشون همیشه بچه بود ولی خوب اینجا با اضافه کردن روابط جنسی فیلم میخواد نشون بده که یـ منظوری هم این وسط داره! عشق یه یـ موجد عجیب از نوع فیزیکیش ! البته که من با کلیت کار مشکلی ندارم مشکلم با نحوه روایتش ـه یـ روایت سر و سری و خام که خودش رو به در دیوار میکوبه که منظور نهاییش رو برسنونه ولی خوب , در نهایت هیچ حسی رو بعد تموم شدنش به ادم منتقل نمیکنه ! با همه این حال از فضا سازی فیلم خوشم اومد بازی ها بدک نبودن در کل فیلمی نبود که اینقدر تحویل گرفته بشه (نظر شخصی)
6.5/10

d5p3_400x600-75.jpg

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
یـ درام سر سراست یا یـ داستان سر راست. کلا عاشق درام هاییم که واسه روایت داستانشون پیچ تاب زیادی به کار نمیبرند به سر راست ترین شکل ممکن میرند سر اصل مطلب. از داستان فیلم و دیدگاهی متفاوتی که به یک موضوع جنایی میپردازه خیلی خوشم اومد فیلنامه هم واقعا عالی بود یـ فیلم نامه چفت و بست دار و محکم که با کمدی تلخش مغز آدم رو قشنگ قلقلک میده . بازی ها واقعا عالی بودن این وسط بازی Sam Rockwell یک چیز خیلی خفنی بود که خیلی وقت بود همچنی بازی باور پذیری رو ندیده بودم . در کل خیلی حال کردم ...
9.5/10

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
The_Shape_of_Water_%28film%29.png

Shape Of Water
روزی روزگاری هیولایی در اعماق دریاچه ای زندگی میکرد و زنان را شکار میکرد و آدم بده ی ماجرا بود ولی چه میشود اگر این هیولا دیگر آن موجود شگفت انگیزی نباشد که از درون کابوس ها و فیلم ها بیرون بیاید، چون هیولا تر از خود ما دیگر هیولایی قابل تصور نیست.
دل تورو کاری که با هزار توی پن به استادانه ترین شکل ممکن انجامش داد، این بار و در قالب یک داستان فانتزی عاشقانه دست به خلق دنیایی خیال انگیز و صد البته بی رحم و در حال تغیر را نشان میدهد.
این بار تمام اجزای فیلم، از بازی سحر انگیز هاوکینز تا پلت های رنگی جیغ و کلاژمانند تا موسیقی فرانسوی و دکور وسواس گونه وس اندرسونی، همه و همه به چیزی که اینروز ها به پاکیزگی کلام یا به قول خارجی ها، Political correctness نامیده میشود، اشاره دارد.
دل تورو آن را وارد داستانش میکند ولی هیچگاه محسوس نیست، یعنی کسی از اقلیتی نژادی یا زنی قدرتمند، قهرمان نیست، بلکه برعکس این جا، بستر داستان است که به هیولا هجوم می آورد. از لحظه ای که هیولا وارد داستان میشود، معلوم است که نمیتوانیم برایش تعریف معمول هیولای درنده خو و خونخوار را به کار ببریم، در اینجا هبولای واقعی پس زمینه داستان است. پس‌زمینه به سان هیولا، جسمیتش را بر جهان روایت تحمیل می‌کند. وحشت در لحظاتی نیست که با هیولا روبه‌رو می‌شویم. وحشت در محدودیت که مانند دستی نامرئی قدرتنمد را از ضعیف جدا می‌کند. هیولا وضعیت و شرایط اسفبار جنگ سرد است، مردانی که به خود اجازه میدهند در برابر اعتراض های سیاهان، آنهارا به گلوله ببندند. وحشت لحظه‌ی تحمیل جنسی خود به زنی لال است و سیاه‌پوست‌هایی که اجازه ندارند در رستوران، پای لیموی کی بخورند. دل تورو این وارونگی را وارد داستان میکند. هم ماهیت و هم شرایط وجودی هیولا تغییر میکند. دیگر خبری از آن رویای آمریکایی نیست و قداستش با فجایعی که مثلا برای جنبش های مدنی ، پیش و پس از آن رخ میدهد، شکسته میشود.
حرف دل تورو این است، جامعه‌ای می‌تواند پیشرفت کند و ایده‌ای از ترقی را عرضه کند، که در آزمایش خود و گذشته‌اش جزم‌اندیشی را کنار بگذارد.
در نهایت همان طور که در اول هم گفتم، ممکن است فیلم این تصور را ایجاد می‌کند که قرار است با داستانی ساده در مورد موضوعی فانتزی مواجه باشیم، به جایش اما با نقد فاشیسم مواجه می‌شویم. چه بسا اگر خود ما این هیولای افسار گسیخته باشیم.
10/10

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Get Out:
پسر چقدر فکر شده و خوب بود این فیلم! چقدر خوب بود!
در مورد اینکه چرا فیلم نامه فکر شده و کاملا لایق اسکار بود، این رو ببینید:
فیلمی که تک تک دیالوگاش ایهام داشته باشه قطعا لایق اسکاره.
10/10

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
The Girl With The Dragon Tattoo ورژن سوئدی
2/10

چند سالی بود من مدام اینور و اونور اسم این فیلم رو می شنیدم ولی هیچوقت رغبت نکردم ببینمش. تایتل و کاور خفنی داشت و نوید اثر متفاوتی رو میداد. تا اینکه یه ماه پیش روی لب تاپ یکی از رفقا پیداش کردم..... اما باید بگم فیلم جوکی بیش نیست! اولا که نویسنده رمان یه کمونیست بوده. من یادمه قبلا آمریکایی ها در این زمینه ها هوشیارتر بودن تا جایی که حتی به اخراج کسایی مثل چارلز چاپلین از کشورشون منجر میشد. اما الان براحتی میان و اثر یه نویسنده کمونیست رو اقتباس میکنن. دوما نام اورجینال اثر، Men Who Hate Women هست. از همچین عنوان سخیف و پوپولیستی میشه دید که با یه اثر فمینیستی و ضدمردان روبرو هستیم. (یاد اسم فیلم های کمدی ایرانی افتادم با این تایتل =))) سوما ساختن سه تا فیلم تو یه سال نشون میده شما به کیفیت اهمیتی ندادی و فقط میخواستی از یه موضوع جنجال برانگیز تو اروپا سود ببری و پولی به جیب زده باشی. ولی کلیت فیلم فقط یه جوکه. به قول یه منتقد آمریکایی مثل همه فیلمهای اکشن دیگه فقط جای کارآگاه مرد داستان با یه زن قلدر بزن-بهادر هکر همه-چی-دون همه-فن-حریف عوض شده!! اگه کشوری مثل سوئد بخواد بخاطر مسائل اجتماعی زیر سوال بره، باید گفت نویسنده یا انسان خیلی بدبین و منفی گرایی هست یا هیچ ایده ای از اینکه در کشورهایی مثل خاورمیانه، شرق اروپا و... چی داره میگذره نداشته که از سوئد (!!) میخواد انتقاد کنه. سوئدی که زندان هاش به خاطر نبود جرم و جنایت دارن تعطیل میشن. سوئدی که یکی از پیشروترین ها در حقوق زنان هست. واقعا فیلم یه خزعبل ایرادگیر به تمام معناست!
از همین جا میتونم حدس بزنم که ورژن آمریکایی فیلم هم اگه بدتر از ورژن سوئدی نباشه بهتر نیست. معمولا ورژن های هالیوودی بدتر از فیلم های اصلی میشن. حالا این فیلم که خودش اصالتا افتضاح هست. خوشحالم که بیش از این وقتمو پای سری Millennium هدر ندادم. برم بشینم از اول پای تک تک فیلمهای Twilight از این بهتره. =))

• Like
Reactions: ce7en44

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
Jumanji: Welcome to the Jungle
رسما گند زد به خاطرات جومانجی
متاسفانه مهمترین عامل معروف شدن جومانجی اورجینال یعنی اوردن موجودات داخل بازی به دنیای واقعی و تاثیر اونها رو باقی مردم شهر رودر کمال خونسردی حذف کرده بودن
امتیاز به عنوان ادامه جومانجی
3/10
امتیاز به عنوان فیلم مستقل از جومانجی
6/10
Jumanji_Welcome_to_the_Jungle.png

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-jumanji-welcome-to-the-jungle-2017

• Like
Reactions: ce7en44

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
The Girl With The Dragon Tattoo ورژن سوئدی
2/10

چند سالی بود من مدام اینور و اونور اسم این فیلم رو می شنیدم ولی هیچوقت رغبت نکردم ببینمش. تایتل و کاور خفنی داشت و نوید اثر متفاوتی رو میداد. تا اینکه یه ماه پیش روی لب تاپ یکی از رفقا پیداش کردم..... اما باید بگم فیلم جوکی بیش نیست! اولا که نویسنده رمان یه کمونیست بوده. من یادمه قبلا آمریکایی ها در این زمینه ها هوشیارتر بودن تا جایی که حتی به اخراج کسایی مثل چارلز چاپلین از کشورشون منجر میشد. اما الان براحتی میان و اثر یه نویسنده کمونیست رو اقتباس میکنن. دوما نام اورجینال اثر، Men Who Hate Women هست. از همچین عنوان سخیف و پوپولیستی میشه دید که با یه اثر فمینیستی و ضدمردان روبرو هستیم. (یاد اسم فیلم های کمدی ایرانی افتادم با این تایتل =))) سوما ساختن سه تا فیلم تو یه سال نشون میده شما به کیفیت اهمیتی ندادی و فقط میخواستی از یه موضوع جنجال برانگیز تو اروپا سود ببری و پولی به جیب زده باشی. ولی کلیت فیلم فقط یه جوکه. به قول یه منتقد آمریکایی مثل همه فیلمهای اکشن دیگه فقط جای کارآگاه مرد داستان با یه زن قلدر بزن-بهادر هکر همه-چی-دون همه-فن-حریف عوض شده!! اگه کشوری مثل سوئد بخواد بخاطر مسائل اجتماعی زیر سوال بره، باید گفت نویسنده یا انسان خیلی بدبین و منفی گرایی هست یا هیچ ایده ای از اینکه در کشورهایی مثل خاورمیانه، شرق اروپا و... چی داره میگذره نداشته که از سوئد (!!) میخواد انتقاد کنه. سوئدی که زندان هاش به خاطر نبود جرم و جنایت دارن تعطیل میشن. سوئدی که یکی از پیشروترین ها در حقوق زنان هست. واقعا فیلم یه خزعبل ایرادگیر به تمام معناست!
از همین جا میتونم حدس بزنم که ورژن آمریکایی فیلم هم اگه بدتر از ورژن سوئدی نباشه بهتر نیست. معمولا ورژن های هالیوودی بدتر از فیلم های اصلی میشن. حالا این فیلم که خودش اصالتا افتضاح هست. خوشحالم که بیش از این وقتمو پای سری Millennium هدر ندادم. برم بشینم از اول پای تک تک فیلمهای Twilight از این بهتره. =))
من ورژن های سوئدی فیلم رو ندیدم
اما ورژن هالیوودی فقط ورژن هالیوودی نیست!
بلکه فینچر کارگردان هست
فینچر هم هیچوقت به بیراهه نمیره!
امیدوارم ببینید...

• Like
Reactions: Wrath of Legion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر